نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: تغییر رشته از مکانیک به کامپیوتر در مقطع ارشد؟

Junior Member

Question تغییر رشته از مکانیک به کامپیوتر در مقطع ارشد؟

سلام دوستان ;
    میخواستم نظرتونو در این موضوع با توجه به موقعیت های کاری در ایران و خارج از کشور / درآمد بدونم و اصولا تغییر رشته در ارشد تا چه حد مفید هست؟ در ضمن من پذیرش برای هر ۲ مورد از دانشگاه های اروپا دارم. ممنون میشم راهنماییم کنید و از تجربیات خودتون و دوستانتون بگین.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته از مکانیک به کامپیوتر در مقطع ارشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peeymaann نمایش پست ها
    سلام دوستان ;
    میخواستم نظرتونو در این موضوع با توجه به موقعیت های کاری در ایران و خارج از کشور / درآمد بدونم و اصولا تغییر رشته در ارشد تا چه حد مفید هست؟ در ضمن من پذیرش برای هر ۲ مورد از دانشگاه های اروپا دارم. ممنون میشم راهنماییم کنید و از تجربیات خودتون و دوستانتون بگین.
    باسلام

هر دو رشته زمینه کاری مناسبی در محیط اروپا دارند. البته برای ادامه در مقطع دکترا برای بعضی از دانشگاه های تاپ ممکن است این تغییر رشته سوال برانگیز باشد ولی از لحاظ کار وضعیت هر دو رشته خوب است.

ارادت

سلام دوستان ;
    حواستون به پیشنیازها باشه.
    برای اینکه با رزومه قوی و معدل بالا از رشته جدید فارغ التحصیل بشید و بتونید با دانشجوهایی که از اول کامپیوتر خوندن رقابت کنید، باید از لحاظ پایه درسی کاملا آماده باشید و پیشنیازها رو کامل بگذرونید.
    بعدا هم برای استخدام و کار و هم برای دکترا ، مهمه که دروس پیشنیاز رو خونده باشید.
    در حالت کلی اگه به رشته فبلی علاقه دارید، بهتره همون رو ادامه بدید و یک مسیر رو تا آخر برید (از این شاخه به اون شاخه پریدن کمی شما رو عقب می اندازه)
    مگر اینکه به مکانیک بی علاقه باشید که شرایط فرق می کنه.
    من تجربه تغییر رشته از عمران به مکانیک رو در ارشد دارم که به هم نسبتا نزدیکن.
    ولی مکانیک و کامپیوتر زیاد وجه اشتراک ندارن و ممکنه شرایط پیچیده بشه براتون.

Junior Member

ممنون. میشه کمی در مورد وضعیت شغلی و درآمد این دو رشته در ایران توضیح بدین ؟

ممنون. میشه کمی در مورد وضعیت شغلی و درآمد این دو رشته در ایران توضیح بدین ؟
    دوستانی که تجربه کاری در ایران دارن، لطفا پاسخ بدن.

سلام دوستان
    من 29 سالمه چند سال پیش کارشناسی مکانیک با معدل 14/50 از دانشگاه ازاد تبریز گزفتم.الان چون دز زمینه برنامه نویسی مشغول بکار هستم میخواستم ارشد کامپیوتر بخونم.از نظر زبان هم مشکلی ندارم.به نظر شما کدوم کشور میتونم اقدام کنم؟ و اینکه اصلا امکانش هست از مکانیک به کامپیوتر تغییر رشته دادن در مقطع ارشد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)