صفحه 11 از 53 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

سلام دوستان
    من ليسانس دارم و ميخوام مدارك تحصيلي رو جمع كنم و ترجمه كنم به نظرتون راحت ترين روش جهت گرفتن مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي چيه؟؟؟
    ممنون

Junior Member

دوستان كدوم سفارت رو پيشنهاد ميكنيد؟ كسي تحقيقي در اين زمينه انجام داده؟

Junior Member

من فاميلم پسوند داشته كه حذف كردم قبلا. يك قسمتي سوال ميپرسه كه
    Have you ever used other names (i.e., maiden, religious, professional, alias, etc.)?
    اينجا بايد yes بزنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraaz371 نمایش پست ها
    من فاميلم پسوند داشته كه حذف كردم قبلا. يك قسمتي سوال ميپرسه كه
    Have you ever used other names (i.e., maiden, religious, professional, alias, etc.)?
    اينجا بايد yes بزنم؟
    اگه توی هیچ یک از مدارکی که دارید اون پسوند نیست لازم نیست اعلام کنید .و گزینه خیر رو بزنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraaz371 نمایش پست ها
    دوستان كدوم سفارت رو پيشنهاد ميكنيد؟ كسي تحقيقي در اين زمينه انجام داده؟
    خیلی فرقی نداره دوست عزیز . اگه قراره AP بخورید در ۹۰ درصد موارد از قبل مشخصه یعنی با برسی فرم ۲۶۰ براتون تعیین میشه که باید چک بشید و توی سفارت شما رو از نزدیک میبینن و نهایتا یا همونجا یک ضرب ویزا میگیرید یا بعد از چک که ممکن ۱ تا ۶ ماه طول بکشه

خدمت دوستان خوبم بگم که این AP مخفف Administration Process هست، بیشتر از ۹۰٪ کیسهای ایران که میرن برای مصاحبه، به صورت یک ضرب (در همان زمان مصاحبه) ویزا رو نمی‌گیرن و اگه مردود (Reject) نشن، افسر مصاحبه کننده بهشون میگه پرونده‌شون مشکلی نداره ولی باید تاییدیه مدیریتی بگیرن و به این صورت وارد مرحله‌ای برزخی به نام AP میشن و یه برگه‌ای بهشون داده میشه که نوشته هر چند روز یکبار سایتی رو با شماره کیس خودشون چک کنن تا هر وقت Clear شده بودن برن واسه گرفتن ویزا
    ویرایش توسط Mansour8 : May 9th, 2017 در ساعت 11:51 PM

Junior Member

دوستان مصاحبه از مهر ماه شروع میشه و به ترتیب بر اساس شماره کیس نامبر براتون دعوتنامه میاد
    معمولا کیس نامبرهای زیر ۲۰۰۰ هزار مهر ماه براشون دعوتنامه میاد و بعد از اون هر ماه تقریبا ۱۰۰۰ کیس نامبر بعد اعلام میشه
    پس اگه کیس نامبرتون زیر ۲ هزار هست مهر و آبان
    زیر ۳ هزار دی
    زیر ۴ هزار بهمن
    زیر ۵ هزار اسفند
    زیر ۶ هزار فروردین
    زیر ۷ هزار اردیبهشت
    و بهمین ترتیب تا مهر ماه سال بعد ادامه داره
    یعنی خود من که کیس نامبرم حدود ۶۵۰۰ هست تقریبا اردیبهشت سال ۹۷ نوبتم میشه

دوستان این تاریخ ها که اعلام کردم حدودی هست و بر اساس روالی که سالهای قبل بوده و با تقریب یکی دو ماه پس و پیش برای شما صدق میکند
    در ضمن منظور از شماره کیس نامبر شما ۴ رقم آخر 2018AS0000xxxx است که هرچه کمتر باشد زودتر به مصاحبه دعوت میشوید

با آرزوی بهترین ها برای شما
    ویرایش توسط Mansour8 : May 9th, 2017 در ساعت 11:59 PM

سلام دوستان خوب هستید من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمییم کنین ما از لندن اقدام می کنیم ولی کیس ما AS هست

1- خانم من که اینجا ارشد MBA می خونه برنده شده و من می خواستم شغل خودم رو بنویسم. من تو انگلیس دکترا رو از دپارتمان زمین شناسی گرفتم و همین جا Postdoctoral research assistant در زمینه تصفیه اب water treatment و کانی شناسی mineralogy کار می کنم. قبلا هم ارشد مهندسی خوردگی از ایران گرفتم. می خوام بدونم واسه اینکه کلییرنس AP نخورم شغلم رو Research بنویسم بهتره یا Natural science که شامل زمین شناسی هم میشه؟ یا هر کار کنم من AP می خورم؟خانمم که رشتش شامل AP نیست؟

2- یه سوال تو security questions هست که پرسیده ( Do you have any specialized skills or training, such as firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience) من کارم یه خورده به شیمی زمین شناسی و محلول مربوطه این سوال رو می ترسم اره بزنم درد سر بشه. نظرتون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    سلام دوستان خوب هستید من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمییم کنین ما از لندن اقدام می کنیم ولی کیس ما AS هست

1- خانم من که اینجا ارشد MBA می خونه برنده شده و من می خواستم شغل خودم رو بنویسم. من تو انگلیس دکترا رو از دپارتمان زمین شناسی گرفتم و همین جا Postdoctoral research assistant در زمینه تصفیه اب water treatment و کانی شناسی mineralogy کار می کنم. قبلا هم ارشد مهندسی خوردگی از ایران گرفتم. می خوام بدونم واسه اینکه کلییرنس AP نخورم شغلم رو Research بنویسم بهتره یا Natural science که شامل زمین شناسی هم میشه؟ یا هر کار کنم من AP می خورم؟خانمم که رشتش شامل AP نیست؟

2- یه سوال تو security questions هست که پرسیده ( Do you have any specialized skills or training, such as firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience) من کارم یه خورده به شیمی زمین شناسی و محلول مربوطه این سوال رو می ترسم اره بزنم درد سر بشه. نظرتون؟
    جواب سوال ۱ خیلی فرق نمیکنه بزن نچرال ساینس
    جواب ۲ بزنید نه و خودتون رو خلاص کنید این رو بله بزنید AP میخورید شک نکن . زمین شناسی ربطی به علوم سلاح های انفجاری و هسته ای و بیولوژیکی و شیمیایی نداره
    بیخود برا خودت دردسر درست نکن

Junior Member

بله هست واسه من خانومم قبول شده و وقتی تو سایت برای پر کردن فرم ds 260 بری اسمشو میبینی.

Junior Member

سلام و خسته نباشید سوالاتی داشتم در مورد فرم DS 260 شرمنده یه جا میپرسم که کمتر مزاحمت ایجاد کنم .ممنون.
    من خانومم کیس ۶۵۰۰ برنده شده و من زیر مجموعه هستم.خانومم فوق لیسانس روانشناسی دفاع و تموم کرده موقع ثبت نام Some Graduate Level Courses وارد کردم و خودم لیسانس عمران و دفاعیه ارشد مهندسی مدیریت ساختم مونده واسه خودمم هم همینو وارد کردم(Some Graduate Level Courses) موقع ثبت نام.
    الان خانومم دفاع کرده ولی درگیر کارهای فراغت از تحصیله و من درگیر دفاع از پایان نامه.
    ۱-الان تحصیلات خانومم رو چی وارد کنم؟ تحصیلات خودمو چی وارد کنم؟ هنوز مدرک ارشد نگرفتیم یعنی دستمون نیست هنوز.
    ۲- محل مصاحبه از هیچ نظر فرق نداره؟
    ۳- تو قسمت پرمننت ادرس یکی هست از اقوام دارم ادرسشو میدم و ثابته جاشون تو اورنج کانتی کالیفرنیا.ایا محل ادرسی که اعلام مکینم با ایالتی که خودم میخوام برم متفاوت باشه مشکلی پیش نمیاد؟
    ۴-ایا میتونم بعد که به امید خدا وارد شدم ادرس رو به محل خودم تغییر بدم؟
    ۵-در مورد اطلاعات شغلی و تحصیلی من خانومم که کیس اصلیه رشته روانشناسی تموم کرده ولی هنوز شاغل نیست جایی.چی بنویسم این قسمتو؟ نمیخوام دروغ مدارک ردیف کنم برای اینکه نشون بدم جایی شاغله میتونم این کارم بکنم نظر شما چیه؟ میتونم بگم تازه فارق التحصیل شده و هنوز بیکاره؟
    ۶-شغلم مهندسی عمرانه که وارد میکنم.پروانه اشتغال هم دارم نظارت.مدرک مباشرت املاکم دارم وارد میکنم.مدارک متعدد در مورد دوره های مختلف تو دانشگاه تهران در مدیریت پروژه و سازمان فنی حرفه ای دارم و یه شرکت به اسم خودم هم ثبت کردم که روزنامشم دارم ولی فعالیت خاصی نداشته.همه رو وارد کنم و برای مصاحبه ترجمه کنم؟
    ۷- یه سوال هست که میپرسه ایا این شغل نیاز به سابقه کار و تجربه دارد اونو چی بزنم منظورشو نفهمیدم. رشته ای که میخوام کار کنم توش مدیریت ساخته مدرک فوق لیسانسشو در حال گرفتن هستم.من دو سال بیمه ندارم.تجربه کاری دارم ولی مدرکی براش ندارم جز ساختمونهایی که ساختم و تو اسنادش کارفرماش من نبودم.اسمم جایی توش نیس و غیر رسمیه.اینو چی بزنم؟
    ۸-در مورد سوالی که جایی دیگر شاغل بودید خوب من رسمی جایی شاغل نبودم و همش غیر رسمیه.برای ویزا یه کشور قبلا سابقه کار از شرکت عمرانی خانوادگیمون دارم که پرونده سازیه یهو بگم ندارم و فقط نظام مهندسی و مباشر مشاور املاک رو وارد کنم ؟
    ۹-در مورد قسمتی که میگه ایا خدمت رفتید که من میزنم نخیر دلیلش رو معافیت بنویسم یا معافیت موارد خاص؟ واینکه توضیح بدم ایا که پدرم در جنگ مجروح شده یا کلا نگم. پیشنهاد شما چیه؟
    ۱۰-زبان دیگری غیر از زبان مادری خانومم ترکی استانبولی بلده مدرک نداره و منم دارم میخونم برای آیلتس و لول B2 هستم بزنیم بله یا خیر؟ در حد محاوره و یکم هم بیشتر میفمم.مثلا سریال فرندز با زیر نویس انگلیسی کامل میفهمم.
    ممنون بابت راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)