صفحه 13 از 53 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط puria_irani نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مالزی دانشجو و جز برندگان لاتاری 2018 هستم. با توجه به کیس نامبرم که حدود 4900 هست.
    مصاحبه من مارچ یا آپریل 2018 خواهد بود؟
    دوم اینکه من هم زمان ثبت نام و هم موقع تکمیل فرم DS-260 محل مصاحبه رو کوالالامپور انتخاب کردم. من درسم نهایتا تا آگوست امسال (2017 ) تموم میشه و دیگه ویزای دانشجویی ندارم که بتونم مالزی بمونم. آیا ویزای 14 روزه توریستی برای انجام آزمایشهای پزشکی و کارهای اداری سفارت و مصاحبه کم نیست؟ دوستان چه پیشنهادی دارن؟
    به نظرتون من میتونم اگه AP نشم، همه کارها رو توی 14 روز انجام بدم و ویزا رو بگیرم یا دوباره باید برگردم ایران؟ ( یا مثلا سنگاپور برم برای تمدید دوباره ویزای توریستی)
    ممنون
    سلام . بله تاریخ مصاحبه شما تقریبا همین چیزی که گفتید هست . اگه اون زمان تحصیلت تمام شده و ایرانی که بزن ترکیه یا دبی یا ارمنستان
    اگرم زدی همون مالزی که بزار باشه فقط مالزی مصاحبه فارسی ندارن که شما هم زبانت خوبه احتمالا. بله تو ۱۴ روز اگه چک نخورید ویزا که میگبرید هیچ یه سفر رفت و برگشت به آمریکا هم میتونید برید
    ویرایش توسط Mansour8 : May 10th, 2017 در ساعت 04:27 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. تبريك ميگم به همه انشالا كه همه يه ضرب ويزا بگيرن.لطفا يكم از ثبت نامتون هم بگين. ايا بيرون دادين ثبت نام؟عكستون تكراري بود؟همه عكاسي رفتين؟ كسي مثلا با گوشي عكس گرفته بوده؟
    مديراي محترم كاش يه بخشي درست كنين كه اين چيزا توش باشه و چند ماه ديگه باز اين همه سوال راجب عكس و اين مسايل نباشه
    ممنون
    من خودم رفتم عکاسی و دقیقا تاکید کردم که عکس با این مشخصات(همون مشخصات اعلامی در سایت ثبتنام )بگیر . خیلی از عکاسی ها بلد نیستن عکس درست بگیرن . خلاصه عکس گرفتمو هموجا هم ریخت تو گوشیم و خودم هم با گوشی تو ۱۵ دقیقه ثبت نام کردم و تمام . الانم قبول شدم

کسی بوده که عکس رو با گوشیش گرفته باشه و قبول هم شده باشه ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    کسی بوده که عکس رو با گوشیش گرفته باشه و قبول هم شده باشه ؟

بله من با گوشي گرفتم و همسرم برنده شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansour8 نمایش پست ها
    سلام . بله تاریخ مصاحبه شما تقریبا همین چیزی که گفتید هست . اگه اون زمان تحصیلت تمام شده و ایرانی که بزن ترکیه یا دبی یا ارمنستان
    اگرم زدی همون مالزی که بزار باشه فقط مالزی مصاحبه فارسی ندارن که شما هم زبانت خوبه احتمالا. بله تو ۱۴ روز اگه چک نخورید ویزا که میگبرید هیچ یه سفر رفت و برگشت به آمریکا هم میتونید برید
    سلام بنظرتون با كيس نامبر ***٢ تاريخ مصاحبه حدودا كي خواهد بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansour8 نمایش پست ها
    اگه توی هیچ یک از مدارکی که دارید اون پسوند نیست لازم نیست اعلام کنید .و گزینه خیر رو بزنید
    ممنون از جوابتون. مدرك تحصيليم با پسوند هستش پس بايد اعلام كنم. براي اثبات اين موضوع بايد مدركي ببرم؟ مثلا لازم هست كه اون صفحه از شناسنامه كه اين موضوع نوشته شده رو دارالترجمه ترجمه كنه و با خودم به سفارت ببرم؟

Junior Member

دو تا سوال داشتم از خدمت دوستان.
    اول اينكه من دو شغل آزاد دارم. ميخواستم ببينم لازمه كه جفتش رو اعلام كنم يا اعلام كردنش فقط كيس رو پيچيده ميكنه و بررسيش رو سخت تر؟ (فقط براي يكي از اين شغل ها جواز كسب دارم)

سوال دوم هم اينكه من چند بار دبيرستان عوض كردم. لازم هست كه همه ي دبيرستان ها را وارد كنم يا فقط دبيرستاني كه ديپلم گرفتم؟ داخل فرم قسمت هيستوري تحصيلي براي هر جايي كه تحصيل كردي مدرك رو هم گفته وارد كنيد. مثلا براي دوم دبيرستان كه من يه مدرسه اي بودم كه مدركي نميدن بهم. اگر لطف كنيد كمك كنيد ممنون ميشم

Junior Member

دوستان من خودم برنده ي لاتاري شدم، يك اشتباهي كه انجام شده اينه كه هم تاريخ تولد خانومم يك روز با پاسپرتش فرق ميكنه و هم فاميلش تو يك حرف متفاوته. مشكلي ايجاد ميكنه به نظرتون؟

Junior Member

سلام دوستان .بنده کار دولتی دارم ،۱. میخواستم بدونم بهتره وارد کنم کارمو یا نه؟ یعنی متوجه میشن اگه نزنم شاغل و دانشجو بزنم چون دانشجو هم هستم. ۲. من دانشجوی ارشد هستم تعداد حضور در موسساتم میشه ۳ تا( دیپلم+پیش+کارشناسی)؟ ۳. یکی از دوستان دانشجوی کارشناسی هستن و مدرک کاردانی دارن و دیپلم فنی حرفه ای و پیش دانشگاهی ندارن برای ایشون میشه ۲ تا؟ (دیپلم+کاردانی) ۴.دیپلم فنی حرفه‌ای موردی نداره؟ باید نامه معادل پیش بگیرن؟

Senior Member samadsaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazyyy نمایش پست ها
    سلام دوستان .بنده کار دولتی دارم ،۱. میخواستم بدونم بهتره وارد کنم کارمو یا نه؟ یعنی متوجه میشن اگه نزنم شاغل و دانشجو بزنم چون دانشجو هم هستم. ۲. من دانشجوی ارشد هستم تعداد حضور در موسساتم میشه ۳ تا( دیپلم+پیش+کارشناسی)؟ ۳. یکی از دوستان دانشجوی کارشناسی هستن و مدرک کاردانی دارن و دیپلم فنی حرفه ای و پیش دانشگاهی ندارن برای ایشون میشه ۲ تا؟ (دیپلم+کاردانی) ۴.دیپلم فنی حرفه‌ای موردی نداره؟ باید نامه معادل پیش بگیرن؟
    سلام
    1- من همیشه پیشنهاد میدم که واقعیتو ذکر کنید-دیگه تصمیم با شماست
    2-بله
    3-بله
    4- بله باید نامه معادل بگیرند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)