صفحه 17 از 59 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 583

موضوع: چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_ramezani نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون

به نظر شما مسابقاتی که شرکت کردم هم ذکر کنم ؟
    لوح تقدیرهایی که از انجمن علمی ، دانشگاه و شهرداری گرفتم برای رزومه خوبه؟ در کدوم قسمت اینها رو بیارم بهتره؟
    این که یک سال در رشته عمران تحصیل می کردم هم در رزومه بیان کنم؟

از راهنمایتون بی نهایت سپاسگزارم

لوح تقدیرهاتونو در بخش honors and awards در رزومتون بیارید.
    راستش نمی دونم در چه مسابقاتی شرکت کردید، اما اگر مرتبط با رشتتون بوده و مقامی در این مسابقات کسب کردید در همون بخش بالا می تونید بیارید.
    موفق باشید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

شما برای دانشگاه 2 بار و برای سفارت آمریکا یک یا دو بار رزومه لازم دارید.
    دانشگاه یکبار برای استاد یکبار برای اپلای، سفارت یک بار به آفیسر و در صورت لزوم یکبار از طریق ایمیل
    فکر نمیکنم استاد رزومه شما را جایی تحویل بده واسه همین در این رزومه اطلاعاتی را که مهم و موثر میدونید بیارید.
    دانشگاه ولی در آخر پروسه اپلای به شما میگه ما در صورت صلاحدید مدارکتون را به دیگری نشون میدیم (عبارتش دقیق یادم نیست) پس اگر لازم نیست سابقه کار رو نیارید، اطلاعات حساس رو (مثلاً در ریسرچ اینترست ها)نیارید و اگر هم میارید اول سری به لیست tal بزنید بعد با عبارات و اصطلاحات safe رزومتون رو بنویسید که بعداً نگران نباشید که سفارت این رزومه رو چک میکنه یا نه
    در رزومه سفارت باید لیست کارها را بیارید البته همه چی رو قبلن در فرم DS 160 اقرار کردید. یه سر به ایم فرم بزنید اول بعد ببینید چه اطلاعاتی رو بهتره در رزومه بیارید. ریسرچ اینترست ها رو در فرم از شما نمی خواد اما اگر لازم باشه در ایمیل از شما میگیره و در کنارش رزومه ای که تحویل افیسر میدید هم پیش خودش نگه میداره پس مهم اینه که اطلاعاتی که تحویل میدید با اطلاعاتی که ایمیل میکنید همخوانی داشته باشد. از الان به فکر همه اینها باشید تا مشکلی و نگرانی پیش نیاد.

سلام دوستان سوال من اینه که آیا ما باید واسه هر چی که تو رزومه و cv ذکر میکنیم مدرک هم داشته باشیم؟ مثلا من 1 سال فلان جا تدریس کردم. بارد واسش مدرک هم بیارم و ثابت کنم یا نه؟

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط amireza2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان سوال من اینه که آیا ما باید واسه هر چی که تو رزومه و cv ذکر میکنیم مدرک هم داشته باشیم؟ مثلا من 1 سال فلان جا تدریس کردم. بارد واسش مدرک هم بیارم و ثابت کنم یا نه؟
    سلام.
    تا جایی که من میدونم مبنا بر صدافت هست. حالا اگر تونستید یا خواستید مدرکی دال بر صداقتتون بگذارید هم بد نیست. اما اگر چیزی رو به نادرست بنویسید، یا تواناییهاتون رو اغراق کنید، بالاخره یه جای کار ممکنه دست آدم متقلب رو رو کنه!

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : ترجمه کتاب

درود

با توجه به ارسال های قبلی دوستان و مطالعه اون ها متوجه شدم با توجه به وقت گیر بودن پروسه ی ترجمه کتاب اما اونقدرا هم تاثیر گذار نیست از این رو من تحن شرایطی بین دو گزینه تالیف اولین فرهنگ نامه تخصصی فیلد مورد علاقه ام رو وقت روش بگذارم یا پیشنهادی که در باب ترجمه دوجلد کتابی تخصصی ؟!!! میزان تاثیرش یه نسبت مشاهده ها و تجربیات چقدر می تونه باشه ؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

با توجه به ارسال های قبلی دوستان و مطالعه اون ها متوجه شدم با توجه به وقت گیر بودن پروسه ی ترجمه کتاب اما اونقدرا هم تاثیر گذار نیست از این رو من تحن شرایطی بین دو گزینه تالیف اولین فرهنگ نامه تخصصی فیلد مورد علاقه ام رو وقت روش بگذارم یا پیشنهادی که در باب ترجمه دوجلد کتابی تخصصی ؟!!! میزان تاثیرش یه نسبت مشاهده ها و تجربیات چقدر می تونه باشه ؟

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    دوست عزيز، اگر قصد ادامه تحصيل در آمريكا رو داريد، بيشترين اثر رو نمره GRE تون داره. من اگر دوباره بخوام شروع كنم براي درس خوندن با هدف اپلاي، حداكثر يك مقاله در رزومه ام مي زام در عوض نمره GRE م رو مي رسونم به 1500! چون اينجوري شانسم براي خيلي از دانشگاه هاي تاپ آمريكا بالا ميره.
    در مورد سوالتون، به نظر من ترجمه 2 تا كتاب تخصصي بهتره. چون اگر اون دوتا كتاب 3-4 تا مولف دانشگاهي داشته باشند، اين شانسو بهتون مي ده كه بتونيد باهاشون ارتباط نزديكتري داشته باشيد و ....
    البته اينها نظرات شخصي من بوده. بقيه صاحب نظران هم نظر بدن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    هدف از مقالات و تالیفات و ... اینه که پتانیسل ریسرچ شما رو نشون بده که ترجمه کتاب به هیچ وجه این رو نشون نمی ده. تالیف فرهنگ نامه تخصصی هم اونقدرا مرتبط به ریسرچ آکادمیک نیست. هیچ کدوم تاثیر خاصی در پروسه پذیرش شما نخواهند داشت. وقتتون رو روی یکی دو مقاله و GRE عالی بگذارید در این زمینه بیشتر سود آور خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

دوستان قراره 5شنبه و جمعه اين هفته يه همايش بين المللي تحت عنوان((مجمع جهاني فروش و بازاريابي در شرايط بحران)) تو مشهد برگزار بشه و يه مدركي بين المللي هم ميدن.ميخواستم ببينم با توجه به هزينه اين همايش ارزش داره وقت و پول رو براي گرفتن مدركش صرف كنيم يا نه تا ثير پذير هستش داشتن همچين مدركي براي مانور دادن تو رزومه؟ممنون ميشم راهنمايي كنين
    آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند

Junior Member kimia2 آواتار ها

سلام
    من مدرك ديپلمم رو با معدل 19.95 گرفتم و جزو بهترين فارغ التحصيلان ديپلم تو استان بودم اما لوح تقديرش رو گم كردم
    تو قسمت awards به اين تقدير اشاره كنم؟
    يه خورده لوس نيست؟
    آخه مدركشم ندارم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia2 نمایش پست ها
    سلاممن مدرك ديپلمم رو با معدل 19.95 گرفتم و جزو بهترين فارغ التحصيلان ديپلم تو استان بودم اما لوح تقديرش رو گم كردمتو قسمت awards به اين تقدير اشاره كنم؟يه خورده لوس نيست؟آخه مدركشم ندارم.
    کسی لوح یا مدرکشو ازتون نمی خواد اگه رزومتون جای خالی زیاد داره بزارید. بسته به مقطعی که می خواهدی براش اپلای کنید می تونه تاثیر داشته باشه.