صفحه 14 از 53 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Senior Member samadsaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power engineering

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط Faraaz371 نمایش پست ها
    دوستان من خودم برنده ي لاتاري شدم، يك اشتباهي كه انجام شده اينه كه هم تاريخ تولد خانومم يك روز با پاسپرتش فرق ميكنه و هم فاميلش تو يك حرف متفاوته. مشكلي ايجاد ميكنه به نظرتون؟
    نه دوست عزیز
    در فرم 260 صحیحش رو وارد کنید

رشته و دانشگاه
    power engineering

دو تا سوال داشتم از خدمت دوستان.
    اول اينكه من دو شغل آزاد دارم. ميخواستم ببينم لازمه كه جفتش رو اعلام كنم يا اعلام كردنش فقط كيس رو پيچيده ميكنه و بررسيش رو سخت تر؟ (فقط براي يكي از اين شغل ها جواز كسب دارم)

سوال دوم هم اينكه من چند بار دبيرستان عوض كردم. لازم هست كه همه ي دبيرستان ها را وارد كنم يا فقط دبيرستاني كه ديپلم گرفتم؟ داخل فرم قسمت هيستوري تحصيلي براي هر جايي كه تحصيل كردي مدرك رو هم گفته وارد كنيد. مثلا براي دوم دبيرستان كه من يه مدرسه اي بودم كه مدركي نميدن بهم. اگر لطف كنيد كمك كنيد ممنون ميشم
    سلام
    یکیش کافیه
    فقط ادرس اخرین مدرسه کافیه

رشته و دانشگاه
    power engineering

ممنون از جوابتون. مدرك تحصيليم با پسوند هستش پس بايد اعلام كنم. براي اثبات اين موضوع بايد مدركي ببرم؟ مثلا لازم هست كه اون صفحه از شناسنامه كه اين موضوع نوشته شده رو دارالترجمه ترجمه كنه و با خودم به سفارت ببرم؟
    بله ترجمه کنید

رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط puria_irani نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مالزی دانشجو و جز برندگان لاتاری 2018 هستم. با توجه به کیس نامبرم که حدود 4900 هست.
    مصاحبه من مارچ یا آپریل 2018 خواهد بود؟
    دوم اینکه من هم زمان ثبت نام و هم موقع تکمیل فرم DS-260 محل مصاحبه رو کوالالامپور انتخاب کردم. من درسم نهایتا تا آگوست امسال (2017 ) تموم میشه و دیگه ویزای دانشجویی ندارم که بتونم مالزی بمونم. آیا ویزای 14 روزه توریستی برای انجام آزمایشهای پزشکی و کارهای اداری سفارت و مصاحبه کم نیست؟ دوستان چه پیشنهادی دارن؟
    به نظرتون من میتونم اگه AP نشم، همه کارها رو توی 14 روز انجام بدم و ویزا رو بگیرم یا دوباره باید برگردم ایران؟ ( یا مثلا سنگاپور برم برای تمدید دوباره ویزای توریستی)
    ممنون
    سلام
    اگر احساس می کنید تا اون تاریخ دیگه اونجا نمی مونید می تونید فرم رو انلاک کنید و محل مصاحبه رو تغییر بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadsaba نمایش پست ها
    سلام
    1- من همیشه پیشنهاد میدم که واقعیتو ذکر کنید-دیگه تصمیم با شماست
    2-بله
    3-بله
    4- بله باید نامه معادل بگیرند
    ممنونم، یه سوال دیگه هم داشتم اطلاعات بخش سفرهای سابق مربوط به این هست که کسی ویزا داشته و باطل شده؟ یعنی سوالی تو این فرم در رابطه با کسی که یک بار درخواست ویزا داده و رد شده نیست دیگه؟ چون سوال آخر در اون بخش یکم مبهمه

رشته و دانشگاه
    power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazyyy نمایش پست ها
    ممنونم، یه سوال دیگه هم داشتم اطلاعات بخش سفرهای سابق مربوط به این هست که کسی ویزا داشته و باطل شده؟ یعنی سوالی تو این فرم در رابطه با کسی که یک بار درخواست ویزا داده و رد شده نیست دیگه؟ چون سوال آخر در اون بخش یکم مبهمه
    بله
    اگر منظورتون اطلات سفر و یا در خواست ویزای امریکا هست باید ذکر کنید

من مدرک لیسانس دارم همچنین کاردانی دیپلمم کاردانشه در تکمیل فرم ds-260 در بخش مدرک های تحصیلی مدرک دیپلم کاردانش رو چجوری وارد کنم؟
    مدرک دیپلم کاردانشم رو باید همینجوری ترجمه کنم یا کار خاصی باید انجام بدم؟
    من کلی مدرک مهارت فنی و حرفه ای دارم اونارم ترجمه کنم ببرم؟
    ویرایش توسط amirxxturk : May 11th, 2017 در ساعت 12:57 AM دلیل: افزودن سوال

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز،
    من تاریخ دقیق شروع و اتمام مدارک تحصیلی را دقیق وارد نکردم ،سالها درست هستند ولی ماه و روز دقیق نیست. لازم هست که ds260 انلاک و ویرایش کنم؟
    سوال دیگه اینکه من در حال حاضر در داخل امریکا دانشجو هستم و باید پروسه adjustment of status را طی کنم. کسی از دوستان با این پروسه اشنا هست؟ ایا نیاز به گرفتن وکیل دارم؟
    خیلی سپاسگزار میشم هر راهنمایی هست به اشتراک بزارید.

Junior Member

جواب درخواست آنلاک ۲۶۰ برای من بعد از ۴ روز آمد و فرمم آنلاک شد

Thank you for your inquiry.

Your request to unlock the DS-260(s) you indicated is now complete. Unlocked DS-260’s can be edited on the Consular Electronic Application Center website. You may now make any necessary changes. Please note that unlocked DS-260s must be re-submitted once the necessary changes are made. The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case. Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa. Only a consular officer can make that decision. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansour8 نمایش پست ها
    جواب درخواست آنلاک ۲۶۰ برای من بعد از ۴ روز آمد و فرمم آنلاک شد

Thank you for your inquiry.

Your request to unlock the DS-260(s) you indicated is now complete. Unlocked DS-260’s can be edited on the Consular Electronic Application Center website. You may now make any necessary changes. Please note that unlocked DS-260s must be re-submitted once the necessary changes are made. The failure to re-submit an unlocked DS-260 will affect the processing of your case. Once an application has been unlocked, we are unable to schedule the applicant for interview without a re-submitted DS-260.

When inquiring about the status of a Diversity Visa (DV) case, you must provide the Principal Applicant's full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY) as entered on the original entry. Please remember that the Kentucky Consular Center is a document processing facility, and cannot advise you on whether or not you will qualify for a visa. Only a consular officer can make that decision. Do not send any paper documents to the Kentucky Consular Center
    من ايميل درخواستمو فرستادم، اونام جواب دادن كه فرمهايي كه ميخاي آنلاك بشه بگو. ولي هنوز جوابي نيومده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)