صفحه 48 از 59 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 583

موضوع: چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

پیش فرض پاسخ : چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

با سلام و خسته نباشید
    دوستان ی سوال داشتم.تو رزومه سوابق کاری که reference ندارم یا مهارت یا تخصص دارم ولی مدرک ندارم کار اشتباهیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست گرامی،
    نظر دوستتان مبنی بر اینکه "عضویت در NGO ها خیلی میتونه در رزومه موثر باشه" به طور کلی صحیح نیست.
    در رزومه شما بسته به رشته/کشور مورد نظر، تحصیلات، معدل، نمره زبان، سوابق تحقیقاتی و تالیفات حرف اول و آخر را می زنند و بقیه مسائل نقش حاشیه ای دارند.

سلام دوست عزیز
    ممنون از راهنمایی هاتون

میخواستم بپرسم اگر کسی 5 سال از مدرک لیسانسش گذشته باشه و بخواد برای فوق اقدام کنه البته رزومه تحصیلی قوی نداشته باشه و اتکاش فقط زبان و رزومه کاری دقیقا تو رشته مورد نظر باشه فکر میکنین از چه راهی میتونه با استاد و یا دانشگاه صحبت کنه که فقط بتونه اکسپت بگیره (فاند مهم نیست)

خیلی ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nimatal نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از راهنمایی هاتون

میخواستم بپرسم اگر کسی 5 سال از مدرک لیسانسش گذشته باشه و بخواد برای فوق اقدام کنه البته رزومه تحصیلی قوی نداشته باشه و اتکاش فقط زبان و رزومه کاری دقیقا تو رشته مورد نظر باشه فکر میکنین از چه راهی میتونه با استاد و یا دانشگاه صحبت کنه که فقط بتونه اکسپت بگیره (فاند مهم نیست)

خیلی ممنون
    همین که بدونن فاند نمیخواهید روهمین مانور بدید و سعی کنید اگه تو این 5 سال کاری کردید که مرتبط با ریسرچ بوده حتما با یکم اغراق مطرح کتید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سخت افزار دانشگاه پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط MoM_Mohammad نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    دوستان ی سوال داشتم.تو رزومه سوابق کاری که reference ندارم یا مهارت یا تخصص دارم ولی مدرک ندارم کار اشتباهیه؟
    سعی کنید همیشه رزومه رو مختصر بنویسید و شلوغش نکنید. از مهارت ها و رفرنس های مرتبط با فرصت شغلی استفاده کنید تا سایر مهارت ها. اگه مهارت مرتبط دارید و رفرنس خاصی بهش ندارید جای نا امیدی نیست. از مهارتتون و مقدار تسلط به اون بنویسید. اگه مقاله یا نمونه کاری هم مرتبط با مهارت دارید ازش یاد کنید. به این فکر کنید که باید در CV خودتون رو تبلیغ کنید. پس از لغاتی استفاده کنید که در ارتباط با فرصت شغلیه و برای کارفرما جذابه.

نقل قول نوشته اصلی توسط thisisme نمایش پست ها
    سلام به همگی،

من یه سوالی در مورد مقاله های رزومه دارم. من چند تا مقاله ی کنفرانی داخل دارم به علاوه ی سه تا مقاله ژورنال که سابمیت شدن. مشکلی که هست اینه که مقاله ی اولم یک بار توی یه مجله اکسپت شد. چون سابمیت مقاله همزبان کارای دفاعم بود زیاد توجه نکردم و بعد اکسپت شدنش فهمیدم که سایت ژورنال ایمپکت فکتوری که توی سایتش اعلام کرده رو خودش حساب کرده و ژورنال زیاد معتری نیست. برای همین با اجازه ی استاد راهنمام مقاله م رو پس گرفتم و توی یه ژورنال معتبر سابمیت کردم.
    حالا برای رزومه م موندم کدوم رو بنویسم که نظر استاد دانشگاه اونطرف بیشتر جلب بشه. چون هر سه تا مقاله هام سابمیته بهتر نیست که بگم توی اون ژورنال اکسپت شده و اسمی از ژورنال دوم که الان توش سابمیته نیارم؟ شاید بعدا بشه براشون توضیح داد که چه اتفاقی افتاده. این رو برای این میگم که شاید یه مقاله اکسپت شده یه تفاوتی رو برام با بقیه اپلیکنت ها یجاد کنه...

خیلی گیجم که چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون.
    بگو accepted نگو published و اسم ژورنال دوم که سابمیت شده رو نیار. نیازی هم به توضیح نیست اگه سوالی پرسیده نشده.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at HSU

با سلام خدمت دوستان
    ذکر نمرات زبان برای Cv الزامیه ؟
    من هنوز آزمون زبان ندادم و میخوام CVم رو بنویسم ، اگه الزامیه عقب بندازم.

دوستان سلام و وقت بخير
    من در يك دانشگاه تدريس ميكنم اما در دانشگاه ديگه اي تنها كارگاههاي آموزشي برگزار ميكنم و نميدونم در رزومه خودم چطور اين مورد رو بيان كنم و همينطور دو تا مقاله اي دارم كه در دو تا از مجلات علمي / پژوهشي داخلي ارسال كردم اما هنوز تكليف هيچكدومشون معلوم نيست بنظرتون چطور ميتونم موارد مربوط به اين رو هم در رزومه بيارم و كجا و چطور اونها رو بنويسم؟
    با سپاس......
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Maximilian نمایش پست ها
    دوستان سلام و وقت بخير
    من در يك دانشگاه تدريس ميكنم اما در دانشگاه ديگه اي تنها كارگاههاي آموزشي برگزار ميكنم و نميدونم در رزومه خودم چطور اين مورد رو بيان كنم و همينطور دو تا مقاله اي دارم كه در دو تا از مجلات علمي / پژوهشي داخلي ارسال كردم اما هنوز تكليف هيچكدومشون معلوم نيست بنظرتون چطور ميتونم موارد مربوط به اين رو هم در رزومه بيارم و كجا و چطور اونها رو بنويسم؟
    با سپاس......
    هردو موردی که اشاره کردید تو قسمت experience بیارید در مورد مقالات هم به نظر من مقالات داخلی خیلی برای اساتید خارجی جذاب نیست
    اما اگر مایل هستید که اشاره کنید میتوانید اسم مقاله و نام ژورنال ارسالی به انگلیسی بنوسید و بعد در انتها تو پرانتز Persian را اضافه کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام دوستان
    من تو سابقه کاریم تجربه Research Assistant رو دارم با یه مرکز تحقیقاتی معتبر
    می خواستم تا فرصت دارم سابقه تدریس هم بش اضافه کنم - به نظرتون تدریس مقطع کاردانی می تونه جز سابقه تدریس باشه؟ و یا اصلا اعتبار داره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Cielhaut نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو سابقه کاریم تجربه Research Assistant رو دارم با یه مرکز تحقیقاتی معتبر
    می خواستم تا فرصت دارم سابقه تدریس هم بش اضافه کنم - به نظرتون تدریس مقطع کاردانی می تونه جز سابقه تدریس باشه؟ و یا اصلا اعتبار داره؟
    بله تدریس در هر مقطعی نکته مثبتی در رزومه شما است. حتما اشاره کنید.