صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: پذیرش برای PH.D. در فیلد مدیریت

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : پذیرش برای PH.D. در فیلد مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط itmanager نمایش پست ها
    از راهنمايي هر دوي شما ممنونم
    با اين تفاسير بايد حتما امتحان بدم. البته ديروز رزومه ام رو براي يكي از اساتيد دانشگاههاي كانادا و يكي هم سنگاپور فرستادم با اينكه اصلا انتظار نداشتم ولي كمتر از 24 ساعت بهم جواب دادن و خيلي استتقبال كردن و گفتن البته از طريق سيستم ان لاين ثبت نام كنم و مداركم رو بفرستم ولي خودشون از روزمه ام خوششون اومده
    با توجه به اينكه هر دو دانشگاه سيستم مركزي دارن براي پذيرش، اين ايميلها مي تونه تاثير مثبتي داشته باشه و اميدوار كننده هست به نظر شما؟
    واقعیت اینه که ترجیح میدادم میل باکس من رو ببینی الان... در حدود 200 تا از این مدل جوابها دارم... متاسفانه وضعیت در رشته های مدیریت کمی متفاوته... قبلاً توضیح دادم توی فروم درباره این موضوع... ولی این ایمیل تنها فایده ا ی که داره اینه که این استاد الان با تو آشناست و حداقل یه سبقه ی ذهنی از تو داره... اگر توی اون دانشگاه اپلای کردی و پذیرفته شدی حتماً باهاش در تماس باش و بهش اطلاع بده که پذیرفته شدی... ضمناً هر دانشگاهی هم که میخوای اقدام کنی حتماً چک کن که آیا GMAT میخواد یا نه... چون در صورتی که جزو criteria ها باشه و تو نفرستی نمره ات رو به احتمال بالای 90 درصد همون ابتدای کار مدارکت رو از فرآیند بررسی حذف میکنن... البته این رو هم بگم، دانشگاههایی هم هستن که GMAT نمیخوان، در این مورد هم قبلاً بحث شده توی فروم... ولی معمولاً رده ی اونها از ردهی 15-20 اروپا به بعد هستش
    Winners are simply willing to do what losers won't

سلام

یک سری نکات خلاصه عرض میکنم
    1- اکثر دانشگاه ها امریکا شمالی نمره جیمت / جی ار ای الزامی هستش. برخ فقط جیمت میخوان، برخی هر دو رو قبول دارن و برخی هم فقط جی ار ای میخوان.
    2- یکی از روشهای شناسایی business school های خوب اینه که توسط AACSB تایید شده باشند. اگر تایید شده باشند معمولا لوگوی AACSB رو تو وب سایتشون میذارن. درس خوندن تو اینطور مدرسه های بازرگانی! برای پیدا کردن شغل در انده خیلی مهمه (مثال: دانشگاه سن دیگو یکی از بهترین داشگاه های دنیا هستش اما در زمینه مدیریت هنوز تایید AACSB رو نگرفته )
    3- تماس با استاد خوبه. اما نه اینکه بخواهی از استاد پذیرش بگیری. فقط در این حد که استاد بفهمه تو دوست داری باهاش کار کنی
    4- SOP یک فاکتور بسیار مهم هستش. تا میتونید رش وقت بذارید.
    5- کسانی بودن تو همین فروم که با جیمت پایین پذیرش خوبی گرفتن. میدونم سال 2009 یک نفر با جیمت 640 از وارتون پذیرش گرفت (تو همین فروم)
    6- اگرچه شرایط اقتصادی سخت شده اما خیلی به این مساله فکر نکنید. بالاخره تقریبا همه دانشگاه ها پذیرش رو دارن پس نگران نباشید
    7- به این فکر نکنید که برید سال اول با ول خودتون و بعد به اینن امید باشید که بورس بگیرید. تو مدیریت معمولا عرف اینه که یا از همون اول پول میدن یا اصلا نمیدن. اکثرا یا پول میدن یا اصلا به کسی پذیرش نمیدن مگر اینکه کسی خودش مخصو قید کنه که پول نمیخواد (ملا از جایی دیگه بورس داشته باشه)

ایام به کام

از راهنمايي هر دوي شما ممنونم
    با اين تفاسير بايد حتما امتحان بدم. البته ديروز رزومه ام رو براي يكي از اساتيد دانشگاههاي كانادا و يكي هم سنگاپور فرستادم با اينكه اصلا انتظار نداشتم ولي كمتر از 24 ساعت بهم جواب دادن و خيلي استتقبال كردن و گفتن البته از طريق سيستم ان لاين ثبت نام كنم و مداركم رو بفرستم ولي خودشون از روزمه ام خوششون اومده
    با توجه به اينكه هر دو دانشگاه سيستم مركزي دارن براي پذيرش، اين ايميلها مي تونه تاثير مثبتي داشته باشه و اميدوار كننده هست به نظر شما؟

Junior Member itmanager آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management

باز هم ممنون

اگر ليست اون چند دانشگاها اروپايي رو بهم بگين خيلي عالي مي شه گشتم ولي نديدم!
    البته دارم سعي مي كنم خودم تا دم ددلاين براي جيمت اماده كنم. هر چند سايتش باز نشد ببينم اصلا جاي خالي براي ثبت نام داره يا نه؟!

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

باز هم ممنون

اگر ليست اون چند دانشگاها اروپايي رو بهم بگين خيلي عالي مي شه گشتم ولي نديدم!
    البته دارم سعي مي كنم خودم تا دم ددلاين براي جيمت اماده كنم. هر چند سايتش باز نشد ببينم اصلا جاي خالي براي ثبت نام داره يا نه؟!
    دوست عزیز، سایت MBA.com توسط برخی از Isp های توی ایران باز نمی شه. یا ISP تونو عوض کنین یا از ف*ی*ل*ت*ر*ش*ک*ن استفاده کنید.
    اطلاعات کاملتر رو در تاپیک زیر جستجو کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...2&postcount=72
    ویرایش توسط M.jorfi : July 6th, 2010 در ساعت 08:44 PM
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)