نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ارشد کامپیوتر داخل ایران یا اروپا ؟

Junior Member

Question ارشد کامپیوتر داخل ایران یا اروپا ؟

سلام دوستان
    نیاز به مشورت داشتم .
    بنده فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر هستم با معدل 14.40 (حدوداً) . بعنوان یک هدف نیاز دارم توی رشته خودم برای دکترا به آمریکا برم .
    متاهل هم هستم .

دو تا گزینه رو برای خودم انتخاب کردم و حالا نمیدونم کدوم یکی از اینها رو انتخاب کنم :
    اول اینکه، برای کارشناسی ارشد اقدام کنم برای کشوری مثل ایتالیا و بعد از گذران دوره ارشد برای مقطع دکتری در آمریکا اقدام کنم .
    دوم اینکه، با هر تلاشی شده کارشناسی ارشد رو همینجا و در ایران بگیرم و بعد مستقیماً برای دکتری آمریکا اپلای کنم .

در خصوص تجربه کاری و روزمه کاری، تجربه بسیار خوبی دارم و در حیطه تخصصی خودم خیلی خوب کار میکن و حدود 6 سال تجربه کاری دارم.

ممنون میشم هرکسی در این خصوص تجربه و نظری داره راهنمائی کنه، این موضوع برام بسیار اهمیت داره که ببینم کدوم راه مطمئن تر هست و اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب می کردین ؟

ممنونم .

پیش فرض پاسخ : ارشد کامپیوتر داخل ایران یا اروپا ؟

با سلام من تقریبا شرایط شما رو دارم و به دلیل نیاز به مقاله برای دکتری و نداشتن زمان در ایران به دلیل مشغله کاری
    برای ارشد به یک کشور اروپایی میرم و برای دکتری برای کانادا یا امریکا که هم رزومه قوی تری داشته باشم هم راحت تر برای دکتری پذیرش بگیرم
    باز نظر خودتونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arcip نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نیاز به مشورت داشتم .
    بنده فارغ التحصیل کارشناسی کامپیوتر هستم با معدل 14.40 (حدوداً) . بعنوان یک هدف نیاز دارم توی رشته خودم برای دکترا به آمریکا برم .
    متاهل هم هستم .

دو تا گزینه رو برای خودم انتخاب کردم و حالا نمیدونم کدوم یکی از اینها رو انتخاب کنم :
    اول اینکه، برای کارشناسی ارشد اقدام کنم برای کشوری مثل ایتالیا و بعد از گذران دوره ارشد برای مقطع دکتری در آمریکا اقدام کنم .
    دوم اینکه، با هر تلاشی شده کارشناسی ارشد رو همینجا و در ایران بگیرم و بعد مستقیماً برای دکتری آمریکا اپلای کنم .

در خصوص تجربه کاری و روزمه کاری، تجربه بسیار خوبی دارم و در حیطه تخصصی خودم خیلی خوب کار میکن و حدود 6 سال تجربه کاری دارم.

ممنون میشم هرکسی در این خصوص تجربه و نظری داره راهنمائی کنه، این موضوع برام بسیار اهمیت داره که ببینم کدوم راه مطمئن تر هست و اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب می کردین ؟

ممنونم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Of Computer Engineering

با درود

دوست عزیز منم شرایط شما رو داشتم، و متاسفانه ارشد رو توی ایران خوندم که این موضوع اصلا خوب نبود، چون گرفتن پذیرش برای دکتری خیلی سخت هستش و با گرفتن ارشد توی ایران اون زمینه های لازم برای دکتری را نمی تونید فراهم کنید.

پس گرفتن ارشد خارج از کشورر و به دنبالش دکتری خوندن خیلی بهتره

Junior Member

سلام دوستان ، یه سوال داشتم در این خصوص : من کاردانی نرم افزار رو در دانشگاه آزاد تموم کردم و برای کارشناسی میخوام در جامع علمی کاربردی ادامه بدم و برای ادامه به سه تا رشته علاقه دارم که به ترتیب علاقم : 1- کارشناسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیک 2- کارشناسی فناوری اطلاعات - شبکه 3- کارشناسی مدیریت کسب و کار هست ، حالا از اساتید عزیز چندتا سوال داشتم اینکه آیا ادامه در دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف اینکه میخوام ارشد رو در خارج از ایران ادامه بدم در رشته های مدیریتی ، آیا کار درستی هست ؟ آیا مدرک علمی کاربردی با آزاد فرق داره برای اپلی در کشورهای خارجی ( مخصوصا اروپایی مثل : آلمان / بلژیک / سوئد / نروژ ) ضمن اینکه دارم آماده میشم برای امتحان تافل واسه سال دیگه و زبانم هم خوبه.

پیشاپیش ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alitnt نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یه سوال داشتم در این خصوص : من کاردانی نرم افزار رو در دانشگاه آزاد تموم کردم و برای کارشناسی میخوام در جامع علمی کاربردی ادامه بدم و برای ادامه به سه تا رشته علاقه دارم که به ترتیب علاقم : 1- کارشناسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیک 2- کارشناسی فناوری اطلاعات - شبکه 3- کارشناسی مدیریت کسب و کار هست ، حالا از اساتید عزیز چندتا سوال داشتم اینکه آیا ادامه در دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف اینکه میخوام ارشد رو در خارج از ایران ادامه بدم در رشته های مدیریتی ، آیا کار درستی هست ؟ آیا مدرک علمی کاربردی با آزاد فرق داره برای اپلی در کشورهای خارجی ( مخصوصا اروپایی مثل : آلمان / بلژیک / سوئد / نروژ ) ضمن اینکه دارم آماده میشم برای امتحان تافل واسه سال دیگه و زبانم هم خوبه.

پیشاپیش ممنون از پاسختون
    دوستان کسی نیس راهنمایی کنه ؟

سلام دوستان این دقیقا سوال منم هست
    من الان لیسانس نرم افزار پیام نورم
    دوس دارم برا کار زندگی برم خارج از ایران(امریکا کانادا ترجیحا)
    حالا ارشد رو تو ایران بگیریم بعدا برا دکترا خوندن بهتره یا ارشد رو هم همون خارج خوندن؟
    من حس میکنم گرفتن لیسانس از پیام نور مثله یه لکه ننگه که اگه تو ایران ارشد دولتی بگیرم اون لکه ننگ پاک میشه(این تصور درسته ؟)
    اصلا مارو با مدرک 14 پیام نور پذیرش میکنن؟رزومه هم ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)