صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 91

موضوع: دنبال کردن online پست DHL، کمک !!!!!!!

پیش فرض پاسخ : دنبال کردن online پست DHL، کمک !!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام
    من نمره IELTS ام رو از تهران در 13 ژانویه برام فرستادن به کانادا و هرچی چک می کنم می بینم از 16 ژانویه در سرویس پست انتاریو مونده و 22 ژانویه هم deadline رسیدن مدارک هست . چند بار با مرکز تماس گرفتم . اول گفتن دوشنبه میرسه و ایمیل می زنیم که گزارش رو برامون بفرستن. هنوز نرسیده. خیلی نگرانم. به نظرتون چکار کنم؟ یعنی ثبت نامم از بین میره ؟!
    میشه یکی جواب بده و منو از نگرانی دربیاره ؟

Junior Member

سلام
    ممنون از پاسختون
    من در این یک هفته هر روز با dhl در آمریکا و ترکیه صحبت کردم. هیچ کدوم نمیدونند چه اتفاقی افتاده، حتی یک بار یکیشون گفت که بسته من در المان جا مونده و رسید الکترونیکیش به امریکا رسیده. چند بار هم فرم شکایت رو پر کردم. در نهایت باید 85 لیر (یعنی 170 هزار تومان!!) دیگه بدم تا ترکیه دوباره مدرک آیلتس من رو بفرسته! تازه ددلاین من 15 ژانویه بود.
    متاسفانه از ایران هم نمیتونم پیگیری کنم. چون مبدا و مقصد پستی من ایران نبوده! این هم از DHL! حالا خوبه یک مدرک مهمی توش نبود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoureh90 نمایش پست ها
    به gul:

برای پیگیری زنگ بزنید به امور مشترکین اون سرویس پوینت ترکیه که براتون فرستاده؛ حتما جوابتون رو می دن.
    http://www.dhl.com.tr/en/express/shi...locations.html

اما در کل فکر نکنم جای نگرانی باشه؛ چون اگر صلاحیت زبانتون رو در اپلیکیشن ذکر کرده باشید، اونا بنا رو بر صحت گفته شما میذارن و با چند روز دیر و زود رسیدن (حداقل در مورد مدرک زبان) کلا رد نمی کنن اپلیکیشن رو. در عین حال شما یه اسکرین شات از همین صفحه ترکینگ تون براشون بفرستید و توضیح بدید که تاخیر تقصیر شما نبوده و شما به موقع اقدام کردید. به احتمال خیلی زیاد قبول می‌کنن. اگه هم خیلی قضیه جدی شد، فکرکنم DHL یه قبض مانندی هم واسه اینجور مواقع صادر می کرد. اگه لازم شد، جزئیاتش رو از DHL وزرا بپرسید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان، کسی مسیر ارسال مدرک با dhl به آمریکا رو میدونه ( من مدارکم یکشنبه از ایران رفته دبی بعد فرانکفورت بعد کلن بعد بروکسل و خدا میدونه کی می خواد از اروپا خارج بشه بره بوستون) کلاً همیشه انقدر تو اروپا میچرخه یا شانس منه؟
    ممنون

Junior Member

من مدارکم رو به آدرس معمولی دانشگاه فرستادم دو روز طول کشید که از ایران برسه به مونترال ولی الان پنج روزه که تو مونتراله و تحویل نشده
    وضعیتش رو اینجوری نوشته:
    Arrived at Delivery Facility in QUEBEC SERVICE AREA - CANADA

با توجه به اینکه همه میگن که پستهاشون 3 تا 5 روزه میرسه میترسم مشکلی پیش اومده باشه
    به نظرتون راهی هست که بفهمیم مشکلی هست یا نه؟

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط murt نمایش پست ها
    من مدارکم رو به آدرس معمولی دانشگاه فرستادم دو روز طول کشید که از ایران برسه به مونترال ولی الان پنج روزه که تو مونتراله و تحویل نشده
    وضعیتش رو اینجوری نوشته:
    Arrived at Delivery Facility in QUEBEC SERVICE AREA - CANADA

با توجه به اینکه همه میگن که پستهاشون 3 تا 5 روزه میرسه میترسم مشکلی پیش اومده باشه
    به نظرتون راهی هست که بفهمیم مشکلی هست یا نه؟
    من حدود یه ماه پیش برای کبک سیتی یه بسته فرستادم که دو روز توی همین آدرسی که شما نوشتید بسته مونده بود و بعد از دو روز دلیور شده بود..نگران نباشید

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی مسیر ارسال مدرک با dhl به آمریکا رو میدونه ( من مدارکم یکشنبه از ایران رفته دبی بعد فرانکفورت بعد کلن بعد بروکسل و خدا میدونه کی می خواد از اروپا خارج بشه بره بوستون) کلاً همیشه انقدر تو اروپا میچرخه یا شانس منه؟
    ممنون
    واسه من رفته بود دوبی، فرانسه و آلمان و یه دو روزم توی سینسیناتی آمریکا مونده بود و بعد دلیور شد

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

دوستان این DHL مگه گزارش لحظه به لحظه نباید بده از تغییر وضعیت بسته ها؟
    من قبل از عید 2 تا بسته فرستاده بودم با هم. یکیش برای دانشگاه تورنتو که 3 روزه رسیده دستشون. یکی هم برای کنکوردیا که اون هم با همون 3 روز رسیده تا تورنتو.

از تاریخ 21مارس تا الان وضعیت این بسته کنکوردیا رو آپدیت نکردن. آخرین چیزی که نوشتن این بوده که تو مونترال رسیده و With delivery courier هست. مگه این مرحله آخرش نیست که میبرن میدن دست دانشگاه و امضا میگیرن.
    الان 1 هفته است تو همین حالت مونده. من ددلاینم جمعه است واگه نرسه مدارکم دیگه فایده نداره.

حتی چندبار ریفرش کردم یا با e-tracking بهشون ایمیل دادم و ایمیلی که اومده برام باز هم همون تاریخ و همون وضعیت هست.

به نظرتون مشکل از کجاست؟ DHL آپدیت نکرده و من باید زنگ بزنم یا ایمیل بدم پیگیری کنم؟ یا بسته رو بلایی سرش آوردن؟ آخه دیگه وقتی وارد کشور شد و رسید به شهر که نباید گیر کنه.
    الانم که موقع تعطیلات نیست که بخوان 1 هفته تعطیل باشن.

اگه میشه راهنماییم کنید من الان چی کار ;نم تو این 1 روز

با DHL ایران تماس گرفتم گفتن با DHL Canada چک میکنن و 3 روز دیگه جوابم رو میدن!
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabounr نمایش پست ها
    دوستان این DHL مگه گزارش لحظه به لحظه نباید بده از تغییر وضعیت بسته ها؟
    من قبل از عید 2 تا بسته فرستاده بودم با هم. یکیش برای دانشگاه تورنتو که 3 روزه رسیده دستشون. یکی هم برای کنکوردیا که اون هم با همون 3 روز رسیده تا تورنتو.

از تاریخ 21مارس تا الان وضعیت این بسته کنکوردیا رو آپدیت نکردن. آخرین چیزی که نوشتن این بوده که تو مونترال رسیده و With delivery courier هست. مگه این مرحله آخرش نیست که میبرن میدن دست دانشگاه و امضا میگیرن.
    الان 1 هفته است تو همین حالت مونده. من ددلاینم جمعه است واگه نرسه مدارکم دیگه فایده نداره.

حتی چندبار ریفرش کردم یا با e-tracking بهشون ایمیل دادم و ایمیلی که اومده برام باز هم همون تاریخ و همون وضعیت هست.

به نظرتون مشکل از کجاست؟ DHL آپدیت نکرده و من باید زنگ بزنم یا ایمیل بدم پیگیری کنم؟ یا بسته رو بلایی سرش آوردن؟ آخه دیگه وقتی وارد کشور شد و رسید به شهر که نباید گیر کنه.
    الانم که موقع تعطیلات نیست که بخوان 1 هفته تعطیل باشن.

اگه میشه راهنماییم کنید من الان چی کار ;نم تو این 1 روز

با DHL ایران تماس گرفتم گفتن با DHL Canada چک میکنن و 3 روز دیگه جوابم رو میدن!
    دوست من، اصلا نگران نباشید
    وقتی نوشته courier (پیک) دیگه بعدش قابل پیگیری نیست
    مطمئن باشید تا حالا به دستشون رسیده
    دو تا از بسته های منم همینطور بود، ایمیل دادم به منشی دپارتمان گفت چند روزه رسیده
    شما هم برا اطمینان به بخش مربوطه ایمیل بزن ولی اصلا جای نگرانی نیست

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    دوست من، اصلا نگران نباشید
    وقتی نوشته courier (پیک) دیگه بعدش قابل پیگیری نیست
    مطمئن باشید تا حالا به دستشون رسیده
    دو تا از بسته های منم همینطور بود، ایمیل دادم به منشی دپارتمان گفت چند روزه رسیده
    شما هم برا اطمینان به بخش مربوطه ایمیل بزن ولی اصلا جای نگرانی نیست
    آخه هست. حتی اون یکی چکیجم قشنگ نوشته که کی امضا کرده و حتی یه نسخه الکترونیکی از امضای طرف رو هم بهم داد که خواستم محض اطمینان سیو کنم. ولی این یکی آپدیت نکرده

من به دانشگاه ایمیل زدم. تو ایمیل بهم گفتن 1 هفته دیگه هم صبر کن ولی خب دوباره ایمیل دانشگاه اومد، که اصلاح میکنیم حرفمون رو . گفتن روز 21ام رسیده !!! ولی خب 14 روز طول میکشه تا ما بررسی کنیم و شماره کنیم و بگیم که رسیده!!!
    مسخره بازیه دیگه!

به هر حال ممنون. این که به خیر گذشت و قبل از ددلاین رسید.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member

من پنجشنبه مدارکم رو دادم بخش DHL پست میدون ولیعصر ولی تا الان هنوز وارد سیستم هم نشده ( No result found میزنه تو سایت )
    این طبیعیه ؟ مشکل نداره ؟ نیاز به پیگیری نیست؟ من مدارکم تا 30 APril میرسه کانادا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)