صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: فرم آ

پیش فرض پاسخ : فرم آ

با سلام

دوستان من هفته بعد وقت مصاحبه سفارت دارم و برای مقطع دکترا پذیرش دارم، ممنون میشم موارد زیر تو فرم A رو راهنمایی کنید که چه جوری پرکنم. باید برای مقطع فوق لیسانس بنویسم به عنوان آخرین مدرک؟

1.University-level qualification/post-secondary qualification achieved at a non-academic Institution, which entitles the
    student to access the following level of academic education. The title in question has been achieved after High School
    completion and after no less than 12 years of global schooling.

2.Please specify the name of the qualification in the original language

3.Issuing institution/Name of the Institution, where the student is attending in the last year of school

4.Foreign education system of reference

5. Test of academic suitability (2) passed/to be sat on

6. The candidate applies for pre-enrolment in:

1st year / degree course reduction/ one-block 2nd cycle degree course/ordinary 2nd cycle degree course in

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من هفته بعد وقت مصاحبه سفارت دارم و برای مقطع دکترا پذیرش دارم، ممنون میشم موارد زیر تو فرم A رو راهنمایی کنید که چه جوری پرکنم. باید برای مقطع فوق لیسانس بنویسم به عنوان آخرین مدرک؟

1.University-level qualification/post-secondary qualification achieved at a non-academic Institution, which entitles the
    student to access the following level of academic education. The title in question has been achieved after High School

2.Please specify the name of the qualification in the original language

3.Issuing institution/Name of the Institution, where the student is attending in the last year of school

4.Foreign education system of reference

5. Test of academic suitability (2) passed/to be sat on

6. The candidate applies for pre-enrolment in:

1st year / degree course reduction/ one-block 2nd cycle degree course/ordinary 2nd cycle degree course in

قربان شما.
    بله برای شما آخرین مدرک تحصیلی همون فوق لیسانستون میشه.
    تمام موارد رو طبق نمونه ایی که گذاشتم تکمیل بفرمایید:
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2443834
    و هرجا رو که خالی گذاشتم، یعنی نیازی به پر کردنشون نیست. (مثل مورد 4 و 5 که سوال کردید.)
    حساس نباشید، همون جا آفیسر مربوطه اگر نیاز به اصلاح یا اضافه کردن موردی باشه بهتون کمک میکنه.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    بله برای شما آخرین مدرک تحصیلی همون فوق لیسانستون میشه.
    تمام موارد رو طبق نمونه ایی که گذاشتم تکمیل بفرمایید:
    https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2443834
    و هرجا رو که خالی گذاشتم، یعنی نیازی به پر کردنشون نیست. (مثل مورد 4 و 5 که سوال کردید.)
    حساس نباشید، همون جا آفیسر مربوطه اگر نیاز به اصلاح یا اضافه کردن موردی باشه بهتون کمک میکنه.
    موفق باشید.

با سلام و تشکر از راهنماییتون

جسارتا یعنی سوالات زیر رو برای مقطعع کارشناسی ارشد بنوسیم؟ (با توجه به اینکه برای دکترا پذیرش دارم). چون تو فایل نمونه که فرمودین، سوالات بر اساس مقطع لیسانس پاسخ داده شده بود

با تشکر

2.
    Final mark indicated on the qualification

3.
    Issuing institution/Name of the Institution, where the student is attending in the last year of school(Please cross out the option, which does not apply)

دوستان طبق پاسخ های قبلی پس نیازی نیست این فرم ها تایپ شده باشه؟

یک سوال دیگه اینکه دانشگاه من Trieste هم برای enrollment فرم آ میخواد. این فرق داره با اونی که به سفارت میدیم؟ یعنی باید 2 تا پر کنم؟

ممنون میشم جواب بدین.
    یک سوال دیگه اینکه توی فرم ویزا همه ی قسمت ها باید پر بشن؟ مثلا اونجاهایی که پرسیدن مدت زمان اقامت یا مشخصات میزبان یا ... . کلی قسمت مربوط به شینگن بودن و توریستی داره احساس میکنم مختص تحصیلی نیست درسته؟ خالی باشه؟

این منطقیه که برای صرفه جویی وقت پر میکنیم و جاهایی که مطمئن نیستیم رو بذاریم اونجا بپرسیم و پر کنیم اما من هم جایی خوندم که باید تایپ شده باشه!!
    ویرایش توسط behnamhg : July 8th, 2018 در ساعت 12:31 AM دلیل: ترکیب پست

Junior Member

دوستان این درسته که بعضی دانشگاه ها قبل از اینکه پذیرش بدهند ازمون میخوان که فرم A پر کنیم ؟ و به سفارت بدیم و بعد سفارت اسم ما رو بده به دانشگاه که این درخواست کننده مدارکش تایید شده؟
    ویرایش توسط amirebm : January 19th, 2020 در ساعت 11:54 AM

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)