صفحه 5 از 60 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 600

موضوع: نمونه های speaking کاربران و بررسی آنها

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ایجاد تاپیکی برای نمونه های speaking دوستان

Great Job....some comments on your speaking...Why do not you use more specific terms to distinguish between Class and real world experiences?
    such as: theoretical and practical world differences
    and working with human in the real world with various mind-set make the learning processes more challenging and complex.

I think you should use more adverbs such as: basically...I strongly agree...One basically can not learn it from any class...It takes a life time for a person ...Experience is undoubtedly
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

دوستان من این چند وقته که نبودم رو موضوع هایی که گذاشته بودید کار کردم .من هم نمونه هام رو میذارم. ممنون میشم نظرتون رو در موردش بدید.

در مورد موضوع The most important event هم بگم که دلیل که اوردم همین طوری بود. چون بلاخره باید دنبال موضوعی بگردیم که راحت تر بشه در موردش صحبت کرد.

ممنون از همه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط mohmad0014 : October 15th, 2009 در ساعت 12:39 PM

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

Wink پاسخ : پیشنهاد ایجاد تاپیکی برای نمونه های speaking دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوستان. بلاخره ما هم از حبس آزاد شدیم. ما جونی کردیم از چند تا از دوستان تو یه تاپیک تشکر کردیم، یه چند روزی حبس خوردیم و مدیرا ما رو ban کردن، اما به قول یکی از بزرگان دوران حبس و زندان خیلی خیلی خوبه و آدم کلی چیز ازش یاد میگیره. حالا زیاد ادامه ندم که واسه این پستم هم ban نشم.

دوستان من این چند وقته که نبودم رو موضوع هایی که گذاشته بودید کار کردم .من هم نمونه هام رو میذارم. ممنون میشم نظرتون رو در موردش بدید.

در مورد موضوع The most important event هم بگم که دلیل که اوردم همین طوری بود. چون بلاخره باید دنبال موضوعی بگردیم که راحت تر بشه در موردش صحبت کرد.

ممنون از همه
    من آخرین Record تون را گوش دادم در مورد اتفاق مهم زندگی، به نظرم پیوستگی و اتصال مطالب تون خوب بود. اما به نظرم اگه بیشتر در مرود اینکه سختی های کار چی بود حرف می زنید بهتر نبود؟ به نظرم شما بیشتر از فواید اش گفتید، البته من هم همین مشکل دارم که نمی دونم چقدر استدلال ها مرتبط با موضوع هستند یا نه،
    ممنون می شم record من را در صفحه قبل در مورد همین موضوع گوش کنید ونظر بدید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3 نمایش پست ها
    من آخرین Record تون را گوش دادم در مورد اتفاق مهم زندگی، به نظرم پیوستگی و اتصال مطالب تون خوب بود. اما به نظرم اگه بیشتر در مرود اینکه سختی های کار چی بود حرف می زنید بهتر نبود؟ به نظرم شما بیشتر از فواید اش گفتید، البته من هم همین مشکل دارم که نمی دونم چقدر استدلال ها مرتبط با موضوع هستند یا نه،
    ممنون می شم record من را در صفحه قبل در مورد همین موضوع گوش کنید ونظر بدید.

خیلی ممنون از نظراتی که دادید. در مورد این که میگید در باره سختی های راه حرف میزدم موافقم تا حدودی. میشد که بگم کلی سخت بوده و خیلی براش تلاش کرده بودم و .... و شاید این ها رو میگفتم میتونستم چیز بهتری در بیارم، اما خوب باید در مورد مهمترین اتفاق صحبت میکردیم و حالا فوایدش به نظر من رسید چون این چیزایی رو که گفتم تو موضوع های دیگه کار کرده بودم.

در مورد نمونه شما تو موضوع "مهمترین اتفاق". من نمونتون رو گوش دادم. اول بگم که به نظر من از ترکیبات خوبی استفاده کرده بودید : Not only ... but also و as whole و moreover . به نظر من نسبت به قبل جملات و ترکیباتتون بهتر شده بود.

مواردی که به نظر من رسید:
    اول اینکه به نظر بنده شما یه مقدار تلفظ ها رو به صورت فارسی میگید. مثلا Energy که آخر گفتید. به نظر من این مشکل رو میشه با گوش دادن زیاد Listening و کارکردن speaking به راحتی حل کنین.

دوم اینکه یه چند تا مورد گرامری دیدم:

1. اولی این بود که تو اول نمونتون گفتید recently I was employee at the ....... که به نظر من باید بگید Recently I was Employed ... (البته شاید منظورتون چیز دیگه ای بوده و من درست متوجه نشدم)
    2. دوم اینکه شما چند جا در جمع بستن ها s جمع به آخر کلمات اضافه نکرده بودید. مثل :Three person(persons) , Several step(steps

در آخر هم حوشحال میشم دوستان هر مشکلی تو نمونه Speaking های بنده دیدن ذکر کنن.

ممنون از همه

رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

Talking پاسخ : پیشنهاد ایجاد تاپیکی برای نمونه های speaking دوستان

خیلی ممنون از نظراتی که دادید. در مورد این که میگید در باره سختی های راه حرف میزدم موافقم تا حدودی. میشد که بگم کلی سخت بوده و خیلی براش تلاش کرده بودم و .... و شاید این ها رو میگفتم میتونستم چیز بهتری در بیارم، اما خوب باید در مورد مهمترین اتفاق صحبت میکردیم و حالا فوایدش به نظر من رسید چون این چیزایی رو که گفتم تو موضوع های دیگه کار کرده بودم.

در مورد نمونه شما تو موضوع "مهمترین اتفاق". من نمونتون رو گوش دادم. اول بگم که به نظر من از ترکیبات خوبی استفاده کرده بودید : Not only ... but also و as whole و moreover . به نظر من نسبت به قبل جملات و ترکیباتتون بهتر شده بود.

مواردی که به نظر من رسید:
    اول اینکه به نظر بنده شما یه مقدار تلفظ ها رو به صورت فارسی میگید. مثلا Energy که آخر گفتید. به نظر من این مشکل رو میشه با گوش دادن زیاد Listening و کارکردن speaking به راحتی حل کنین.

دوم اینکه یه چند تا مورد گرامری دیدم:

1. اولی این بود که تو اول نمونتون گفتید recently I was employee at the ....... که به نظر من باید بگید Recently I was Employed ... (البته شاید منظورتون چیز دیگه ای بوده و من درست متوجه نشدم)
    2. دوم اینکه شما چند جا در جمع بستن ها s جمع به آخر کلمات اضافه نکرده بودید. مثل :Three person(persons) , Several step(steps

در آخر هم حوشحال میشم دوستان هر مشکلی تو نمونه Speaking های بنده دیدن ذکر کنن.

ممنون از همه

خیلی خیلی ممنون، وای در مورد انرژی، اصلاً دقت نکرده بودم که چقدر ضایع بوده!

Member f_hoseini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE-SUT

ممنون از همه
    سلام. من آخرین موضوع رو گوش دادم و این نکات رو دیدم :
    1- یه جا گفتین is happened که باید یا بگی happened یا has happened. چون happen متعدی نیست که مجهولش کنی
    2- شما این at the first انگار از دهنتون نمی افته. at the first و at the end برای یک سری event و معمولاً در نقل کردن داستان استفاده میشن نه برای بیان بخش های مختلف یک ایده. باید بگی firstly, secondly ... finally
    3- یه جا هم گفتی more thing که باید بگی more things
    4- will educate هم غلط بود چون باید مجهول به کار ببری یعنی I will be educated

من هم نمونه صحبت خودم رو در همین موضوع اتفاق مهم میذارم. لطفاً نظرتون رو بگین
    موفق باشی
    اگه برم دلم تنگ میشه !

رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

نقل قول نوشته اصلی توسط f_hoseini نمایش پست ها
    سلام. من آخرین موضوع رو گوش دادم و این نکات رو دیدم :
    1- یه جا گفتین is happened که باید یا بگی happened یا has happened. چون happen متعدی نیست که مجهولش کنی
    2- شما این at the first انگار از دهنتون نمی افته. at the first و at the end برای یک سری event و معمولاً در نقل کردن داستان استفاده میشن نه برای بیان بخش های مختلف یک ایده. باید بگی firstly, secondly ... finally
    3- یه جا هم گفتی more thing که باید بگی more things
    4- will educate هم غلط بود چون باید مجهول به کار ببری یعنی I will be educated

من هم نمونه صحبت خودم رو در همین موضوع اتفاق مهم میذارم. لطفاً نظرتون رو بگین
    موفق باشی
    من گوش دادم، به نطر مثل همیشه شما پیوستگی مطالبتون خیلی خوبه، فقط فکر کنم در اول Speaking خیلی به توضیحات در مورد اینکه چه امتحانی بوده پرداختید و می تونستید دو تا جمله را یکی کنید !

رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

موضوع بعدی : یه آدم مسن تو فامیل یا دوستانت را رو معرفی کن که خیلی دوستش داری و بگو چرا و چی کار کرده برات!
    و اینکه این موضوع به صورت دیگری هم تکرار شده: چه کسی تا حالا بیشترین کمک را بهت کرده و اون کمک چی بوده؟
    و یکی از دوستان که 10 اکتبر 2009 امتحان داده این بوده موضوع اش :
    ؟ Who is your role model and what are his characteristics

رشته و دانشگاه

دوستان من نمونه بعدیم رو واسه این موضوعی که خانوم nafi3 مطرح کردن میذارم.

خانوم f_hoseini بعد از کلی تمرین تونستم این At the first رو تو این نمونه که گذاشتم نگم و به جاش Firstly بگم

رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

Red face پاسخ : پیشنهاد ایجاد تاپیکی برای نمونه های speaking دوستان

این هم Speaking من که پیوست کردم.

و در مورد Speaking آقای آریان پور من اشکال خاصی ندیدم!!!!!