صفحه 49 از 53 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

سلام دوستان
    من ژانویه در ارمنستان وقت مصاحبه دارم. من bona fied relationship ندارم، اما شنیدم تا چند وقت پیش نصف و نیمه اجرا می شده و از اونا که AP می شدند bona fied relationship می خاستند. اگر از دوستان کسی از 8 دسامبر به بعد مصاحبه می ره از روندش برام بگه. متشکرم

Junior Member

سلام
    چرا قسمت visa bulletin سایت مهاجرت آمریکا حذف شده؟ علت خاصی میتونه داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام ادرس و طراحی های سایت تغییز کرده
    https://travel.state.gov/content/tra...bulletin.html#

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان کسی میدونه برای دانشگاه و محل کارم چه جور مدرکی یا نامه ای بگیرم تا خیالم راحت باشه؟
    دانشجوی کامپیوتر کارشناسی هستم و کار پاره وقت دارم
    ممنون میشم کمک کنین

لطفا اگر کسی تجربه مصاحبه لاتاری در روزهای اخیر داره بنویسه . ممنون

در حال حاضر قانون ممنونعیت سفر به صورت کامل در حال اجرا هست و صدور هر نوع ویزا (به غیر از ویزا های دانشجویی و تحقیقاتی) متوقف شده. با توجه به نتایج مصاحبه چند روز اخیر نکات زیر رو می تونید در نظر بگیرید:

۱. به مراجعه کنندگان نامه رفیوزد داده میشه که نوشته: «تصمیم امروز قابل تجدید نظر نیست». خوشبختانه تمام آفیسرها موقع دادن این نامه تاکید می کردند که این به معنی ریجکت کامل پرونده نیست و باید منتظر نتیجه دادگاه باشید. پرونده به صورت استندبای میمونه و پروسه AP شروع نمیشه (متاسفانه) ولی به محض هر نوع تغییری در قانون پرونده روال خودش رو شروع می کنه.
    ۲. داشتن مدرک بونافاید (جاب آفر، پذیرش تحصیلی ومدرک ارتباط خانوادگی) در حال حاضر مشکلی رو حل نمی کنه و نیازی به هزینه کردن براش نیست ولی اگر کسی داره همراه بردنش بهتر از نبردنش هست می تونید بذارید توی پرونده که اگر دوباره قانونش رو برگردوندن ممکنه به درد بخوره.
    ۳. درخواست کننده می تونه تقاضای Waiver بده که آفیسر بررسی کنه ولی کلا ویوور چیز جدیدیه و خیلی خیلی زیاد به نظر آفیسر بستگی داره و فعلا هم دستورالعمل دقیقی براش نیومده (تا اونجا که من اطلاع دارم).
    ۴. دوستان اگر کسی وقت مصاحبه داره بهتره که شرکت کنه تا دسته کم در صف صدور ویزا قرار بگیره که یک زمانی اگر قانون تغییر کرد دچار مشکل نشه. ( البته این نظر شخصی هست طبعا)
    ویرایش توسط arefpouryekta : December 15th, 2017 در ساعت 12:05 PM

Junior Member

آقای
    arefpouryekta
    ممنون از پاسختون. واقعا نمی دونم چطور این روزها می شه افرادی که رفتند مصاحبه را پیدا کرد و از روند مصاحبه آگاه شد.

به نظرم اول و آخر چیزی که کتبا در سند نوشته شه، قابل استناد هست:
    «تصمیم امروز قابل تجدید نظر نیست» اگر به معنی ریجکت کامل پرونده نیست پس چرا از جمله ی دیگری استفاده نمی کنند؟ در هر صورت امیدوارم قانون عوض شه و مشکل این دوستان هم حل شه.
    به نظرتون و قت مصاحبه م که اواسط ژانویه هست رو عقب بندازم؟ شاید دادگاه بعدی waiver رو متوقف کرد.البته بعضی وکلا هم می گن مشکل waiver رو می تونند حل کنند. نمی دونم اون ها که refuse می شن، waiver ارائه داده بودند یا نه و اگر داده بودند، case آنها چه بود که مورد قبول واقع نشد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    law

We have reviewed Department records and can confirm that your immigrant visa case was refused under 221(g) of the Immigration and Nationality Act (INA), pending administrative processing in order to verify the applicant’s qualifications for this visa. We will notify you when this process has completed and the case is ready to move forward.

We continue to work to streamline the visa process where possible, while ensuring that applicants are both qualified for a visa and do not pose a security risk to the United States. While we cannot predict when the processing of the visa will be completed, please be assured that the Embassy and the Department of State are aware of your concerns and will do all we can to see that the processing of the case is concluded as soon as possible. Please note that this is an important part of the process that can be neither waived nor expedited.

While the case is undergoing administrative processing, the applicant will not be contacted by the Consular Section.

We advise applicants to check the status of their case using the following website: https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx.

For future email correspondence, please include your name and assigned immigrant visa case number(beginning with KBL) in the email’s subject line.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    law

سلام من مصاحیه رفتم بعد حدود 2 هفته اینو برام ایمیل کردن یعنی چی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlaw نمایش پست ها
    سلام من مصاحیه رفتم بعد حدود 2 هفته اینو برام ایمیل کردن یعنی چی ؟
    http://visarefusal.com/221g

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)