صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: گزینه های احتمالی برای کسی که فوقش رو از یکی از دانشگاهای سوئد میگیره.

Member niloofar.r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    statistics

پیش فرض پاسخ : گزینه های احتمالی برای کسی که فوقش رو از یکی از دانشگاهای سوئد میگیره.

من فکر میکنم برای دانشگاههای معتبر دنیا 2 ساله لازم باشه
    خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است
    چه رنجی میکشد آنکس که
    انسان است و از احساس سرشار است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گزینه های احتمالی برای کسی که فوقش رو از یکی از دانشگاهای سوئد میگیره.

سلام دوستان
    به نظر شما اگه فوق 1ساله قبول شده باشیم بعد از گدروندن 1 ترم می تونیم برای پذیرش از یه دانشگاه دیگه تو یه رشته 2 ساله اقدام کنیم؟
    آخه من شنیدم کسانی که فوق 1 ساله قبول می شن نسبت به بقیه حق و حقوق کمتری دارن مثلا" نمی تونن دکترا بخونن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jojo joon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر شما اگه فوق 1ساله قبول شده باشیم بعد از گدروندن 1 ترم می تونیم برای پذیرش از یه دانشگاه دیگه تو یه رشته 2 ساله اقدام کنیم؟
    آخه من شنیدم کسانی که فوق 1 ساله قبول می شن نسبت به بقیه حق و حقوق کمتری دارن مثلا" نمی تونن دکترا بخونن!
    شما می تونید با همین پذیرشی که گرفتید به سوئد بروید و مشغول شوید و برای ترم آینده یعنی بهار 2011 دوباره از طریق سایت ستودرا انتخاب رشته کنید و این دفعه دقت کنید همون رشته و دانشگاهی که می خواهید رو انتخاب کنید و اگه قبول شدید، ترم آینده برید اون رشته دانشگاهی که می خواین و واحد هایی که پاس کردید رو معادل سازی میکنند، اگرم قبول نشدید خیلی رلکس همون رشته ای که می خونید رو ادامه بدید.

در مورد Ph.D هم بگم، اگر فکر می کنید در آینده با مدرک Ph.D حقوق بالاتری یا سطح شغلی بالاتری خواهید داشت اشتباه می کنید، Ph.D برای کسانی است که عاشق علم و درس خوندن هستند و عاشق کار در محیط های آکادمیک هستند و دوست دارند عمر خود را صرف Research کنند، اگر همچین آدمی هستید حتما Ph.D بخوانید، همچنین کسانی که رشته های pure science (مثل شیمی یا ریاضی محض) میخوانند هم حتما Ph.D بخوانند، همچنین اگه کار دیگه ای جز درس خواندن بلد نیستید باز هم حتما Ph.D بخوانید. اگر جز هیچ کدوم از این دسته ها نیستید وقت خود را تلف نکنید و مطمئن باشید سطح درآمد یه Ph.D با یک Master تفاوت چندانی نمی کند.

لطفا اگر کسی تجربه مستر در سوئد و دکترا در دانشگاه امریکا یا کانادایی داره بگه اخه خیلی ها میگن که چون از اینجا زیاد کسی اپلای نمی کنه اونا با دانشگاههای سوئد زیاد اشنا نیستن و شانس ادم کم میشه

این درست نیست نیلوفر خانم.
    هیچ تفاوتی نیست

Junior Member

راستي براي ارائه مدرك فوق ليسانس از يكي از دانشگاه هاي سوئد دانشگاه مقصد از من خواسته طبق apostille عمل كنم؟ اين ديگه چيه و چگونه مي توانيم مُهرش روي اين مدرك بذاريم؟

دوستان من هفت سال قبل از همین فروم به صورت تحصیلی به سوئد مهاجرت کردم. هر سوال یا مشاوره های نیاز دارین به صورت پیغام شخصی در فروم برای من بفرستین.
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

Junior Member

سلام میخواستم بدونم میشه از دانشگاه های سوئد برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات در ارشد پذیرش همراه با فاند گرفت ؟

Junior Member

سلام دوستان . کسی که الان دانشجوی ترم اول سوید است (الان که ترم اول تمام شده ووارد ترم دوم میشیم) و از اول برای اسکلارشیب اقذام نکرده چطوری الان میتونه اقدام کنه با این توضیح که دلالین تا 15 jan است؟ الان باید چیکار کرد تا برای اسکلارشیب اپلای کرد .مرسی

Junior Member

دوستان سلام کدوم یکی از دوستان بعد از 30 واحد تونستن ویزاشونو عوض کنند؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)