صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 91

موضوع: دنبال کردن online پست DHL، کمک !!!!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دنبال کردن online پست DHL، کمک !!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    من دو روزه هنوز وارد سیستم نشده ، با اداره DHL مرکز هم تماس گرفتم اونم تایید کرد هنوز وارد سیستم نشده
    من از اداره پست مرکزی بابل فرستادم
    الآن کاری نمیشه کرد زودتر انجام بشه نمیدونم هلش داد بخش شکایت نداره !
    توی این مملکت همینه پولو خوب میگیرند و خدمات رسانی صفر
    فكر مي‌كنم بايد به دفتر تهرانشون برسه تا اطلاعاتش وارد سيستم بشه. يعني بسته شما رو هنوز نفرستادند تهران. الان هم كه تو روزهاي عيد هستيم و بيشتر كارمندهاي پست مرخصي‌اند. همانطور كه قبلا گفتم يك بار كه از ساري پست كرده بودم، ده روزي طول كشيده بود تا برسه تهران و توي سيستم وارد شه. اما بعدش دو-سه روزه رسيد به مقصد. موضوع براي دو سال پيشه. الان احتمالا وضع بهتره و زودتر بايد برسه تهران و تحويل دفتر اصلي dhl بدهند.
    اگر از لحاظ زماني مشكل زيادي نداري اصلا بهش فكر نكن
    يعني بالاخره كه بسته‌ات مي‌رسه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin1982 نمایش پست ها
    شماره تلفن DHL :

88719170
    سلام علیکم

جهت اطلاع آیندگان، ظاهرا تغییر یافته به 84088888

من 24 می فرستادم 26 رسید. اینجا dhl عالی عمل کرد:
    18 With delivery courier Milwaukee, WI - USA 09:10

17 Arrived at Delivery Facility in Milwaukee - USA Milwaukee, WI - USA 08:27

16 Departed Facility in Cincinnati Hub - USA Cincinnati Hub, OH - USA 06:07

15 Processed at Cincinnati Hub - USA Cincinnati Hub, OH - USA 05:15

14 Clearance processing complete at Cincinnati Hub - USA Cincinnati Hub, OH - USA 02:39

13 Clearance delay Cincinnati Hub, OH - USA 01:53

12 Arrived at Sort Facility Cincinnati Hub - USA Cincinnati Hub, OH - USA 01:35

Tuesday, May 25, 2010 Location Time
    11 Departed Facility in New York City Gateway - USA New York City Gateway, NY - USA 22:04

10 Processed at New York City Gateway - USA New York City Gateway, NY - USA 21:49

9 Clearance processing complete at New York City Gateway - USA New York City Gateway, NY - USA 09:37

8 Arrived at Sort Facility New York City Gateway - USA New York City Gateway, NY - USA 09:37

7 Departed Facility in Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates 00:19

Monday, May 24, 2010 Location Time
    6 Processed at Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates 23:22

5 Arrived at Sort Facility Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates 22:54

4 Departed Facility in Tehran - Iran (Islamic Republic of) Tehran - Iran (Islamic Republic of) 19:15

3 Processed at Tehran - Iran (Islamic Republic of) Tehran - Iran (Islamic Republic of) 19:12

2 Arrived at Sort Facility Tehran - Iran (Islamic Republic of) Tehran - Iran (Islamic Republic of) 19:10

1 Shipment picked up Tehran - Iran (Islamic Republic of) 13:43

Hide Details

مداركم دو روزه دسته delivery courier e!!هميشه كه تحويل courierميشد چند ساعت بعد ميرسيد ايران زنگ ميزنم ميگه مقصد بايد پيگيري كنه امريكا زنگ ميزنم ميگه ايران!تا حالا همچين موردي ديده بودين؟ چي كار بايد بكنم؟
    علم بهتر است یا ثروت؟!

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

یکی لینک چک کردن پست DHL را به من میده ، آخه فکر کنم با قدیم یخورده فرق کرده ، اون صفحه ای که quick track باکسشو داشت الآن نیستش نمیدونم این بارکد ده رقمی را کجا باید وارد کنم !!!

لینک صفحه مورد نظر plz
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Junior Member

من امروز (14 august) ظهر حدود ساعت 12 مدارکم رو به پست رسالت, بخش DHL تحویل دادم, ولی الان که حدود 11 شب هست نمی تونم track کنم که ببینم مدارکم کجاست و چی شده, کسی میدونه کی میاد روی سایت؟

Junior Member

سلام

اینجا کسی شماره ی خانم کریمی (واحد ترجمه آموزش کل دانشگاه تهران) رو داره؟
    من سه شنبه ساعت 3 یه بسته رو دادم دانشگاه که با DHL بفرسته فرانسه و هنوز رو سایت نیومده همه ش error می ده. این کد ده رقمی: 1433688480
    می ترسم هنوز حتی تحویل DHL هم نداده باشدش
    deadline یازده اکتبر ه. به فرض که نفرستاده باشه و دوشنبه (چون گفت تا یکشنبه نیست) بفرسته، می رسه تا یازده اکتبر؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

دوستان میشه بهم کمک کنید؟ نمیتونم بسته ام رو رهگیری کنم. چهارشنبه پستش کردم اما تا امروز که جمعه است نتونستم رهگیریش کنم. شماره 10 رقمیم هم اینه؟ 3036131534
    ممنون

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

منم چهارشنبه پست کردم، تازه امروز ساعت 16:03 pickup شده. احتمالا شما هم از ولی‌عصر پست کردی. چون دفتر مرکزی (وزرا) که زنگ زدم گفت ولی‌عصر تا بسته ها رو تحویل ما بده یه دو سه روزی طول می‌کشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    منم چهارشنبه پست کردم، تازه امروز ساعت 16:03 pickup شده. احتمالا شما هم از ولی‌عصر پست کردی. چون دفتر مرکزی (وزرا) که زنگ زدم گفت ولی‌عصر تا بسته ها رو تحویل ما بده یه دو سه روزی طول می‌کشه.
    بله عزیز جان
    من تهران بودم برای اینکه زودتر برسه گفتم از همون جا مدارکم رو پست کنم. آدرس دقیق دفتر وزرا رو نداشتم. از مسئول پست که پرسیدم گفت هر روز صبح DHL ازشون تحویل می گیره و بسته شما فردا صبح تحویل پست داده می شه. ولی حالا بعد از سه روز تازه pick up شده. دعا کنید تا آخر هفته برسه وگرنه این یکی deadline رو هم از دست دادم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)