صفحه 49 از 59 نخستنخست ... 3940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 583

موضوع: چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

سلام من دارم لیسانس مدیریت مالی توی دولتی میخونم میخواستم بدونم چه کار کنم تا بتونم برای فوق توی دانشگاه تاپ اپلای کنم با فاند البته؟؟؟
    راستی اهمیت دانشگاه محل تحصیل چقدره چون خیلی باعث نا امیدیم شده؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT MSE

سلام
    داشتن یه مدرک ماینور دیگه علاوه بر مدرک اصلی کارشناسی چقدر میتونه برا رزومه مفید باشه؟؟
    دانشگاه های خارجی چقدر به مدرک ماینور اهمیت میدن؟؟

Junior Member

حوزه هایی رو که در حال مطالعه شون هستیم چطوری تو رزومه بیاریم؟ حتما باید تاپیک کاری که داریم انجام میدیم کاملا مشخص باشه یا حدودی هم ارزش داره؟

Junior Member

سلام
    من میخوام برای PHD در رشته طراحی صنعتی اقدام کنم. میخواستم بپرسم کسی از دوستان می دونه آیا برای رشته ما مقاله پژوهشی مهمتره یا پرتفولیو و کار عملی؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط NCIXD نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای PHD در رشته طراحی صنعتی اقدام کنم. میخواستم بپرسم کسی از دوستان می دونه آیا برای رشته ما مقاله پژوهشی مهمتره یا پرتفولیو و کار عملی؟
    ممنون
    هر دو لازمه.بدون پرتفولیو امکان اپلای خیلی ضعیفه چون در قسمت requirements هست و به طبع افرادی که برا مقطع phd اپلای می کنند بهتره یک مقاله داشته باشند. لطفا پرگرم phd in design CMU رو ببینیدhttp://design.cmu.edu/content/phd-design موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ببخشید دبیر انجمن علمی دانشگاه بودن روی رزومه تاثیر داره؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kambizgol نمایش پست ها
    رزومه پر کنه وگرنه تاثیری ندارد. فقط خوبیش به اینه که یه انجمنه و شما مدیرش بودید. چون تاثیر منفی ندارد پس میتونه تو رزومه بیاد.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

با سلام. دوستان من تازه شروع کردم فرایند اپلای رو واسه همین هنوز خیلی اطلاعات ندارم درباره رزومه نوشتن... فارغ التحصیل کارشناسی هستم، می خواستم واسه ارشد اپلای کنم.
    می خواستم ببینم مدرک هایی فنی و حرفه ای (هر چند بین المللی و انگلیسی باشن) و در کل مدرک هایی که به رشته مون خیلی ربط ندارن تو رزومه تأثیر دارن؟ اونا رو بنویسیم یا نه؟
    مثلاً من رشته ام مهندسی مکانیک هستش... ولی یه مدرک بازرسی جوش و یه مدرک ICDL هم دارم. اینا هیچکدوم به مهندسی مکانیک خیلی چندان ربط ندارن. می خواستم تو فرایند پذیرش و فاند گرفتن و اینجور چیزا مؤثر هستش؟ تو رزوممون بنویسیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyappn3584 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان من تازه شروع کردم فرایند اپلای رو واسه همین هنوز خیلی اطلاعات ندارم درباره رزومه نوشتن... فارغ التحصیل کارشناسی هستم، می خواستم واسه ارشد اپلای کنم.
    می خواستم ببینم مدرک هایی فنی و حرفه ای (هر چند بین المللی و انگلیسی باشن) و در کل مدرک هایی که به رشته مون خیلی ربط ندارن تو رزومه تأثیر دارن؟ اونا رو بنویسیم یا نه؟
    مثلاً من رشته ام مهندسی مکانیک هستش... ولی یه مدرک بازرسی جوش و یه مدرک ICDL هم دارم. اینا هیچکدوم به مهندسی مکانیک خیلی چندان ربط ندارن. می خواستم تو فرایند پذیرش و فاند گرفتن و اینجور چیزا مؤثر هستش؟ تو رزوممون بنویسیم؟

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

مدارکی که گفتید رو به نظرم توی رزومه تون بیارید.
    رزومه یه جورایی باید تمام ابعاد شما رو نشون بده چه علمی و چه غیر علمی ولی فکوس بیشترش باید روی اون چیزی باشه که برای اون موردی که دارید اپلای میکنید مهمه (فکر کنم جمله رو سخت و بد گفتم !!)
    منظورم اینه وقتی برای یه پوزیشن میخوایید اپلای کنید یا برای یه ادم اکادمیک میخوایید بفرستید رزومه شما باید تمام ابعاد شما رو خلاصه وار نشون بده ولی فکوس بیشترش روی کار اون استاد یا پروژه باشه و بک گراند تون رو تا حد ممکن در اون راستا نشون بده

واسه همینم من همیشه توصیه میکنم به دوستان که رزومه شون رو همیشه بر اساس خواست و نیاز اون استاد و پوزیشن و در همون راستا اپدیت کنند و چینش و استایلش رو در اون راستا تغییر بدن
    مدارک جوش شما به نظرم باید توی رزومه تون باشه...حالا فرض کنید به عنوان مهندس مکانیک میخوایید برای پوزیشنی اپلای کنید که موضوع پروژه در مورد مخازن تحت فشارهو یا مثلا پروژه ازمابشگاهیه و شما باید واسش چیزهایی رو بررسی و تست کنید و ....
    مدرک جوش شما ممکنه در اولین نگاه بی ربط باشه ولی توی همون دوره جوش شما ممکنه بررسی جوش مخازن تحت فشار هم گفته شده باشه و به هر حال این نکته مثبتیه...یا اینکه داشتن به مدرک بازررسی بیم الملیی خوب خیلی میتونه دید خوبی بده که شما با اصول اولیه بررسی و بازررسی چشمی و ....اشنایی دارید که ممکنه در یه حالت هایی توانایی شما رو برای کارهای ازمابشگاهی بالا ببره...منظورم خیلی خیلی کلیه و مثالی که زدم هم همینطور
    شما ته رزومه تون ممکنه بنویسید من فلان ساز موسیقی رو هم کار میکنم....خب این کجا مهندسی مکانیک کجا؟؟
    ولی به هر حال این یه بعد شما رو نشون میده و توی شرایط مساوی شما نسبت به مهندس مکانیکی که موسیقی نمیدونه برتری دارید...

امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید
    به نظرم اون مدارک و حتی ای سی دی ال تون اگه در راستای مناسب و برای پوزیشن مناسبش توی رزومه تون قرار بگیره نکته ی مثبتی خواهد بود براتون
    یعنی اینجوری نشون داده بشه که شما به عنوان مهندسی مکانیک بحث جوش (که هر مهندس مکانیکی به هر حال توی لیسانس یه بار با این موضوع روبرو میشه) رو میدونید. و دونستن چیزی حتما بهار از ندونستنشه حتی اگه به ظاهر به کارتون نیومده باشه

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kambizgol نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    رزومه پر کنه وگرنه تاثیری ندارد. فقط خوبیش به اینه که یه انجمنه و شما مدیرش بودید. چون تاثیر منفی ندارد پس میتونه تو رزومه بیاد.

با احترام به نظر دوستمون

حتما و حتما بهش اشاره کنید.
    گفتن واژه رزومه پر کن اصلا واسش درست نیست !!
    حتما تاثیر مثبنی میداره و یه بعد خوبی (جواب کامنت قبلی هم بخونید) از شخصیت شما رو به عنوان یه ادم علاقه مند به کار تیمی و کسی که میتونه یه ماجرایی رو مدیریت (حالا در هر ابعادی) کنه نشون میده
    شما دبیر انجمن علمی بودید...اگه دیر انجمن غیرعلمی هم میبودید من حتما و حتما ازتون میخواستم که توی رزومه تون ذکر بشه ...جالا که علمی هم هست خیلی خیلی بهتر

موفق باشید