صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: گزینه های احتمالی برای کسی که فوقش رو از یکی از دانشگاهای سوئد میگیره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گزینه های احتمالی برای کسی که فوقش رو از یکی از دانشگاهای سوئد میگیره.

سلام جناب میخواستم بپرسم آیا برای درخواست اسکالرشیپ باید در مقطع فعلی فارغ التحصیل شده باشیم یا میشه در ترم آخر هم درخواست داد؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran888 نمایش پست ها
    دوستان من هفت سال قبل از همین فروم به صورت تحصیلی به سوئد مهاجرت کردم. هر سوال یا مشاوره های نیاز دارین به صورت پیغام شخصی در فروم برای من بفرستین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    از لوند به BC, Canada

پیش فرض پاسخ : گزینه های احتمالی برای کسی که فوقش رو از یکی از دانشگاهای سوئد میگیره.

محتمل ترین گزینه کار تو همین سوئد هست. چند نفر ادامه میدن تو مقطع دکترا. چند نفر برمیگردن اما اکثرا تو سوئد مشغول میشن
    یکیم مثل من فیلش یاد هندوستان میکنه و میخواد مقطع دکتری تو یه کشور انگلیسی زبان مثل کانادا یا ایالت متحده
    اما اینکه شما فوق از اینجا بگیرین شانس پیدا کردن کار خیلی بالاست. کمبود مهندس و پزشک تو سوئد بیداد میکنه.

Junior Member

صرفا می خواستم از تجربه خودم بگم.
    خیلیا برای این میان سوئد تحصیل کنن که شانس پذیرش دکتراشون از آمریکا و کانادا بیشتر بشه. بایستی بهتون بگم گه این کار کاملا اشتباهه.
    من خودم با استادای توی آمریکا الان مصاحبه داشتم گفتن که ترجیج می دادن من یک فوق گرفته از ایران باشم تا سوئد.
    فوق سوئد برای این منظور به هیچ دردی نمی خوره.
    الان هم جو ضد ایرانی توی سوئد داره غوفا می کنه.
    فقط در صورتی بیاین که خیلی لازمه و هیچ گزینه ی دیگه ای ندارین. و الا ترجیحا برین آلمان و آمریکا. راستش رو بگم اینجا تحصیل کردن وقت تلف کردنه. حداقل با یاد گرفتن آلمانی شما می تونین با کلی آدم جدید آشنا و دوست بشین. فکر می کنین چند نفر توی این دنیا سوئدی حرف می زنند. فکر می کنین اگه مهاجرت کنین و سوئدی یاد بگیرین براتون فایده ای هم داره؟
    لطفا خوب فکر کنین بعد تصمیم بگیرین.
    با سپاس.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)