صفحه 57 از 107 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1069

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس

نقل قول نوشته اصلی توسط armita67 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من و همسرم هم 7 تا آپدیت داشتیم و آخرینش هم 2 هفته پیش بود که هر دو داشتیم من OWP و همسرم هم استادی پرمیته.متاسفانه خیلی از بچه های قدیمی هستند که آپدیت داشتن هفته پیش و یا هفته های پیش اما هنوز نتیجه ویزاشون نیومده کلا باید منتظر موند و اصلا به جواب ایمیل هایی که میدن هم نگاه نکنید چون اون طور که متوجه شدم هر کس از بچه ها که ایمیل زده بهش گفتن که پروندتون اوتساید ایجنسی و یا چک امنیتی هست و این جواب ایمیل رو دارن به همه بچه ها میدن این چند هفته هم متاسفانه اصلا خوب ویزا ندادن باید ببینیم واقعا چه میشه کرد و کی دل افسر ها راضی میشه که ویزا رو بدن.
    سلام ارميتاي عزيز دو هفته اي بود كه پست نمي ذاشتيد خوشحال بودم گفتم شايد ويزاتون اومده و سرگرم تداركات رفتن هستيد.
    شما تا حالا ويزاي ريجكتي داشتيد؟

Senior Member armita67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQAC-Material science and engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط karimzadeh_753 نمایش پست ها
    سلام ارميتاي عزيز دو هفته اي بود كه پست نمي ذاشتيد خوشحال بودم گفتم شايد ويزاتون اومده و سرگرم تداركات رفتن هستيد.
    شما تا حالا ويزاي ريجكتي داشتيد؟
    سلام نه ما سرگرم کارهای دیگه بودیم برای همین اپلای ابرود سر نمیزدم متاسفانه.یکی از بستگان هم فوت شدن دیگه همین هم باعث شد کلا لب تاپ رو باز نکنم.ایشاله همه سلامت و زنده باشن.والا ما اصلا سابقه ریجکتی نداشتیم و هر بار هم ویزاها میاد همه بچه ها منتظرن که من اول از همه با این همه آپدیت نتیجه اومدن ویزا رو اعلام بکنم اما خوب امیدوار هستم که در این هفته ها همه خوش خبر باشن و ما هم ویزامون بیادش.اما خوب خیلی از بجه ها در حال حاضر هستن که 2 هفته پیش یا هفته پیش و یا چند روز پیش حتی امروز آپدیت داشتن و هنوز خبری نیست.سفارت هم گویا به خاطر عید قربان از 30 آگوست تعطیله تا 5 سپتامبر (به سایت سفارت کانادا در آنکارا رجوع کنید تقویم تعطیلی رسمی).انشاله همیشه شاد و سلامت باشید.

Junior Member

یا سلام...ممنون از اینکه جواب دادید.. خوشبختانه دوشنبه پس رک شدم. من بهشون ایمیل زدم هفته پیش و این هفته جواب دادن که ما نامه ی پس رک رو از هفته ی پیش فراموش کردیم برای شما ارسال کنیم و اگر ایمیل نمی زدم بعید بود حالا حالا ها بدن ویزارو. به سفارت ایمیل بزنید همیشه چون ممکنه مثل من موارد خاص بشین.

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس انکارا

سلام
    كسي هست كه توي اين هفته پاس ريكوست شده باشه ؟

Junior Member

دوستان سلام
    من و خانومم 29 جون سابمیت کرده بودیم، دیشب یه وب فرم پر کردیم که امروز این جواب رو دادن:
    Dear Sir/Madam,

Applications are at the final stage of processing. If you do not receive an update in your MyCIC account within two weeks, please feel free to send us another e-mail . We would be happy to check your application again.

Best Regards,

Immigration Section

از دوستان کسی تجربه مشابه داره که بدونه ممکنه از این مرحله به بعد چقدر طول بکشه؟

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا2017ویزا آفیس �

سلام. تبریک میگم. از طریق پاسپورتتون را ارسال میکنید؟ خودتون میبرید؟
    یه سوال دیگه اینکه شما کی سابمیت کردین و کی تاییدیه بایو را گرفتین؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjhp نمایش پست ها
    یا سلام...ممنون از اینکه جواب دادید.. خوشبختانه دوشنبه پس رک شدم. من بهشون ایمیل زدم هفته پیش و این هفته جواب دادن که ما نامه ی پس رک رو از هفته ی پیش فراموش کردیم برای شما ارسال کنیم و اگر ایمیل نمی زدم بعید بود حالا حالا ها بدن ویزارو. به سفارت ایمیل بزنید همیشه چون ممکنه مثل من موارد خاص بشین.

Junior Member

سلام
    میشه لطفا آدرس وب فرمی که پر کردید رو بزارید
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mgholami13 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من و خانومم 29 جون سابمیت کرده بودیم، دیشب یه وب فرم پر کردیم که امروز این جواب رو دادن:
    Dear Sir/Madam,

Applications are at the final stage of processing. If you do not receive an update in your MyCIC account within two weeks, please feel free to send us another e-mail . We would be happy to check your application again.

Best Regards,

Immigration Section

از دوستان کسی تجربه مشابه داره که بدونه ممکنه از این مرحله به بعد چقدر طول بکشه؟

Junior Member

سلام Aminjhp .
    میشه لطف کنید بفرمایید به چه آدرسی بهشون ایمیل زدید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjhp نمایش پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan_n نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا آدرس وب فرمی که پر کردید رو بزارید
    ممنونم

سلام. ما از اینجا پر کردیم وب فرم رو:

https://secure.cic.gc.ca/enquiries-r...201.1466624516

پیش فرض پاسخ : آخرین نتایج ویزای دانشجویی کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mattoo نمایش پست ها
    فایل جدیدترین نتایج ویزا. (آپدیت 15 آگوست 2017)

http://s9.picofile.com/file/83036439...st_15.pdf.html

به امید موفقیت همه دانشجویان ایرانی.
    سلام ميشه فايل جديد نتايج ويزا رو بذاريد .
    اينجا خيلي سوت و كور شده خبري نيست هيچ كس خبر جديدي نميده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)