صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44

موضوع: اسکالرشیپ Invest Your Talent In Italy

پیش فرض پاسخ : اسکالرشیپ Invest Your Talent In Italy

سلام
    یه سوال دارم. وقتی وارد قسمت آپلود مدارک میشم نمیتونم فایل هام رو آپلود کنم یعنی آپلود نمیشن فایل ها. ضمنا یه سوال دیگه: این قسمت Application essay in video دقیقا منطورش چیه؟
    ممنون

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid369 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم. وقتی وارد قسمت آپلود مدارک میشم نمیتونم فایل هام رو آپلود کنم یعنی آپلود نمیشن فایل ها. ضمنا یه سوال دیگه: این قسمت Application essay in video دقیقا منطورش چیه؟
    ممنون
    قربان شما.
    باید فایل هارو به ترتیب از همون بالا وارد کنید و بیاید پایین، نمیتونید رندم اینکارو کنید و در نهایت باید save رو کلیک کنید.
    application essay in video همونطور که خودشون گفتن یه ویدئوی 1 دقیقه ایی هست که از خودتون باید براشون آپلود کنید و راجع به اینا بگید:
    .talk about yourself, why you want to be part of the Programme and your motivation to study and connect with Italy
    در واقع یه جورایی یه چکیده ایی از همون انگیزه نامه تون میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Managment

سلام
    ممنون بابت تاپیک
    اگه وقت دارید یکم در مورد بورسیه این پروگرام میگید؟
    چطوره؟ فول فانده؟ یعنی در صورت پذیرش تمام هزینه های دوره با اوناست یا نه.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Managment

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Moradi نمایش پست ها
    اینجا تو قسمت Degree نوشته LM.
    LM یعنی چی؟
    http://investyourtalentapplication.e...enco-Corsi.asp
    ممنون♥
    و یه سوال دیگه اگه زحمتی نیست، اینکه فرقی بین LM و Master هست؟
    آخه یه سری رو زده LM و یه سری رو زده Master
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Moradi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت تاپیک
    اگه وقت دارید یکم در مورد بورسیه این پروگرام میگید؟
    چطوره؟ فول فانده؟ یعنی در صورت پذیرش تمام هزینه های دوره با اوناست یا نه.
    ممنون
    سلام دوست عزیز

واقعیتش رو بخواید عبارتی با مفهوم فول فاند در کنار این بورس ذکر نشده، ولی خوب بر اساس این لینک این بورسیه مقدارش 8000 یورو در سال هست (قابل تمدید تا دوسال) و به نظر من در 99% شهر های ایتالیا با این مقدار میشه یه زندگی دانشجویی رو اداره کرد !!

نکته بعد اینکه این بورس به تازگی برای ایرانی ها Available شده و به نظرم باید این فرصت رو غنیمت شمرد!!

البته این مسئله هم ناگفته نماند که در ازای این بورس دانشجو موظف به انجام کار در برخی کمپانی های شناخته شده ی ایتالیا (در شهر محل تحصیل) هست، و یا گذراندن کورس خاصی در کنار درس دانشگاه!! طیق چیزی که توی پروسه ثبت نام بهش اشاره شده Scholarship + Intern هست. (از مقدار و چگونگی کار مورد نظر اطلاعی ندارم)

در کل به نظرم فرصت خیلی مناسبیه !!

موفق باشید !!

آیا این بورس برای دانشجوهایی که در حال تحصیل هستند تو ایتالیا هم امکان پذیره یا برای ورودی های جدیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط proceso نمایش پست ها
    آیا این بورس برای دانشجوهایی که در حال تحصیل هستند تو ایتالیا هم امکان پذیره یا برای ورودی های جدیده؟
    تا جایی که من اطلاع دارم این بورس برای دانشجویان ورودی جدید مقطع Master هست، که میتونن برای سال اول ورودشون از این بورس استفاده کنند (در ازای انجام کار برای شرکت های شناخته شده ی ایتالیا تحت عنوان کارآموزی). البته ناگفته نماند که این برای برای سال دوم Master هم قابل تمدید هست (احتمالا تحت یه سری شرایط)

لیست دانشگاه ها و رشته هایی هم که میتونن برای این رشته اپلای کنن توی سایتشون هست!!

Junior Member

من ایمیل زدم و ازشون پرسیدم که اگه ارشد داشته باشیم و این ارشد دوممون باشه تاثیر مثبت داره؟

گفتن اره.. ذکر کنید.... تاثیر مثبت داره!

Junior Member

(( #بورسیه #بورسیه_ایتالیا
    ایتالیا با اعطای بورس به دانشجویان ایرانی موافقت کرد.
    به گزارش خبرنگارمهر، پیرو مذاکرات با دولت ایتالیا، این کشور با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ موافقت کرده است.
    بر همین اساس و بنا به سیاست‌های اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی زیر نسبت به دریافت فرم‌ها، نحوه پذیرش و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند:
    https://goo.gl/TMTigR
    همچنین برای استعلام اعتبار نام دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می توانید به سامانه grad.saorg.ir مراجعه کنید.
    متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه مذکور، ضروریست «اطلاعات متقاضیان بورس دول» (پیوست فرم ۱) را تکمیل و سپس تا ۹ اردیبهشت ۹۶ برابر با ۲۹ آپریل ۲۰۱۷ به دبیرخانه بورس دول اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس پست الکترونیکی ( bdiri@saorg.ir ) ارسال کنند.
    ‼️بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد.))

سلام دوستان
    این اطلاعیه رو خودم با تاخیر خوندم و به دنبال آن با تاخیر با دوستان میتونم درمیان بگذارم.
    کسی از دوستان اطلاع دارد که بورس Invest your talent IYT به دولت ایران (اداره بورس) ربطی دارد یا نه؟
    منکه به شخصه تنها مراحلی ک هود سایت گفته بود رو انجام دادم و فرم 1 رو برای اداره بورس نفرستادم. ایمیل هم زدم به دو ایمیلی که تو سایت ایتالیایی آمده ولی هنوز جوابی دریافت نکردم. به محض پاسخ اطلاع میدم ولی قبلش اگر کسی اطلاعاتی دارد ممنون میشم راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط HedayatH نمایش پست ها
    (( #بورسیه #بورسیه_ایتالیا
    ایتالیا با اعطای بورس به دانشجویان ایرانی موافقت کرد.
    به گزارش خبرنگارمهر، پیرو مذاکرات با دولت ایتالیا، این کشور با اعطای تعدادی بورس در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته های تحصیلی مختلف برای سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ موافقت کرده است.
    بر همین اساس و بنا به سیاست‌های اعطایی بورس دول علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی زیر نسبت به دریافت فرم‌ها، نحوه پذیرش و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند:
    https://goo.gl/TMTigR
    همچنین برای استعلام اعتبار نام دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می توانید به سامانه grad.saorg.ir مراجعه کنید.
    متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه مذکور، ضروریست «اطلاعات متقاضیان بورس دول» (پیوست فرم ۱) را تکمیل و سپس تا ۹ اردیبهشت ۹۶ برابر با ۲۹ آپریل ۲۰۱۷ به دبیرخانه بورس دول اداره کل بورس و اعزام دانشجویان به آدرس پست الکترونیکی ( bdiri@saorg.ir ) ارسال کنند.
    ‼️بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد.))

سلام دوستان
    این اطلاعیه رو خودم با تاخیر خوندم و به دنبال آن با تاخیر با دوستان میتونم درمیان بگذارم.
    کسی از دوستان اطلاع دارد که بورس Invest your talent IYT به دولت ایران (اداره بورس) ربطی دارد یا نه؟
    منکه به شخصه تنها مراحلی ک هود سایت گفته بود رو انجام دادم و فرم 1 رو برای اداره بورس نفرستادم. ایمیل هم زدم به دو ایمیلی که تو سایت ایتالیایی آمده ولی هنوز جوابی دریافت نکردم. به محض پاسخ اطلاع میدم ولی قبلش اگر کسی اطلاعاتی دارد ممنون میشم راهنمایی کنه.
    بعد از ثبت نام ايميل اومد كه تا پايان may جواب ها رو اطلاع ميدن
    احتمالا اگه قرار باشه جايي مدرك بفرستيم همون زمان اعلام ميكنن به كسايي كه قبول شدن

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)