صفحه 10 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

سلام به همگی
    سوالی دارم امیدوارم دوستان بتونن راهنمایی کنن

نامزد من برنده لاتاری 2018 شده
    اگر ما قبل از تکمیل فرم DS-260 عقد کنیم، چطور میتونیم صوری نبودن ازدواجمون رو ثابت کنیم؟
    با عکس های قدیمی، فیلم جشن، عکس هایی که سال پیش بهم ایمیل کردیم (برای اثبات تاریخ) و باهم بودنمون رو ثابت میکنه کافی هست؟
    آیا کلا توی این شرایط درصد قبولیمون پایین میاد یا نه؟
    و اینکه تمامیه این مدارک برای اثبات به زمان مصاحبه برمیگرده و توی پر کردن فرم نیازی به ارسال این مدارک نیست؟

خوشحال میشم از نظرات و تجربیات دوستان استفاده کنم، با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunnyice نمایش پست ها
    سلام به همگی
    سوالی دارم امیدوارم دوستان بتونن راهنمایی کنن

نامزد من برنده لاتاری 2018 شده
    اگر ما قبل از تکمیل فرم DS-260 عقد کنیم، چطور میتونیم صوری نبودن ازدواجمون رو ثابت کنیم؟
    با عکس های قدیمی، فیلم جشن، عکس هایی که سال پیش بهم ایمیل کردیم (برای اثبات تاریخ) و باهم بودنمون رو ثابت میکنه کافی هست؟
    آیا کلا توی این شرایط درصد قبولیمون پایین میاد یا نه؟
    و اینکه تمامیه این مدارک برای اثبات به زمان مصاحبه برمیگرده و توی پر کردن فرم نیازی به ارسال این مدارک نیست؟

خوشحال میشم از نظرات و تجربیات دوستان استفاده کنم، با تشکر
    سلام اگر موقع ثبت نام فقط اسم خودتون رو به صورت سينگل وارد كرده باشيد و قبل از پر كردن فرم DS-260 ازدواج كنيد، اطلاعات همسرتون و تاريخ ازدواج رو بايد داخل فرم وارد كنيد و روز مصاحبه هم سند ازدواج بايد اراىه بديد.
    اما اگر موقع ثبت نام در حالي كه هنوز ازدواج نكردين اسم شخصي رو به عنوان همسر وارد كردين، دروغ فاحش محسوب ميشه و قابل اصلاح نيست.

Junior Member

سلام دوستان
    ما امسال برنده شدیم. الان تو کانادا زندگی میکنیم و دانشجو هستیم. برا مصاحبه تو فرم ما نوشته چون ما تو کانادا هستیم میتونیم بریم مونترال اما یکی از دوستامون گفتن اونایی که پی ار هستن میتونن برن مونترال برا مصاحبه ولی ما پی ار نیستیم. ممنون میشم اگه در این مورد اطلاعات دارین راهنمایی کنین.

Junior Member

ممنون از پاسخگويي
    پس همه مدارك تنها به مهر دارالترجمه كافي مي باشد؟ يا مهر جاي ديگه اي رو ميخواد؟

Junior Member

سلام به همگی
    من بعد از ۶ ماه خدمت معاف شدم، و کارت معافی گرفتم ، به نظرتون چی بنویسم تو قسمته سابقه نظامی؟ ممنون از پاسختون

درود بر شما
    1 - توي فايل پي دي اف براي راهنمايي كه اينجا قرار داديد نوشتيد زبانتون رو تكميل كنيد - ميخوام بدونم وقتي مصاحبه آنكارا به زبان فارسيه چه نيازي هست؟ - منظور شما براي يادگيري زبان مربوط به بعد از ورود به خاك آمريكاست؟
    2 - موقع مصاحبه حتما بايد اصل مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي همراه باشه؟ - چون دانشگاه بعد از ليسانس اونها رو نگه ميداره
    3 - من يه جايي ديدم قبل از مصاحبه بايد مدارك پست بشه براي آنكارا - اگه اينطوره چند روز قبل از مصاحبه بايد باشه و از چه پستي و به چه آدرسي؟
    4 - وقت دكتر اونگان در آنكارا براي تاييد كارت زرد رو چند روز قبل از مصاحبه بايد بگيريم؟ - بايد براي وقت گرفتن بهش ايميل بزنيم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_abd نمایش پست ها
    دوستان من فوق لیسانس دارم اما متاسفانه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو در دسترس ندارم.
    فقط لیسانس و فوق رو مدارکشون رو دارم.
    به نظر شما مشکلی هست? باید چه کنم?
    سلام دوست عزیز
    به احتمال زیاد مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی شما دست دانشگاهی هست که لیسانس گرفتید. معمولا اونها تو پرونده نگه میدارند. باید اصل مدرک لیسانس تون رو بگیرید و اونها رو هم از همون دانشگاه درخواست کنید.

Senior Member samadsaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vah550 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگويي
    پس همه مدارك تنها به مهر دارالترجمه كافي مي باشد؟ يا مهر جاي ديگه اي رو ميخواد؟
    سلام
    مهر مترجم برای لاتاری کافیه

رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2015 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من بعد از ۶ ماه خدمت معاف شدم، و کارت معافی گرفتم ، به نظرتون چی بنویسم تو قسمته سابقه نظامی؟ ممنون از پاسختون
    اطلاعات درج شده در کارت
    اگر معافیت هست فقط اونو وارد کنید

رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط adel_kakavand نمایش پست ها
    درود بر شما
    1 - توي فايل پي دي اف براي راهنمايي كه اينجا قرار داديد نوشتيد زبانتون رو تكميل كنيد - ميخوام بدونم وقتي مصاحبه آنكارا به زبان فارسيه چه نيازي هست؟ - منظور شما براي يادگيري زبان مربوط به بعد از ورود به خاك آمريكاست؟
    2 - موقع مصاحبه حتما بايد اصل مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي همراه باشه؟ - چون دانشگاه بعد از ليسانس اونها رو نگه ميداره
    3 - من يه جايي ديدم قبل از مصاحبه بايد مدارك پست بشه براي آنكارا - اگه اينطوره چند روز قبل از مصاحبه بايد باشه و از چه پستي و به چه آدرسي؟
    4 - وقت دكتر اونگان در آنكارا براي تاييد كارت زرد رو چند روز قبل از مصاحبه بايد بگيريم؟ - بايد براي وقت گرفتن بهش ايميل بزنيم؟
    سلام
    1- بله -دانستن زبان یکی از مهمترین نیازهای مهاجرت است
    2- حتی الامکان سعی کنید مدارک دیپلم رو ببرید
    3- نه نیاز نیست
    4-در صورت اینکه تعطیلی نباشه دو روز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)