صفحه 36 از 107 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

دوستان من خودم شخصا قبل از بایو دادن و 4 روز بعد از سابمیت اسک شدم. قبل و بعد از اسک هم یکبار آپدیت داشتم.فکر کنم با این اوصاف این نشونگر این حقیقته که شروع روند بررسی پرونده با سابمیت شروع میشه. اما مسئله اینه که تصمیم نهایی با سفارت هستش. در حالی که Biometrics fee ما، این سرویس رو هم پوشش میده که نواقص پرونده رو توی VAC بررسی کنن و در صورت لزوم به ما اطلاع بدن، و این ملزم به باز شدن و بررسی پرونده و چک کردن نواقص یا لوازمشه که خب طبیعتا قبل از شروع روند اصلی انجام میگیره....
    "Be the change,you wanna see in the world"

برای من نامه بایو و سوالات تقریباً همزمان و در یک روز فرستاده شد. ممکنه پرونده به طور اجمالی بررسی بشه، اما به طور قطع بررسی دقیق پرونده از زمانی شروع می شه که تمام مدارک لازم و خواسته شده (شامل پاسخ به سوالات و بایومتری) انجام شده باشه. من بارها در قسمت های مختلف سایت سفارت این مطلب رو خوندم. زمان بررسی پرونده هم از بعد از کامل شدن پرونده (سوالات و بایومتری) محسوب می شه.
    ویرایش توسط Black_Violet : July 9th, 2017 در ساعت 12:02 AM

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس �

سلام،

"حداقل" تجربه نفر اول شروع کنن کننده این تاپیک، این نتیجه گیری رو رد می کنه. چه بسا که تجربه خود من هم موید این مطلب تا حد زیادی هست.
    البته زیاد هم تفاوتی ایجاد نمی کنه که بررسی کی شروع شه، بعد یا قبل بایو.
    من حتی اسک هم نشدم، و تمامی آپدیت هام، به جز آپدیت بدون ایمیل بایو، قبل از فرایند بایو برام انجام شده بود.
    البته تجربه دوستان متفاوته و برای همینه که نمی شه یه نتیجه گیری واحد کرد. حتی نوشته های داخل سایت خود سفارت هم ممکنه برا همه یکسان اعمال نشه.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Violet نمایش پست ها
    برای من نامه بایو و سوالات تقریباً همزمان و در یک روز فرستاده شد. ممکنه پرونده به طور اجمالی بررسی بشه، اما به طور قطع بررسی دقیق پرونده از زمانی شروع می شه که تمام مدارک لازم و خواسته شده (شامل پاسخ به سوالات و بایومتری) انجام شده باشه. من بارها در قسمت های مختلف سایت سفارت این مطلب رو خوندم. زمان بررسی پرونده هم از بعد از کامل شدن پرونده (سوالات و بایومتری) محسوب می شه.

Junior Member

سلام
    طبق تجربه بعضی دوستانی که پاس ریکوست شدن، چند روز قبل از پاس شدن آکانتشون آپدیت شده بدون اینکه ایمیلی براشون بیاد.
    سوال من اینه که از کجا میشه فهمید که آکانت آپدیت شده؟
    پیشاپیش از جواب دوستان تشکر میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط F_rahimi نمایش پست ها
    سلام
    طبق تجربه بعضی دوستانی که پاس ریکوست شدن، چند روز قبل از پاس شدن آکانتشون آپدیت شده بدون اینکه ایمیلی براشون بیاد.
    تشریف ببرین داخل پروفایلتون در سایت cic قسمت details مینوسه updated که البته اگر دوباره وارد بشین همون submitted رو مینویسه

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط F_rahimi نمایش پست ها
    سلام
    سلام خیلی از دوستان هم بدون هیچ آپدیتی پاس میشن.

Junior Member

سلام دوستان
    باورم نمیشه. همین الان پاس ریکوئست شدم. 21 جون سابمیت کرده بودم. 28 جون بایو داده بودم.
    پذیرشم برای دکترای اقتصاد هست. پارشال فاند.
    میخواستم از آرمیتای عزیز و سایر دوستان که به من کمک کردن این مدت در تهیه مدارک لازم برای پرونده م با راهنمایی هاشون تشکر کنم. امیدوارم همه شما هم خیلی زود ویزاتون بیاد.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    باورم نمیشه. همین الان پاس ریکوئست شدم. 21 جون سابمیت کرده بودم. 28 جون بایو داده بودم.
    میخواستم از آرمیتای عزیز و سایر دوستان که به من کمک کردن این مدت در تهیه مدارک لازم برای پرونده م با راهنمایی هاشون تشکر کنم. امیدوارم همه شما هم خیلی زود ویزاتون بیاد.
    موفق باشید.
    خیلی تبریک می گم دوست عزیز، آیا در این مدت آپدیتی هم داشتین؟

با تبریک به صبای عزیز، از دوستانی که عضو گروه های تلگرامی هستن یا به هر نحو از نتایج بقیه باخبرن، ممنون میشم ما بی خبران رو هم در جریان بذارن، و کلا این بخش از فروم رو برای آیندگان کامل کننD:
    ضمنا اگه میشه لطفا ترمی که پذبرش دارین رو هم ذکر کنید. چون چند نفر به من گفتن خیلی زود اقدام کردن برای ویزا باعث میشه بررسی پرونده طول بکشه، چرا که رسیدگی به پرونده های ضروریتر در اولویتن بالطبع...
    امیدوارم ویزای همه هرچه سریعتر بیاد^_^
    "Be the change,you wanna see in the world"

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موفق باشید.
    سلام عزیزم خیلی خیلی بهت تبریک میگم انشاله که در تمام مراحل زندگیت همین طور موفق باشی.البته من فکر میکنم همون طور که خودت هم گفتی چون سال ها آمریکا بودی بک گراند چک در آمریکا قبلا انجام شده که باعث شده ویزاتون زود بیادش.موفق و شاد باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)