صفحه 6 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 600

موضوع: نمونه های speaking کاربران و بررسی آنها

Member f_hoseini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE-SUT

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد ایجاد تاپیکی برای نمونه های speaking دوستان

سلام
    خوب من صحبت RF رو گوش دادم و یه نکته خیلی کوچولو که چند بار تو انشاها هم دیدم رو بهتر میدونم اینجا بگم و اون the other people بود. ببین وقتی میخوای بگی افراد دیگه که معلوم نیستن کیا هستن باید بگی other people یعنی به the نیاز نیست. چون the مال زمانی هست که مشخصه داری راجع به کدوم بقیه صحبت میکنی. مثلاً
    Some people agree with this statement, But other people think it is ridicules.
    اینجا دقیقاً نمیخوای یه سری خاص از سایر آدم ها رو بگی و منظورت کلاً بقیه آدم هاست. اما مثال بعد رو دقت کن :
    Some students of our class were wearing blue shirts, whereas the other students (the others) were wearing white shirts.
    اینجا میدونی سایر دانشجوها کیا هستند و باید the بذاری.
    بقیه صحبتت خیلی خوب بود به نظر من.
    صحبت نفیس رو هم گوش دادم و به نظرم ایراد خاصی نیومد و خوب بود. فقط رو تلفظ بعضی کلمه ها بیشتر دقت کن مثل professor. از یه دیکشنری که تلفظ داره استفاده کن تا خوب متوجه بشی.
    صحبت من رو هم لطفاً گوش بدین و اگر اشکالی داشت حتماً بهم بگین. راستی ببخشید که صدای من استریو ضبط نمیشه و فقط از یه گوشی میاد. میکروفونم خرابه. عوضش می کنم.
    ممنون از همه
    اگه برم دلم تنگ میشه !

Junior Member nafi3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Isfahan

نقل قول نوشته اصلی توسط f_hoseini نمایش پست ها
    سلام
    خوب من صحبت RF رو گوش دادم و یه نکته خیلی کوچولو که چند بار تو انشاها هم دیدم رو بهتر میدونم اینجا بگم و اون the other people بود. ببین وقتی میخوای بگی افراد دیگه که معلوم نیستن کیا هستن باید بگی other people یعنی به the نیاز نیست. چون the مال زمانی هست که مشخصه داری راجع به کدوم بقیه صحبت میکنی. مثلاً
    Some people agree with this statement, But other people think it is ridicules.
    اینجا دقیقاً نمیخوای یه سری خاص از سایر آدم ها رو بگی و منظورت کلاً بقیه آدم هاست. اما مثال بعد رو دقت کن :
    Some students of our class were wearing blue shirts, whereas the other students (the others) were wearing white shirts.
    اینجا میدونی سایر دانشجوها کیا هستند و باید the بذاری.
    بقیه صحبتت خیلی خوب بود به نظر من.
    صحبت نفیس رو هم گوش دادم و به نظرم ایراد خاصی نیومد و خوب بود. فقط رو تلفظ بعضی کلمه ها بیشتر دقت کن مثل professor. از یه دیکشنری که تلفظ داره استفاده کن تا خوب متوجه بشی.
    صحبت من رو هم لطفاً گوش بدین و اگر اشکالی داشت حتماً بهم بگین. راستی ببخشید که صدای من استریو ضبط نمیشه و فقط از یه گوشی میاد. میکروفونم خرابه. عوضش می کنم.
    ممنون از همه
    خیلی ممنون، فقط اینگار فایلت آپلود نشده !

Member f_hoseini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE-SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3 نمایش پست ها
    خیلی ممنون، فقط اینگار فایلت آپلود نشده !
    آره راست میگی شرمنده. ایناهاش !
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    اگه برم دلم تنگ میشه !

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

you are good...the only point that I would like to mention is: Try to omit (Eeee) between two sentences. Good luck and hope you do not mind. Good luck

Regards,

Hashem
    Vision without action is only a dream, action without vision is just passing time, Vision with Action can change the world.
    "Genius is one percent inspiration, ninety-nine percent perspiration."– Thomas Alva Edison

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

به نظر من این همه تاکید بر روی گرامر اصلا جالب نیست .

این شیوه بیشتر برای IELTS مورد کاربرد هست .

شما اگر چک لیست های Evaluation قسمت گفتار رو در کتب مختلف نگاه کنین ، Priority های اول همیشه به Structure برمیگرده .

تاکید رو بزارین برای Specific بودن گفتارتون . حتی در متون تخصصی زبان شناسی هم همیشه به این اشاره میشه که اولین تفاوت نوشتار و گفتار در عدم رعایت صد در صد قوانین گرامری در گفتار هست .

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

دوستان صدای خودم رو ضبط کردم و پیوست کردم . لطفا اشکالات و نقاط قوت رو بفرمایید.

موضوع: صفحه ی 328 کتاب DELTA – با این مضمون:
    Woman experience about seminars… state her opinion, reasons she give for holding that opinion

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط meweadl نمایش پست ها
    دوستان صدای خودم رو ضبط کردم و پیوست کردم . لطفا اشکالات و نقاط قوت رو بفرمایید.

موضوع: صفحه ی 328 کتاب DELTA – با این مضمون:
    Woman experience about seminars… state her opinion, reasons she give for holding that opinion
    من احساس میکنم باید کمی رو گرامر جمله هاتون کار کنین دوست خوبم .

با تمرین حتما پیشرفت چشمگیری خواهید داشت .

براتون آرزوی موفقیت دارم .

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

سلام دوستان.
    موضوعی که روش کار کردم این هستش:
    Some people think that is better to travel as part of a tour group when they are visiting a foreign country.Other people prefer to make their own travel plans so that they can travel independently.Which approach do you think is better and why? Use specific reasons and examples to support your opinion.

ممنون میشم اگه دوستان مشکلاتش رو بگن تا بتونم حلشون کنم.اگه دوستانی هم باشن که تو این تاپیک همکاری کنیم خیلی خوب میشه. فقط به این صورت باشه که یکی یه موضوعی بده و بچه های دیگه واسه اون موضوع جواب هاشون رو بذارن تا درمورد جواب های هم نظر بدیم و همچنین در این صورت واسه هر موضوع نمونه های مختلفی ایجاد میشه که میتونه به بقیه خیلی کمک کنه. اگه دوستان دوست دارن واسه همین موضوع جواب هاشون رو بذارن یا اینکه یه موضوعی بدن تا شروع کنیم.

در ضمن قابل توجه مدیران عزیز. نمیدونم چه مشکلی پیش اومده بود اما هر کار میکردم نمیشد فایلی پیوست کنم. نمیدونم مشکل از کجا بود اما وقتی با ***** شکن باز کردم تونستم فایل پیوست کنم.
    مورد دیگه این که اگه این Topic مهم بشه میتونه به منبع خوبی واسه speaking تبدیل بشه.

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

نسبت به قبلی هاتون بهتر شده:
    Good aspect:
    - روان
    - کلمات مناسب و بجا

Errors:
    - minimum usage of transitive words
    - نتیجه گیری رو develop نکردید

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

بچه ها ، نظرتون در مورد ترتیب دادن کنفرانس های Skype چیه ؟

میتونیم گروهی محاوره داشته باشیم و نقاط ضعف و قوت همدیگرو بگیم. به نظر جالب میاد . نمیدونم اینکار تاحالا توی سایت شده یا نه ؟
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام