صفحه 48 از 53 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering-azad firozkooh

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

باسلام ، تبریک میگم به همه برنده های لاتاری 2018 ، من 2 سوال دارم :
    1- من لاتاری 2018 برنده شدم ولی چک نکرده بودم هفته قبل فهمیدم و فرمو پر کردم( 15 آبان 96) - به نظرتون شانسی هست؟(کیس نامبر 3020)
    2- من اگر برای 5-6 ماهه دیگه دعوت به مصاحبه بشم از تاریخ پاسپورتم کمتر از 6 ماه میمونه و چون تو فرمم زدم که با پاسپروتم میرم برا مصاحبه چیکار میتونم بکنم؟ آیا همین پاسپورتو تمدید میکنن(فقط تاریخشو) ؟ یا اگر عوضش کنم شمارشم عوض میشه یا میتونم با پاسپورته جدیدم برم برا مصاحبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidkariz نمایش پست ها
    باسلام ، تبریک میگم به همه برنده های لاتاری 2018 ، من 2 سوال دارم :
    1- من لاتاری 2018 برنده شدم ولی چک نکرده بودم هفته قبل فهمیدم و فرمو پر کردم( 15 آبان 96) - به نظرتون شانسی هست؟(کیس نامبر 3020)
    2- من اگر برای 5-6 ماهه دیگه دعوت به مصاحبه بشم از تاریخ پاسپورتم کمتر از 6 ماه میمونه و چون تو فرمم زدم که با پاسپروتم میرم برا مصاحبه چیکار میتونم بکنم؟ آیا همین پاسپورتو تمدید میکنن(فقط تاریخشو) ؟ یا اگر عوضش کنم شمارشم عوض میشه یا میتونم با پاسپورته جدیدم برم برا مصاحبه؟
    واقعا با این کیس نامبر خوب نمیدونم چرا همچین کاری کردین....!!!!! قطعا نگرانی بابت پاسپورتتون نباید داشته باشین.... پاسپورت جدید میدن با شماره جدید و هیچ مساله ای نیست ،موقع مصاحبه میگین اعتبار پاس قبلیم زیر ۶ ماه بود، برا اطمینان پاس قبلیتونم میبرین...

سلام دوستان
    من دو روز است كه نامه دوم رو دريافت كردم. وقت مصاحبه 2 زانويه . كيس نامبر **11

1)مي خواستم ببينم كسي از دوستان اطلاع داره دقيقا چه روزهايي قبل از اين تاريخ جزو تعطيلات رسمي تركيه است. جهت وقت مديكال مي پرسم.
    2)و اينكه ميشه آدرس فرستادن گرين كارت و آدرس محل زندگي در امريكا با هم متفاوت باشد. وچگونه مي توان اين آدرس ها رو تغيير داد.

با آرزوي موفقيت براي همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط deutschlandme نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو روز است كه نامه دوم رو دريافت كردم. وقت مصاحبه 2 زانويه . كيس نامبر **11

1)مي خواستم ببينم كسي از دوستان اطلاع داره دقيقا چه روزهايي قبل از اين تاريخ جزو تعطيلات رسمي تركيه است. جهت وقت مديكال مي پرسم.
    2)و اينكه ميشه آدرس فرستادن گرين كارت و آدرس محل زندگي در امريكا با هم متفاوت باشد. وچگونه مي توان اين آدرس ها رو تغيير داد.

با آرزوي موفقيت براي همه دوستان
    https://www.timeanddate.com/calendar/?country=4
    تو اين سايت بريد و كشور تركيه و رو انتخاب كنيد
    اميدوارم بعد سفارت اينجا از تجربتون بگيد

Junior Member

سلام دوستان چنتا سوال ذهنمو مشغول کرده که با خوندن صفحات قبل و پاسخ های مختلف نتونستم به نتیجه ای برسم.

اول اینکه من کاردانی و کارشناسی رو ناپیوسته خوندم.چون که پایان خدمت ندارم خب دانشگاه مدرک کاردانی رو نمیده حتی ریز نمرات هم نمیده.بعضیا نوشتن که مدرک موقت کارسازه و بعضی نه.چه راه حلی دوستان پیشنهاد میکنن؟

دوم اینکه بعضیا از شرط 15 هزار دلار صحبت کردن اما بعضی گفتن که مبلغ مشخصی نداره و بستگی به شرایط داره.

ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی کنید

سلام دوستان
    لطفا پاسخ دهید که نگرانم

1) سال های قبل باید 15 روز زودتر مدارک رو به سفارت انکارا پست می شد ولی امسال چیزی در سایت سفارت ندیدم .می خواستم بدونم امسال لازم هست یا خیر ؟

در صورت پاسخ گویی کمک بزرگی میکنید. سپاس

دوستان از کجا می‌شه چک کرد که تا چه کیس نامبری دعوت به مصاحبه شدن؟

دوستان میشه بگید آخر اثر این travel ban که دیوان عالی اجازه اجراشو داده و (لطفا تصحیح کنید اگر اشتباه میگم)‌ حداقل تا تابستون هم اجرا خواهد شد روی برندگان لاتاری ۲۰۱۸ که در ایران هستند و فامیل درجه یک در آمریکا ندارند چیه؟‌

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    law

سلام کسی فرم پرسش و پاسخ رو داره ؟؟؟؟؟/
    همین فرم جدید که به خاطر دستور نرامپ
    تازگی ها توی سفارت خونه ها میخواهندگ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Smolarek نمایش پست ها
    دوستان میشه بگید آخر اثر این travel ban که دیوان عالی اجازه اجراشو داده و (لطفا تصحیح کنید اگر اشتباه میگم)‌ حداقل تا تابستون هم اجرا خواهد شد روی برندگان لاتاری ۲۰۱۸ که در ایران هستند و فامیل درجه یک در آمریکا ندارند چیه؟‌
    تا جایی که اطلاع دارم، این دستور صدور هرگونه ویزا غیر از انواع J,F, M رو برای کشورهای متاثر از این دستور ممنوع می کنه. به عبارت دیگه ویزای لاتاری برای افرادی که در خارج از امریکا هستند و ارتباطی با یک نهاد کاری در امریکا یا خویشاوند درجه یک ندارند، تا اطلاع ثانوی صادر نمیشه. این محدودیت شامل افرادی که در حال حاضر تحت هرگونه ویزا غیر از توریستی در داخل خاک آمریکا هستند نمیشه. چون این افراد نیازی به ویزا دیگه ندارند که بخوان وارد آمریکا بشوند. افرادی که تابعیت دوگانه یعنی پاسپورت کشور دیگه ای غیر از آمریکا رو هم دارند از این قضیه مستثنی هستند. برای اقوام درجه یک هم، همزمان با پروسه درخواست ویزا باید درخواست waiver داد و علت سفر رو با مدارک توضیح داد. علت سفر باید بطور مثال نیاز به درمان در امریکا یا ضرورت نگهداری موقت از فرد سفر کننده باشه. صرفا جهت سیاحت صادر نمیشه (ویزای توریستی مادر یکی از دوستان من امروز از ایروان ریجکت شد).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)