نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: شرایط تغییر رشته یا دانشگاه در ایتالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

پیش فرض شرایط تغییر رشته یا دانشگاه در ایتالیا

چون تاپیکی برای طرح سوالات مربوط به تغییر رشته یا دانشگاه توی ایتالیا ندیدم برای همین این موضوع رو ایجاد کردم تا دوستان مطلع لطف کنن جواب سوالات رو بدن.
    من دانشگاه Bologna - Forlì campus رشته اقتصاد قبول شدم همسرم هم دانشگاه Tor vergata رم قبول شده. برای این که کنار هم باشیم مایلم توی همین رشته دانشگاهم رو به رم تغییر بدم. (از لحاظ رنکینگ دانشگاه bologna خیلی بهتره)
    میخواستم بدونم که این کار اصلا توی ایتالیا امکان پذیر هست یا نه، و اگر امکانش هست در مورد بورس استانی خللی به وجود میاد یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط تغییر رشته یا دانشگاه در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood13 نمایش پست ها
    چون تاپیکی برای طرح سوالات مربوط به تغییر رشته یا دانشگاه توی ایتالیا ندیدم برای همین این موضوع رو ایجاد کردم تا دوستان مطلع لطف کنن جواب سوالات رو بدن.
    من دانشگاه Bologna - Forlì campus رشته اقتصاد قبول شدم همسرم هم دانشگاه Tor vergata رم قبول شده. برای این که کنار هم باشیم مایلم توی همین رشته دانشگاهم رو به رم تغییر بدم. (از لحاظ رنکینگ دانشگاه bologna خیلی بهتره)
    میخواستم بدونم که این کار اصلا توی ایتالیا امکان پذیر هست یا نه، و اگر امکانش هست در مورد بورس استانی خللی به وجود میاد یا نه؟
    جالبه کسی واکنشی به سوال شما نشون نداده. الان ک دو سال از پرسشتون میگذره آیا موفق ب تغییر رشته شدید؟
    من میخوام از رشته مهندسی به هنر تغییر رشته بدم. از ساپینزا رم به دانشگاه تورین اما اونطور ک بهم گفتن باید برگردم ایران و از سفارت دوباره دیکاراتزیونه بگیرم. اگه کسی تجربه ی انجام این کارو داره یا اطلاعات مفیدی میتونه بهم بده ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)