صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 91

موضوع: دنبال کردن online پست DHL، کمک !!!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دنبال کردن online پست DHL، کمک !!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    منهمون موقع چک کردم و دیدم چون خیلی نزدیک هست، گفتم حتماً از اونجا میفرستن و دنبال نکردم قضیه رو. اما متاسفانه امروز که پروفایل دانشگاهم رو نگاه کردم دیدم به دستشون نرسیده و بلافاصله یک ایمیل زدم که ببینم قضیه چیه. شما هم همین کار رو بکنید.

من چک کردم و فاصله 120 مایلی سینسیناتی هستش. اما همون طور که بالا گفتم باید منتظر بشم ببینم دانشگاه اعلام وصول میکنه یا نه.
    120 مایل منظورتون Erlanger تا Cincinnati که نبود؟ چون فاصله اینها تنها 17 کیلومتره، یعنی کمتر از تهران تا کرج. این لینک رو ببینید:
    http://www.distancebetweencities.net...anger_ky/route

سایت دانشگاه ها به دلیل تعداد اپلیکنت های زیاد معمولاً با کمی تاخیر آپدیت می شه، شاید حتی یک هفته.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    120 مایل منظورتون Erlanger تا Cincinnati که نبود؟ چون فاصله اینها تنها 17 کیلومتره، یعنی کمتر از تهران تا کرج. این لینک رو ببینید:
    http://www.distancebetweencities.net...anger_ky/route

سایت دانشگاه ها به دلیل تعداد اپلیکنت های زیاد معمولاً با کمی تاخیر آپدیت می شه، شاید حتی یک هفته.
    احتمالاً یک جای دیگه تو ذهنم بوده
    well begun is half done

Junior Member

سلام
    لطفاً دوستان یه تخمینی از زمان ارسال مدارک از تهران به مقصد آمریکا اگه دارن بگن.
    من مدارکمو میخان بفرسن برام از مرکز dhl تو آمریکا پرسیدم میگه از همه جا 3 تا 4 روزه میرسه به آمریکا. ولی میخام بدونم عملاً هم همینجوره؟
    با tnt بفرسیم چی؟ اون بهتر میشه؟ چون برای من یه روزم یه روزه...

ممنون میشم بگید چون برام خیلی مهمه.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من مدارکم را با دی اچ ال از دبی فرستادم به UNIVERSITY OF MAINE الان دو روزه تو تراکینگ انلاین مینویسه
    Scheduled for delivery as agreed
    کسی معنی این جمله را میدونه؟ تو بوستون هم تو این حالت افتاده که نزدیک دانشگاه هست!!
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

سلام بچه ها
    من امتحان آیلتسم رو تو استامبول دادم و اونا نمره ام رو با دی اچ ال برام فرستادن دانشگاه آمریکا
    اما ظاهرا این بسته گیر کرده و حدود 16 روز تو این مقصد مونده:
    Waybill: 8031813440Arrived at Sort Facility CINCINNATI HUB - USA Sunday, January 06, 2013 at 10:07 AM
    Origin Service Area: ISTANBUL - Istanbul - TURKEY
    Destination Service Area: GREENSBORO, NC - Virginia - USA
    Sunday, January 06, 2013 Location Time
    8 Arrived at Sort Facility CINCINNATI HUB - USA CINCINNATI HUB, OH - USA 10:07 AM
    Saturday, January 05, 2013 Location Time
    7 Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 7:38 AM
    6 Processed at LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 1:18 AM
    5 Arrived at Sort Facility LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 12:36 AM
    Friday, January 04, 2013 Location Time
    4 Departed Facility in ISTANBUL - TURKEY ISTANBUL - TURKEY 9:53 PM
    3 Processed at ISTANBUL - TURKEY ISTANBUL - TURKEY 9:50 PM
    2 Arrived at Sort Facility ISTANBUL - TURKEY ISTANBUL - TURKEY 8:50 PM
    1 Shipment picked up ISTANBUL - TURKEY 4:44 PM

چیکار میشه کرد؟ اصلا میشه پیگیری کرد؟
    متاسفانه من به این دی اچ ال اعتماد کردم و تو این 2 هفته چک نکردم. ددلاینم هم 5 روز پیش بود.!!!

به gul:

برای پیگیری زنگ بزنید به امور مشترکین اون سرویس پوینت ترکیه که براتون فرستاده؛ حتما جوابتون رو می دن.
    http://www.dhl.com.tr/en/express/shi...locations.html

اما در کل فکر نکنم جای نگرانی باشه؛ چون اگر صلاحیت زبانتون رو در اپلیکیشن ذکر کرده باشید، اونا بنا رو بر صحت گفته شما میذارن و با چند روز دیر و زود رسیدن (حداقل در مورد مدرک زبان) کلا رد نمی کنن اپلیکیشن رو. در عین حال شما یه اسکرین شات از همین صفحه ترکینگ تون براشون بفرستید و توضیح بدید که تاخیر تقصیر شما نبوده و شما به موقع اقدام کردید. به احتمال خیلی زیاد قبول می‌کنن. اگه هم خیلی قضیه جدی شد، فکرکنم DHL یه قبض مانندی هم واسه اینجور مواقع صادر می کرد. اگه لازم شد، جزئیاتش رو از DHL وزرا بپرسید.

سلام
    من نمره IELTS ام رو از تهران در 13 ژانویه برام فرستادن به کانادا و هرچی چک می کنم می بینم از 16 ژانویه در سرویس پست انتاریو مونده و 22 ژانویه هم deadline رسیدن مدارک هست . چند بار با مرکز تماس گرفتم . اول گفتن دوشنبه میرسه و ایمیل می زنیم که گزارش رو برامون بفرستن. هنوز نرسیده. خیلی نگرانم. به نظرتون چکار کنم؟ یعنی ثبت نامم از بین میره ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    من مدارکم را با دی اچ ال از دبی فرستادم به UNIVERSITY OF MAINE الان دو روزه تو تراکینگ انلاین مینویسه
    Scheduled for delivery as agreed
    کسی معنی این جمله را میدونه؟ تو بوستون هم تو این حالت افتاده که نزدیک دانشگاه هست!!
    یک جایی دیدم اینو نوشته بود

It was explained to us by the DHL office inside the embassy that the "Scheduled for Delivery as Agreed" is just the computer system updating itself... it doesn't actually mean anything. It doesn't mean it's moving anywhere, or anyone's doing anything with it, or anything at all. It updates with that message every 2-3 days.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    یک جایی دیدم اینو نوشته بود

It was explained to us by the DHL office inside the embassy that the "Scheduled for Delivery as Agreed" is just the computer system updating itself... it doesn't actually mean anything. It doesn't mean it's moving anywhere, or anyone's doing anything with it, or anything at all. It updates with that message every 2-3 days.
    اگر کسیو داشتی که واسش ایمیل می کردی می برد بهتر بود.... دی اچ ال درسته مطمن اما یکم دیر میرسه...من یه سوال داشتم...بدون نمره زبانم میشه اپلای کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zarrra نمایش پست ها
    اگر کسیو داشتی که واسش ایمیل می کردی می برد بهتر بود.... دی اچ ال درسته مطمن اما یکم دیر میرسه...من یه سوال داشتم...بدون نمره زبانم میشه اپلای کرد؟
    معمولا نمیشه. ولی اگر قرار باشه که در زمان نزدیک امتحان بدین، می تونین از اون دپارتمان بپرسین که آیا قبول می کنند یا نه. تازه در یک دانشگاه دیدم که گفته بود اگر IELTS شما 7 نیشت اصلا apply نکنین چون قبولتون نخواهیم کرد ! ولی دانشگاه به دانشگاه و حتی در دپارتمانهای مختلف برخی شرایط متفاوته .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)