صفحه 35 از 107 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

بنظرتون من كه ١٥ جون رفتم بايومتري، احتمالش هست توي اين هفته يا هفته بعد وضعيتم مشخص بشه؟ بنظر مياد كم كم داره پاس ريكوئست ها به افرادي ميرسه كه تو جون رفتن بايومتري.

آخرین افراد افرادی بودن که وسطهای می اقدام کرده بودن. فکر کنم با حساب اونا به کسایی که جون رفتن حدود 2 هفته ای مونده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    بنظرتون من كه ١٥ جون رفتم بايومتري، احتمالش هست توي اين هفته يا هفته بعد وضعيتم مشخص بشه؟ بنظر مياد كم كم داره پاس ريكوئست ها به افرادي ميرسه كه تو جون رفتن بايومتري.
    "Be the change,you wanna see in the world"

من حدود 10 روز پیش، 5 روز بعد از آپدیت بایومتریم یه آپدیت بدون ایمیل داشتم. البته چندروز اخبر محسوب نمیشه ولی خب.
    نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی این چند روز بوده که ویزا بگیره و یا اینکه اپدیت بدون ایمیل داشته باشه؟
    "Be the change,you wanna see in the world"

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط goerge نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی این چند روز بوده که ویزا بگیره و یا اینکه اپدیت بدون ایمیل داشته باشه؟
    سلام دوست عزیز چندین نفر بودن که دیروز و پریروز آپدیت بدین ایمیل داشتن اما در کل قرار نیست هر کس که آپدیت داره فرداش پاس ریکوئست بشه.آپدیت داشتن فقط به منزله نگاه انداختن افسر به پرونده هست.این هفته احتمالا سفارت نتیجه ویزاهارو بیشتر از هفته پیش بده.هفته پیش فقط چندین مورد خیلی کم نتیجه ویزاهارو دادن.انشاله ویزای همگی سریع بیاد.موفق باشید.

رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز متاسفانه برای سفارت نمیشه یه قاعده خاص و مشخصی رو در نظر گرفت خیلی از بچه ها الان چندین ماهه که منتظرن خیلی ها هم در کمتر از یه هفته بعد از سابمیت پاس ریکوئست شدن.سفارت قابل پیش بینی نیست متاسفانه خصوصا امسال که بسیار بسیار شلوغ تر از سال های پیش هست.انشاله که ویزای همگی سریع بیاد.موفق باشید.

Junior Member child آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PChem from SUT

مگه بایومتری پیش نیاز بررسی پرونده ست که از اون به بعد رو حساب می کنید. خودشون یک بازه 30 روزه گذاشتن و گفتن تو این بازه حتماً اقدام به بیومتری بشه. تا جایی هم که من فهمیدم یه قسمت از بکگراند چک بعد از بایومتری انجام میشه، همین. کل پروسه که پندینگ نمی مونه تا بعد بیومتری، مگر همون قسمت مربوط به (به نظر من) رکوردهای سوء پیشینه بین المللی که توسط اثر انگشت قابل استعلامه.

نقل قول نوشته اصلی توسط child نمایش پست ها
    مگه بایومتری پیش نیاز بررسی پرونده ست که از اون به بعد رو حساب می کنید. خودشون یک بازه 30 روزه گذاشتن و گفتن تو این بازه حتماً اقدام به بیومتری بشه. تا جایی هم که من فهمیدم یه قسمت از بکگراند چک بعد از بایومتری انجام میشه، همین. کل پروسه که پندینگ نمی مونه تا بعد بیومتری، مگر همون قسمت مربوط به (به نظر من) رکوردهای سوء پیشینه بین المللی که توسط اثر انگشت قابل استعلامه.
    راستش من هم فكر ميكنم همينه كه شما ميگين ولي معمولا براي محاسبه مدت طول كشيدن پرونده از بايومتري حساب ميكنن. من ١٢ جون ثبت كردم. ١٥ جون صبح اسك شدم. ١٥ جون بعد از ظهر هم بايو.

رشته و دانشگاه

راستش من هم فكر ميكنم همينه كه شما ميگين ولي معمولا براي محاسبه مدت طول كشيدن پرونده از بايومتري حساب ميكنن. من ١٢ جون ثبت كردم. ١٥ جون صبح اسك شدم. ١٥ جون بعد از ظهر هم بايو.
    طبق گفته سفارت روند بررسی پرونده از تکمیل شدن پرونده یعنی بعد از انجام بایومتریک حساب میشه.به سایت سفارت رجوع کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    طبق گفته سفارت روند بررسی پرونده از تکمیل شدن پرونده یعنی بعد از انجام بایومتریک حساب میشه.به سایت سفارت رجوع کنید.
    درست ميفرماييد ولي فكر ميكنم بعضي موارد رو قبل بايومتري شروع ميكنن. مثلا يه جا ديدم كه يكي از دوستان قبل بايو ريجكت شد. خود من هم قبل بايو اسك شدم. احتمالا موارد اصلي رو قبل از اومدن بايو شروع به بررسي ميكنن. ولي اون زمان تخميني كه توي سايت IRCC نوشته از زمان بايو هست.

Junior Member child آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PChem from SUT

لطفا به این موارد توجه کنید:

1) در صفحه تخمین زمان نوشته "Does not include transit time between the VAC and IRCC office" این عبارت برای اپلیکیشن کاغذی هست. اگر مال بایومتری می بود، برای کشورهایی که بایو ندارن استفاده نمی شد، در حالی که برای همه کشورها میزنه این رو. بعلاوه این که در همون صفحه لینک گذاشته برای complete application package که در قسمت مربوطه نوشته:
    Your application package is complete when you have:

answered all of the questions on the application form, and
    submitted all the necessary documents along with your application.
    If you forget to send a document, your application may be returned to you, the processing of your application may be delayed, or your application may be refused.

2) مهمترین منبع برای اپلیکنت ها صفحه اصلی راهنمای پر کردن فرم هاست (http://www.cic.gc.ca/english/informa...s/5269ETOC.asp) که توش چیزی راجع به وابسه بودن شروع بررسی پرونده به بایو نوشته نشده.

3) توی این لینک راجع به دلیل بایومتری توضیح داده: http://www.cic.gc.ca/english/departm...etrics-why.asp

4) توی این لینک هم گفته که وجود بایومتری باعث طولانی تر شدن پرونده نخواهد شد (پس یعنی کل پروسه معطل اون نیست) ولی اگر در اون محدوده زمانی 30 روزه انجام نشه، از اون به بعدش میزان تاخیر، به زمان مورد نیاز بررسی پرونده اضافه خواهد نمود: http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=707&top=19

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)