صفحه 33 از 107 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

Junior Member saly_iut آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

دوستان عزیز سلام
    استادی پرمیت + OWP
    سابمیت: 29 می
    تایید پرداخت و نامه بایو:30 می (تقریبا 36 ساعت بعد از سابمیت)
    بایومتری : 31 می در استانبول ( شلوغ بود ولی شانس آوردیم یه روزه حل شد از 8:30 صبح تا 16 عصر)
    اسک : 1 جون
    جواب اسک : 1 جون
    ایمیل بدون آپدیت : 7 جون
    آپدیت بدون ایمیل برای همراه: 28 جون
    آپدیت بدون ایمیل برای اپلیکنت اصلی: 30 جون
    پاس رکوئست اپلیکنت اصلی: 5 جولای
    همسرم همین امروز یه آپدیت بدون ایمیل دیگه هم داشت که هنوز پاس رکوئست نشده
    مقطع: دکترا مکانیک فول فاند
    گپ تحصیلی : 4 سال
    پذیرش: کاندیشن زبان داشتم با مدارک کارشناسی و ارشد
    تای : سند منزل به اسم خودم + قول نامه + پرینت حساب خودم + پرینت حساب پدرم + جاب افر از صنعت + جاب آفر از دانشگاه

کاش زودتر همسرم هم پاس رکوئس بشه راحت بشیم از این دغدغه
    انشالله ویزا بقیه دوستان هر چه سریعتر بیاد
    با تشکر از راهنمایی های کلیه دوستان به خصوص خانم armita67 و هم چنین تشکر از hiver عزیز که تو این دوران پر استرس هر ازگاهی میاد پست های نامرتبط رو پاک میکنه

دوستان كسي هست كه آوريل بايو داده باشه ولي هنوز پاس ريكوئست نشده باشه؟؟؟
    من و همسرم براي استادي و ويزيت ٣ آوريل سابميت كرديم و ١١ آوريل بايو داديم اما هنوز هيچ آپديتي نگرفتيم يعني ١٢ هفته هم تموم شد!!!
    بعد از ٨ هفته يه ايميل زدم و گفتم داره ترمم شروع ميشه ( پذيرش ترم جولاي داشتم كه الان ديفر كردم ديگه) و همون جوابي كه خيلي ها گرفتن رو بهم دادن! گفتن صبور باشم!!!!!!
    ميشه لطفاً راهنمايي كنيد اين آنلاين فرمي كه پر ميكنيد قضيه ش چيه و كجا ميتونم بهش دسترسي داشته باشم؟!
    به نظرتون با توجه به اينكه يك ماه پيش ايميل زدم اين فرم ميتونه كمكي بكنه؟!

Junior Member saly_iut آواتار ها

دوستان عزیزم همین الان که پست رو فرستادم به برکت اپلای ابرود ویزا OWP همسرم هم اومد
    انشالله ویزا همه زود بیاد
    توی تلگرام هم اگه فعالیت دارین اپلای ابرود رو فراموش نکنید

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز ویزام اومد
    ۱۱ می سابمیت
    ۳۰ می بایومتریک
    ۵ جولای پاس ریکوئست
    --------------------------
    ان شا الله همتون زود ویزاتون بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violet نمایش پست ها
    من از لینک زیر استفاده کردم، آیا با هم تفاوتی دارند؟
    https://secure.cic.gc.ca/enquiries-r...128.1425504862
    والا من نمیدونم کدوم یکیش زودتر جواب بده
    اونی که شما زدی Ankara ircc هست و اون یکی ircc

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط persianartmis نمایش پست ها
    دوستان كسي هست كه آوريل بايو داده باشه ولي هنوز پاس ريكوئست نشده باشه؟؟؟
    من و همسرم براي استادي و ويزيت ٣ آوريل سابميت كرديم و ١١ آوريل بايو داديم اما هنوز هيچ آپديتي نگرفتيم يعني ١٢ هفته هم تموم شد!!!
    بعد از ٨ هفته يه ايميل زدم و گفتم داره ترمم شروع ميشه ( پذيرش ترم جولاي داشتم كه الان ديفر كردم ديگه) و همون جوابي كه خيلي ها گرفتن رو بهم دادن! گفتن صبور باشم!!!!!!
    ميشه لطفاً راهنمايي كنيد اين آنلاين فرمي كه پر ميكنيد قضيه ش چيه و كجا ميتونم بهش دسترسي داشته باشم؟!
    به نظرتون با توجه به اينكه يك ماه پيش ايميل زدم اين فرم ميتونه كمكي بكنه؟!
    سلام دوست عزیز ما هم 27 آپریل سابمیت کردیم و همون روز هم بایو.2 هفته پیش آپدیت داشتیم 4 روز پیش هم وب فرم پر کردیم خبری نیست فعلا جواب هم ندادن.البته خیلی از دوستان که در آپریل اقدام کردن هنوز پاس نشدن حالا نمیدونم دلیلش چی هست

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ما هم 27 آپریل سابمیت کردیم و همون روز هم بایو.2 هفته پیش آپدیت داشتیم 4 روز پیش هم وب فرم پر کردیم خبری نیست فعلا جواب هم ندادن.البته خیلی از دوستان که در آپریل اقدام کردن هنوز پاس نشدن حالا نمیدونم دلیلش چی هست
    من خیلی خیلی بعید میدونم ویزای شما ریجکت بشه. حتی اینکه آپدیت هم داشتید. احتمال زیاد همون گیر بک چکای مسخره و طولانی شدید به خاطر تشابهات اسمی توی جستجو های سازمانی.
    به نظرم شما برنامتون رو کم کم بچینید و کارهاتون رو بکنید. من کاملا درکتون میکنم شرایطتون رو که شما هم دونفری میخواید برید کانادا. واقعا شرایط بدیه این بی برنامگی و بلاتکلیفی. آرزو میکنم هرچه زودتر تو این چند روز وضعیتتون مشخص بشه دیگه چشتون رو به cic ندوزید عوضش راحت چمدون بچینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    من خیلی خیلی بعید میدونم ویزای شما ریجکت بشه. حتی اینکه آپدیت هم داشتید. احتمال زیاد همون گیر بک چکای مسخره و طولانی شدید به خاطر تشابهات اسمی توی جستجو های سازمانی.
    به نظرم شما برنامتون رو کم کم بچینید و کارهاتون رو بکنید. من کاملا درکتون میکنم شرایطتون رو که شما هم دونفری میخواید برید کانادا. واقعا شرایط بدیه این بی برنامگی و بلاتکلیفی. آرزو میکنم هرچه زودتر تو این چند روز وضعیتتون مشخص بشه دیگه چشتون رو به cic ندوزید عوضش راحت چمدون بچینید.

آآخه واقعاً ماهايي كه متاهليم خيلي سخته كه روي هوا خونه و زندگيمون رو جمع كنيم!!!
    يك ترم كه ديفر كردم ولي اميدوارم زودتر جواب ويزامون بياد كه مجبور نشم باز هم ديفر كنم!
    فكر كنم ديگه الان قبل از ما كسي نمونده كه بايو داده باشه ولي پاس ريكوئست نشده باشه!!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    سلام ممنون از محبتتون.موضوع ریجکتی که الان خیلی درصدش کمه چون تقریبا 2 ماه و نیم داره طی میشه از سابمیت اما خوب ریجکتی هیچ وقت به 0 نمیرسه.از بک گراند چک مطمئن نیستم که گیر اون باشیم چون جلوی بک گراند چک برای همسرم(استادی پرمیت) زده Not Applicable.یه 2 هفته ای هست این عبارت رو زدن. روز قبلش هم آپدیت داشتیم روز بعدش هم یه آپدیت دیگه که این عبارت اومدش.البته برای من هیچ تغییری نکرده.نمیدونم چرا نتیجه نهایی رو نمیدن اگه بک گراند چک تموم شده و یا اصلا بک گراند چک نخورده طبق این عبارت.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط persianartmis نمایش پست ها
    آآخه واقعاً ماهايي كه متاهليم خيلي سخته كه روي هوا خونه و زندگيمون رو جمع كنيم!!!
    يك ترم كه ديفر كردم ولي اميدوارم زودتر جواب ويزامون بياد كه مجبور نشم باز هم ديفر كنم!
    فكر كنم ديگه الان قبل از ما كسي نمونده كه بايو داده باشه ولي پاس ريكوئست نشده باشه!!!
    دقیقا موضوع همینه که ویزا کی میخواد بیاد.همون طور که اومدنش مهمه تایم اومدنش خیلی مهم تره.چون همه چیز به زمان اومدن ویزا ربط داره.هستند دوستانی که قبل از ما هم منتظرن و ویزاشون نیومده اما خوب خیلی کم هستن.اکثرا کسایی که آپریل اقدام کردن و قبل آپریل اقدام کردن،ویزا رو گرفتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)