صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 91

موضوع: دنبال کردن online پست DHL، کمک !!!!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دنبال کردن online پست DHL، کمک !!!!!!!

براي ردگيري آنلاين بسته‌اي كه با DHL فرستاده شده چه كدي رو وارد كنم؟ روي قبضي كه گرفتم يه شماره 7 رقمي قرمز رنگه (No. 0025449) كه وقتي واردش مي كنم ارور مي ده و ميگه همچين كدي موجود نيست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matin56
    براي ردگيري آنلاين بسته‌اي كه با DHL فرستاده شده چه كدي رو وارد كنم؟ روي قبضي كه گرفتم يه شماره 7 رقمي قرمز رنگه (No. 0025449) كه وقتي واردش مي كنم ارور مي ده و ميگه همچين كدي موجود نيست.
    اگر از دفتر مرکزی DHL پست نکردید باید این کار رو انجام بدید: زنگ بزنید دفتر مرکزی DHL این کد رو بدبد تا کد اصلی رو بدن بهتون. شمار تلفنش رو هم از 118 بگیرید.

شماره تلفن DHL :

88719170

معمولا بعد از چند روز می تونم بسته مو track کنم.18 ژانویه فرستادم هنوز هیچ خبری ازش نیست.یعنی راه نیفتاده یا اطلاعاتش رو هنوز وارد نکردن؟
    Before the Dawn

نقل قول نوشته اصلی توسط advisor
    معمولا بعد از چند روز می تونم بسته مو track کنم.18 ژانویه فرستادم هنوز هیچ خبری ازش نیست.یعنی راه نیفتاده یا اطلاعاتش رو هنوز وارد نکردن؟
    معمولا" از همون روز يا فرداش ميتوني رهگيري كني. اگر هنوز هم نميتوني يك تماس با همون شماره بالا بگير
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed64
    سلام،من مدارکم رو15jan برای امریکا از شهرستان با پست DHL فرستادم.مدارکم طبق رهگیری الان شهر مورد نظر هستش،ولی در همان شهر مقصد فقط دو بار این اطلاعات تکرار شده:

Address information needed; contact DHL
    With delivery courier
    Arrived at Delivery Facility in Washington - Ronald Reagan National - USA

من دقیقا ادرس دانشگاه رو از سایتش در اوردم و درست نوشتم.به مرکزdhl تهران هم تماس گرفتم گفته بود که هنوز update نشده ولی مشکلی نیست.ولی این پیام دو روزه که تکرار میشه.به نظرتان علت چیست ؟امکان داره نامه من رسیده و سایتش پیام اشتباه میده ؟لطفا راهنمایی فرمایید.
    در بعضی موارد اگه مرسوله رو از سایت DHL امریکا رهگیری کنی ، ممکنه اطلاعات کاملتری بهت بده :

http://www.dhl-usa.com/home/home.asp

اگه مشکلی داشتی میتونی از لینک زیر براشون پیغام بفرستی . معمولا بعد از یکی دو روز کاری بهت جواب میدن :

http://www.dhl-usa.com/email/i_Email...ctUs%2FEmailUs

سلام به همگی
    من 21 ژانویه مدارکم رو با DHL برای سوئد فرستادم. روز دوشنبه این هفته یعنی 26 ژانویه رسیده فرودگاه Arlanda در سوئد اما بعد نوشته که Delivery arranged,No details expected! و دیگه از اون موقع تغییری نکرده.
    لطفا راهنمایی کنید که این چه معنی میده، آیا مدارکم رسیده؟

آنقدر به تاریکی لعنت نفرستید، شمعی روشن کنید!

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دنبال کردن online پست DHL، سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط iranrassa
    سلام به همگی
    من 21 ژانویه مدارکم رو با DHL برای سوئد فرستادم. روز دوشنبه این هفته یعنی 26 ژانویه رسیده فرودگاه Arlanda در سوئد اما بعد نوشته که Delivery arranged,No details expected! و دیگه از اون موقع تغییری نکرده.
    لطفا راهنمایی کنید که این چه معنی میده، آیا مدارکم رسیده؟
    خوب اگه ويكي قسمت سوئد رو خونده بودي؛ به اين مشكل برنمي خوردي
    ماجرا اينه كه DHL بسته ها رو تا شهري كه Studera هست نمي بره؛ در استكهلم تحويل پست محلي سوئد مي ده و پست محلي اون رو مي بره
    متاسفانه هيچ گزارشي هم مبني بر وصول بسته نمي ده
    اين رو در ويكي براي بچه ها نوشته بودم كه با DHL براي سوئد نفرستند
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

متاسفانه من اونجا رو نخونده بودم و با DHL فرستادم
    کسی هست که بدونه چقدر طول میکشه که این پست محلی سوئد بسته رو به Studera برسونه ؟
    آیا ممکنه که از یک هفته بیشتر بشه یا اصلا نرسه؟!!!؟
    آنقدر به تاریکی لعنت نفرستید، شمعی روشن کنید!

بچه ها اگه شهر مقصد شهر کوچیکی باشه D.H.L می بره یه شهر نزدیک؟توی delivery info هم همین رو می نویسه نه؟ولی در واقع رفته همون مقصد خودمون دیگه درست می گم؟
    Before the Dawn

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)