صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: گزینه های احتمالی برای کسی که فوقش رو از یکی از دانشگاهای سوئد میگیره.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : گزینه های احتمالی برای کسی که فوقش رو از یکی از دانشگاهای سوئد میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88 نمایش پست ها
    سلام

خیلیا از جمله خودم نمیدونیم اگه بریم سوئد و فوقمونو بگیریم چه راها یا گزینه هایی برامون پیش میاد.چه بخوایم ادامه تحصیل بدیم چه نخوایم.

این بحث و ایجاد کردم که کسایی که فوق گرفتن یا کسایی رو میشناسن که از سوئد فوق گرفتن بیان و کاری رو که بعدش کردن یا میتونستن انجام بدنو توضیح بدن.

||||چون میخوام چیزایی که واقعا واسه دیگران اتفاق افتاده مطرح بشه نه حدس و پیش بینی.||||

من خودم بیشتر دوست دارم در مورد رشته های فنی بدونم که افراد بیشتر چیکار میکنن؟اونایی که بر میگردن تعدادشون بیشتره یا میمونن یا ادامه تحصیل میدن یا......
    در مورد رشته های فنی بستگی به نوع رشته و بررسی امکان ادامه تحصیل داره... در صورتی که رشتتون مکانیک یا عمران یا چنین رشته های general ای باشه هیچ مشکلی نخواهید داشت... البته بدون شک کیفیت نمراتتون هم تاثیر گذاره ولی من خودم تا به حال از دور و اطرافیانم کسی رو سراغ نداشته ام که بره و درس بخونه و نمرات مناسب هم بیاره و بعدش به مشکل خورده باشه
    ممنون
    من در بین دوستان و آشنایان تعداد بسیار زیادی آدم رو میشناسم که در سوئد درس خوندن و روشهای مختلفی رو هم در پیش گرفتن... بسیاریشون برای دکتری به آمریکا و کانادا رفتن.... بسیاری به کشورهای دیگه اروپایی رفتن و بسیاری هم که علاقه مند به اقامت در سوئد بودن همونجا یا ادامه تحصیل دادن یا شروع به کار کردن
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گزینه های احتمالی برای کسی که فوقش رو از یکی از دانشگاهای سوئد میگیره.

اگه محكم كار كنيد و بتونيد مقاله / recommendation خوب بگيريد ميتونيد به راحتي به جاهاي بزرگ دنيا بريد.
    فقط تو گرايش من در دانشگاه Uppsala (كه يه بخش از كل دانشگاهه) پارسال دو نفر واسه دكترا و فوق دكترا رفتن Stanford . جاهاي ديگه بماند ...
    حالا KTH و linkoping , چالمرز هم هستن كه ده ها نفر هر سال به جاهاي بزرگ دنيا ميرن .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    اگه محكم كار كنيد و بتونيد مقاله / recommendation خوب بگيريد ميتونيد به راحتي به جاهاي بزرگ دنيا بريد.
    فقط تو گرايش من در دانشگاه Uppsala (كه يه بخش از كل دانشگاهه) پارسال دو نفر واسه دكترا و فوق دكترا رفتن Stanford . جاهاي ديگه بماند ...
    حالا KTH و linkoping , چالمرز هم هستن كه ده ها نفر هر سال به جاهاي بزرگ دنيا ميرن .....

مرسی .این قضیه برای مسترهای یک ساله هم صادقه؟دانشگاه های غیر اروپایی مسترهای یک ساله رو قبول دارن؟

Junior Member

از دوستان کسی اطلاع داره که فرق مستر یک ساله با دوساله به لحاظ اعتبار مدرک و غیره در چیه ؟ آیا میتونم به راحتی بعدش واسه دکترا اپلای کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadizadeh نمایش پست ها
    از دوستان کسی اطلاع داره که فرق مستر یک ساله با دوساله به لحاظ اعتبار مدرک و غیره در چیه ؟ آیا میتونم به راحتی بعدش واسه دکترا اپلای کنم؟
    بستگی به رشتتون داره و این که آیا پایان نامه یا درس مبتنی بر تحقیق دارید یا نه

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

من هم به شدت علاقه مند هستم که بدونم کسی که از سوئد فوق یک ساله گرفته آیا موفق شده جای دیگه ای برای دکتری پذیرش بگیره یا نه... لطفاً اگر کسی تجربه ی عملی داره لطف کنه و تجربه اش رو در اختیار باقی دوستان هم قرار بده
    Winners are simply willing to do what losers won't

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    من هم به شدت علاقه مند هستم که بدونم کسی که از سوئد فوق یک ساله گرفته آیا موفق شده جای دیگه ای برای دکتری پذیرش بگیره یا نه... لطفاً اگر کسی تجربه ی عملی داره لطف کنه و تجربه اش رو در اختیار باقی دوستان هم قرار بده
    این سوال منم هست لطفا یکی راهنمایی کنه؟آخه منم تصمیم دارم این کارو کنم چون نمیتونم pbt 550 بیارم ولی با 500 میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fort knox نمایش پست ها
    این سوال منم هست لطفا یکی راهنمایی کنه؟آخه منم تصمیم دارم این کارو کنم چون نمیتونم pbt 550 بیارم ولی با 500 میشه ؟
    فكر مي كنم كه بشه. حداقل خوشون كه اينو مي گن. البته يكساله سوئد با 60 واحد از فوق هاي استراليا كه خيلي هم معتبر هست با 48 واحد، خوب خيلي بهتره!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadizadeh نمایش پست ها
    مستر یک ساله و دو ساله خیلی فرقی نداره, فقط بعضی از دانشگاه های اروپا وقتی برای دکتری گرفتن میگن باید یکی دو تا کورس بگذرونی, ولی من خیلی آدمها رو می شناسم که با مستر یه ساله دارن دکتری می خونن, نمونه اش دوست خودمه که با مستر یه ساله از بوراس داره دکتری میخونه تو دانشگاه لوند, هیچ کورسی هم نگذرونده

دوستان سلام.خدا روشکر من پذیرش گرفتم در این رشته
    KAUM1121
    Master Programme in Chemistry and Industrial
    Management
    Day-time
    100%
    Normal teaching
    Karlstad University
    Karlstad

فقط نمیدونم برم یا نع...من الان ترم آخر فوق لیسانس هستم در یک کشور خارجی و برای انتخاب بین این رشته در که در سوئد پذیرفته شدم و یا ادامه دادن رشته خودم در جایی که هستم مرددم.
    دوستانی که میتونن لطفا راهنماییم کنن و به سئوالاتم پاسخ بدن...آیا امیدی هست که بعد از پایان فوق لیسانس دوساله در سوئد بتونیم همونجا موندگار بشیم؟منظورم اقامت و اینجور چیزهاست...نه به عنوان ادامه تحصیل بلکه برای مهاجرت و اقامت...اگه منبع دقیقی دارید لطفا ارائه بدید که بدجوری توی انتخاب گیر کردم!

سئوال دیگرم هم در مورد ویزای همسرم هست که ایا وقتی من اونجا دانشجو هستم به همسرم هم ویزا تعلق میگره و میتونه با من بیاد اونجا؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)