صفحه 16 از 53 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2015 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان با توجه به قوانین جدید اقامت بعد از ترامپ ، فکر می کنین چقدر احتمال گرفتن اقامت هست؟ کسی رو میشناسین توی این چند هفته جواب مثبت گرفته باشه؟ مرسی
    خوشبختانه ترامپ رو تو خود آمریکا هم قبولش ندارن با اقدامات جنجالی که انجام داده و میده . من پیشبینیم اینه که نباید مشکل خاصی پیش بیاد واسه ادامه مراحل . با توجه به اینکه حکم ترامپ رو هم لغو کردن قاضی ها و ترامپ هم اینقد درگیر دیگر مسائل جهان هست که این قانون مهاجرتی رو کلا فراموش کرده

Junior Member

درود بر همه دوستان
    متاسفانه پیامه قبلی من به دلیل فینگلیش نوشتن پاک شده، خواستم خواهش کنم اگر دوستانی هستند که مثل من الان امریکا دانشجو هستن و لاتاری برنده شدن، برای من لطفا پیام بگزارن.

خیلی مممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansour8 نمایش پست ها
    خوشبختانه ترامپ رو تو خود آمریکا هم قبولش ندارن با اقدامات جنجالی که انجام داده و میده . من پیشبینیم اینه که نباید مشکل خاصی پیش بیاد واسه ادامه مراحل . با توجه به اینکه حکم ترامپ رو هم لغو کردن قاضی ها و ترامپ هم اینقد درگیر دیگر مسائل جهان هست که این قانون مهاجرتی رو کلا فراموش کرده
    دوست عزیز چند نکته:
    ۱)همین دوشنبه دادگاه تجدید نظر برگذار میشه.
    ۲)ترامپ داره تمام Federal Judge ها رو عوض میکنه. همین هفته ۱۰ تاشون عوض شدن. پس زیاد هم به اون امیدوار نباشید.

موضوع قانون مهاجرت ترامپ متاسفانه فراموش نشده و مثل اینکه حتی یک قاضی هم به سود ترامپ رای داده. ولی به هر صورت دوشنبه گذشه جلسه اول دادگاه استیناف تو ویرجینیا با تعداد زیادی قاضی (فکر کنم 15 قاضی) تشکیل شد و موضوع رو دوباره بررسی کردن و مثل اینکه قراره سه روز دیگه (15/5/2017)جلسه بعدی تشکیل بشه و رای دادگاه رو اعلام کنن.
    ویرایش توسط arefpouryekta : May 12th, 2017 در ساعت 10:35 AM

Junior Member

سلام دوستان
    من ميخوام فرم ٢٦٠ رو پر كنم و همسرم رو اضافه كنم از من مدارك ازدواج ميخواد ايا بايد توجمه اون رو بزارم؟؟؟ لطفا راهنمايي كنيد
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vah550 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ميخوام فرم ٢٦٠ رو پر كنم و همسرم رو اضافه كنم از من مدارك ازدواج ميخواد ايا بايد توجمه اون رو بزارم؟؟؟ لطفا راهنمايي كنيد
    ممنون
    سلام فكر ميكنم بايد سند ازدواجتونو ترجمه كنيد و با خودتون روز مصاحبه ببريد.

Junior Member

سلام دوستان
    در لحظه اضافه كردن همسر به كيس برنده وقتي از add applican اضافه مي كنيد جهت همسر ايتم آپلود سند ازدواج رو ميخواد آيا بايد اونجا ترجمه را بزاريم يا سند فارسي
    سوال دومم اينه كه براي فرم ٢٦٠ الان دير نشده ؟؟ من سند ها رو ميخواستم با هم ترجمه كنم ولي الان نميدونم چيكار كنم
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arefpouryekta نمایش پست ها
    موضوع قانون مهاجرت ترامپ متاسفانه فراموش نشده و مثل اینکه حتی یک قاضی هم به سود ترامپ رای داده. ولی به هر صورت دوشنبه گذشه جلسه اول دادگاه استیناف تو ویرجینیا با تعداد زیادی قاضی (فکر کنم 15 قاضی) تشکیل شد و موضوع رو دوباره بررسی کردن و مثل اینکه قراره سه روز دیگه (15/5/2017)جلسه بعدی تشکیل بشه و رای دادگاه رو اعلام کنن.
    بنظر من آمریکا اگه بخاد همچین قانونی رو تصویب کنه همون بهتر که نریم

نقل قول نوشته اصلی توسط vah550 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در لحظه اضافه كردن همسر به كيس برنده وقتي از add applican اضافه مي كنيد جهت همسر ايتم آپلود سند ازدواج رو ميخواد آيا بايد اونجا ترجمه را بزاريم يا سند فارسي
    سوال دومم اينه كه براي فرم ٢٦٠ الان دير نشده ؟؟ من سند ها رو ميخواستم با هم ترجمه كنم ولي الان نميدونم چيكار كنم
    ممنون
    سلام
    خیلی از دوستان این سئوال رو پرسیدن. من به طور کلی عرض میکنم. اگر شما در زمان ثبت نام لاتاری متاهل بودید ولی به هر دلیلی ( تعمدی و یا فراموشی) اسم همسرتون رو وارد نکرده باشید شما قطعا در زمان مصاحبه ریجکت میشین. اما اگه بعد از ثبت نام ازدواج کرده باشین مشکلی نیست و خانمتون میتونه همراهتون بیاد.
    طبیعتا اگر مکانی برای آپلود باشه باید ترجمه رو بزارین. در ضمن نیازی به مهر وزارتین خارجه و دادگشتری نیست. به هر دارالترجمه ای بدین نهایتا دو روزه بهتون با مهر مترجم رسمی تحویل میده. در ضمن من سندها رو متوجه نشدم. مگه شما 2 تا عقدنامه دارین!؟
    اصولا واژه دیر شدن در تکمیل فرم 260 مفهومی نداره. شما تا سپتامبر 2018فرصت دارین. البته این باعث میشه شما ویزا رو از دست بدین! به طور کلی اگه کیس نامبرتون تا حدود 2000 هست پیشنهاد میکنم تا آخر می فرم رو تکمیل کنین.

Junior Member

مرسی از شما من ازدواجم برای بهمن 95 بوده و بعد از ثبت نام لاتاری بوده و منظورم از سندها مدارک بوده چون مدارک تحصیلی رو هنوز جمع آوری نکردم پس باید زودتر ترجمه سند ازدواجم رو تهیه کنم سوال بعدی من اینه که مدارک و ترجمه ها رو باید به سفارت پست کرد یا با خودمون تحویل میدیم و یا هزینه ای نیاز هست الان بصورت کارت اعتباری داد ؟؟؟
    مرسی از دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)