صفحه 14 از 59 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 583

موضوع: چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayousefy نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من امسال واسه ارشد معماری می خوام اقدام کنم . قبلاً یه بار دیپلم ریاضیم رو تغییر دادم و دیپلم کامپیوتر رو هم از اموزش و پرورش گرفتم نیازی هست که این موضوع رو توی رزومه بیارم؟ می تونم اون رو جزء مهارت های کامپیوتر بنویسم ؟
    چرا نیاری...خیلی هم خوبه...به نظر من حقیقت رو بنویس...بگو دیپلم کامپیوتر گرفتی...ارزشش بیشتره

سلام دوستان...من امسال ریاضی پیش میخونم.میخوام ببینم یکی مثل من بهترین چیزهایی که تو رزومش میتونه بیاره چیاس؟
    راستی من میخوام برای علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر تو کانادا و احتمال زیاد waterloo اقدام کنم...
    ممنون میشم کمک کنید

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط kian.hamimi نمایش پست ها
    سلام دوستان...من امسال ریاضی پیش میخونم.میخوام ببینم یکی مثل من بهترین چیزهایی که تو رزومش میتونه بیاره چیاس؟
    راستی من میخوام برای علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر تو کانادا و احتمال زیاد waterloo اقدام کنم...
    ممنون میشم کمک کنید
    خب مقاله های دانش آموزی...المپیادها...آشنایی با زبان های برنامه نویسی...مدرک زبان...رتبه کنکور...معدل دیپلم...رتبه شما در بین هملاسی ها...اعتبار مدرسه...آشنایی با نرم افزارها...

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    خب مقاله های دانش آموزی...المپیادها...آشنایی با زبان های برنامه نویسی...مدرک زبان...رتبه کنکور...معدل دیپلم...رتبه شما در بین هملاسی ها...اعتبار مدرسه...آشنایی با نرم افزارها...
    خب مثلا همین مقاله های دانش آموزی که جایی ثبت نمیشن،میرن آموزش و پرورش و بر میگردن،نه نامه ای ، نه لوحی.......من ویژوال بیسیک و سی شارپ رو کاملا بلدم ولی خوب اینم جایی ثبت نشده که بخوام تو رزومه بنویسم......یا آشنایی با نرم افزار ها هم بر چه اساسی بنویسم که اونا بدونن واقعا همچین چیزی هست مثلا من تری دی مکس رو مسلطم ولی خوب هر کسی میتونه تو رزومه بگه که اینا رو بلده........مگه چیزایی که ازش مدرک یا نامه ای نداشته باشی رو تو رزومه قبول میکنن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

خب مثلا همین مقاله های دانش آموزی که جایی ثبت نمیشن،میرن آموزش و پرورش و بر میگردن،نه نامه ای ، نه لوحی.......من ویژوال بیسیک و سی شارپ رو کاملا بلدم ولی خوب اینم جایی ثبت نشده که بخوام تو رزومه بنویسم......یا آشنایی با نرم افزار ها هم بر چه اساسی بنویسم که اونا بدونن واقعا همچین چیزی هست مثلا من تری دی مکس رو مسلطم ولی خوب هر کسی میتونه تو رزومه بگه که اینا رو بلده........مگه چیزایی که ازش مدرک یا نامه ای نداشته باشی رو تو رزومه قبول میکنن؟
    شما مدرک نیازی نیست بیاری. همینکه با قطعیت بگی مسلط هستی کافیه. پس فکر کردی به خاطر چی هست که میگن تو رزومه نوشتن دروغ ننویسید که دستتون رو میشه؟؟خب اونا بر اساس چیزی که مینویسی ازت انتظار خواهن داشت. درسته که مدرکی وجود نداره اما مطمئن باش گفتنش تاثیر خاصی داره. چون دانش آموز هستی و بیشتر از این ازت انتظار نمیره. در هر صورت اونا معدلت رو نگاه میکنن و رتبه کنکورت. بعد اگه بتونی اثبات کنی که کاندید خوبی برای کامپیوتر هستی دیگه حل میشه. به اضافه مدرک زبان داشتن. ویژوال بیسیک رو واقعا اگه مسلط باشی خیلی عالیه. کلا اگه بهشون نشون بدی که به آلگوریتم نوشتن مسلطی خیلی خیلی خوب میشه. بگی هم علاقه داری هم بلدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    شما مدرک نیازی نیست بیاری. همینکه با قطعیت بگی مسلط هستی کافیه. پس فکر کردی به خاطر چی هست که میگن تو رزومه نوشتن دروغ ننویسید که دستتون رو میشه؟؟خب اونا بر اساس چیزی که مینویسی ازت انتظار خواهن داشت. درسته که مدرکی وجود نداره اما مطمئن باش گفتنش تاثیر خاصی داره. چون دانش آموز هستی و بیشتر از این ازت انتظار نمیره. در هر صورت اونا معدلت رو نگاه میکنن و رتبه کنکورت. بعد اگه بتونی اثبات کنی که کاندید خوبی برای کامپیوتر هستی دیگه حل میشه. به اضافه مدرک زبان داشتن. ویژوال بیسیک رو واقعا اگه مسلط باشی خیلی عالیه. کلا اگه بهشون نشون بدی که به آلگوریتم نوشتن مسلطی خیلی خیلی خوب میشه. بگی هم علاقه داری هم بلدی.
    خیلی خیلی ممنون.......آخرین سوالم اینه که waterloo و york و خیلی های دیگه نوشتن که مدارک مورد نیاز داشتن دیپلم و معدل پیشدانشگاهی هست.......یعنی با معدل دیپلم کاری ندارند؟چون رو پیش خیلی تاکید دارند.....یکی هم این که میگن باید 70 درصد نمره رو گرفته باشی......یعنی 70 درصد از 20 نمره ی ما هم حسابه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

خیلی خیلی ممنون.......آخرین سوالم اینه که waterloo و york و خیلی های دیگه نوشتن که مدارک مورد نیاز داشتن دیپلم و معدل پیشدانشگاهی هست.......یعنی با معدل دیپلم کاری ندارند؟چون رو پیش خیلی تاکید دارند.....یکی هم این که میگن باید 70 درصد نمره رو گرفته باشی......یعنی 70 درصد از 20 نمره ی ما هم حسابه؟
    دوست عزیز این موضوع رو خواهشن تو بخش کانادا مطرح کن. بچه های بخش کانادا قطعا بهتر از من میتونن راهنماییت کنن در این زمینه. من فقط اینو میدونم که معدل دیپلم هم مهمه. اما اصولا معدل پیش دانشگاهی اهمیت ویژه داره. موفق باشی

Junior Member

اگه مقاله نداشته باشيم چی تو رزومه بنويسيم؟؟؟

بعدم اينکه من با ليسانس مهندسی پزشکی ميخوام واسه دندونپزشکی آلمان apply کنم ؛ آیا لازمه که بيارم؟؟ چون نمرات و معدل ديپلم و پيش دانشگاهی ام خيلی بهتره و نزديک 20 هستش! چون معدل دانشگاهم کمتره؛ نميخوام بيارمش. مشکلی نيست؟؟
    ویرایش توسط shamim65 : August 31st, 2011 در ساعت 12:57 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزش مقالات داخلی

سلام
    میخواستم بدونم چند تا مقاله داشته باشیم خوبه ؟ من 3 تا مقاله داخلی دارم، که یکی از مقاله هام در مجله علمی و پژوهشی چاپ شده که رتبه آن ISC می باشد. به نظر شما خوبه؟

ApplyAbroad Guru

70 درصد مینیممه. برای قبولی در مقطع لیسانس دانشگاهی مثل واترلو خیلی باید معدلتون بالاتر باشه. بچه های کانادایی خودشون با معدلهای 85 و 90 واترلو و تورنتو قبول میشوند. یورک اسونتره چون اصولا دانشگاه متوسطی یه. نمره زبان بالا هم لازم دارید.
    درهر حال مشکل اصلی شما گرفتن ویزا خواهد بود. ساپورت مالی کاملی احتیاج خواهید داشت.