صفحه 2 از 50 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayeghmza نمایش پست ها
    سلام

نامزد خواهر من لاتاري برنده شده و هنوز عقد رسمي نکردن. آيا کسي کيس مشابه هست يا بوده که بتونه راهنمايي کنه؟ آيا ازدواج قبل از پرکردن فرم درخواست مصاحبه ممکن هست؟ ايا کسي تجربه مشابه داره بتونه از سوالات سفارت که ازشون پرسيده شده مختصر اطلاعاتي بده؟ و اينکه چه مدارکي بردن؟ ممنون!

ایا نامزد خواهر شما موقه ثبت نام در حالی که عقدشون توی محضر ثبت نشده وضعیت تاهلش رو married زده ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

سلام مرسی از همگی واسه اطلاعات خوبتون
    منم برنده شدم و چند تا سوال داشتم اگه بتونین راهنماییم کنین خیلی خیلی ممنون میشم
    1-دخترعموی من یه هفته پیش رسید کالیفرنیا موقع رفتن سفارت یه برگه بهش داده بود که آخرش دقیقا نوشته بود:قابل توجه برندگان ویزای قرعه کشی،به هیچ وجه نمیتوان ویزای شمارا بعد از تاریخ 30 سپتامبر صادر نمود.(جریان چیه؟سپتامبر که پنج ماه دیگست!اگه منظورش 30 سپتامبر سال دیگه بود که سال هم میزد؟)
    2-مدرک من تو ثبت نام اولیه زدم ارشد ولی دفاع نکردم هنوز و معلوم نیست تا مصاحبه بتونم دفاع کنم تو فرم 260 چی بزنم؟شنیدم ریزنمره های ارشدمو ببرم مشکلی نداره درسته؟
    3-آدرس پستی که تو فرم 260 میخاد رو چی بزنیم؟من از یکی شنیدم که باید آدرس اداره پست نزدیک سفارتی که میخایم مصاحبه بشیم رو بدیم که اگه ویزا خواستن بفرستن بدن همونجا درسته؟
    و اینکه آدرس آمریکا رو از کجا بیاریم(مهمه یا هرچی زدیم اشکال نداره)؟
    4-بدبختیم یکی دوتا نیست!فرم قبلی زدم مجرد ولی الان نامزد دارم میگن اگه الان ازدواج کنم و تو فرم بزنم متاهل احتمال رد شدن زیاده
    بزنم مجرد برم بعد کارای خانوممو بکنم بیاد یا بزنم متاهل؟(الان بخایم متاهل هم بشیم یکی دوماه طول میکشه و دیر میشه پرکردن فرم 260)؟
    بزنم مجرد برم بعد چقد طول میکشه تا کارای ویزای ازدواج خانوومم بشه؟تو این مدت که قراره طول بکشه باید حتمن آمریکا بمونم همه مدتشو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl9644 نمایش پست ها
    سلام مرسی از همگی واسه اطلاعات خوبتون
    منم برنده شدم و چند تا سوال داشتم اگه بتونین راهنماییم کنین خیلی خیلی ممنون میشم
    1-دخترعموی من یه هفته پیش رسید کالیفرنیا موقع رفتن سفارت یه برگه بهش داده بود که آخرش دقیقا نوشته بود:قابل توجه برندگان ویزای قرعه کشی،به هیچ وجه نمیتوان ویزای شمارا بعد از تاریخ 30 سپتامبر صادر نمود.(جریان چیه؟سپتامبر که پنج ماه دیگست!اگه منظورش 30 سپتامبر سال دیگه بود که سال هم میزد؟)
    2-مدرک من تو ثبت نام اولیه زدم ارشد ولی دفاع نکردم هنوز و معلوم نیست تا مصاحبه بتونم دفاع کنم تو فرم 260 چی بزنم؟شنیدم ریزنمره های ارشدمو ببرم مشکلی نداره درسته؟
    3-آدرس پستی که تو فرم 260 میخاد رو چی بزنیم؟من از یکی شنیدم که باید آدرس اداره پست نزدیک سفارتی که میخایم مصاحبه بشیم رو بدیم که اگه ویزا خواستن بفرستن بدن همونجا درسته؟
    و اینکه آدرس آمریکا رو از کجا بیاریم(مهمه یا هرچی زدیم اشکال نداره)؟
    4-بدبختیم یکی دوتا نیست!فرم قبلی زدم مجرد ولی الان نامزد دارم میگن اگه الان ازدواج کنم و تو فرم بزنم متاهل احتمال رد شدن زیاده
    بزنم مجرد برم بعد کارای خانوممو بکنم بیاد یا بزنم متاهل؟(الان بخایم متاهل هم بشیم یکی دوماه طول میکشه و دیر میشه پرکردن فرم 260)؟
    بزنم مجرد برم بعد چقد طول میکشه تا کارای ویزای ازدواج خانوومم بشه؟تو این مدت که قراره طول بکشه باید حتمن آمریکا بمونم همه مدتشو؟
    اگه برنده امسال هستید تا ۳۰ سپتامبر وقت دارید . یعنی حدودا یک سال و ۵ ماه دیگه وقت هست براتون.
    آخرین مدرکی که داری برن لیسانس که هم ap نخوری . فعلا هم ارشد رو تموم نکن . توصیه من هست البته بعد که رفتی مصاحبه قبول شدی ویزا گرفتی دفاع کن و برو .
    آدرس خودتون رو وارد کنید . یجای دیگه هم که باید آدرس یه شخص توی آمریکا بزنید. ازدواجت هم دقیق نمیدونم چیکار کنی ...

Junior Member

سلام دوستان.نامزد من از برندگان امسال هست و ما بخاطر اینکه بتونه اسم من رو هم وارد کیسش بکنه سریع اقدام به عقد کردیم.الان که میخایم وارد فرم شیم برای اضافه کردن فرذ جدید نیاز هست عکس عقدنامه رو هم آپلود کنیم.کسی میدونه ترجمه باید باشه یا اصلش؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasser60 نمایش پست ها
    سلام دوستان.نامزد من از برندگان امسال هست و ما بخاطر اینکه بتونه اسم من رو هم وارد کیسش بکنه سریع اقدام به عقد کردیم.الان که میخایم وارد فرم شیم برای اضافه کردن فرذ جدید نیاز هست عکس عقدنامه رو هم آپلود کنیم.کسی میدونه ترجمه باید باشه یا اصلش؟
    ممنونم
    الان فقط ادد كنيد و اطلاعات رو وارد كنيد. من كه فرم رو پر كردم جايي براي آپلود نبود. ولي قطعا اگر هم قرار باشه مدركي ارايه بديد بايد ترجمه كنيد.

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

ممنونم
    نامزد شما هنگام ثبت نام خودشون رو single معرفی کردن یا married ?
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

ممنونم
    باید ترجمه بشه دوست عزیز اونا که به زبان ما تسلط ندارن ترجمه کنید بعد اپلود این قسمت برای برندگان 2018 هست

Junior Member

سلام دوستان
    من یه هفته هست که فهمیدم برنده شدم بعد از اینکه باهاشون ( KCC ) تماس تلفنی گرفتم برای اطلاعات گرفتن بهم گفتن تاریخ تولدم رو اشتباه نوشتم. هنوز فرم DS- 260 رو پر نکردم ,کیس نامبر من هم **15 هست. خیلی استرس دارم نمیدونم بهشون ایمیل بدم و مشکل رو بگم (یکی از دوستام گفت ممکنه موضوع رو حساس کنی با ایمیل زدن).
    به نظر شما آیا درخواست آنلاک بدم. اگر آنلاک کنم چقدر زمان از دست میدم؟و اگر باید آنلاک کنم چطور میتونم اینکارو بکنم.
    با توجه به کیس نامبر پایین من فکر میکنید وقت مصاحبه ام کی میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Orimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه هفته هست که فهمیدم برنده شدم بعد از اینکه باهاشون ( KCC ) تماس تلفنی گرفتم برای اطلاعات گرفتن بهم گفتن تاریخ تولدم رو اشتباه نوشتم. هنوز فرم DS- 260 رو پر نکردم ,کیس نامبر من هم **15 هست. خیلی استرس دارم نمیدونم بهشون ایمیل بدم و مشکل رو بگم (یکی از دوستام گفت ممکنه موضوع رو حساس کنی با ایمیل زدن).
    به نظر شما آیا درخواست آنلاک بدم. اگر آنلاک کنم چقدر زمان از دست میدم؟و اگر باید آنلاک کنم چطور میتونم اینکارو بکنم.
    با توجه به کیس نامبر پایین من فکر میکنید وقت مصاحبه ام کی میشه؟
    سلام
    شما هرچه زودتر پرکنید چون جز نفرات اولین برای مصاحبه و کیستون 15 مرداد به بعد کارنت میشه
    شما میگید فرم رو پر نکردید پس چیرو میخواین آنلاک کنید نمیفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در هر صورت برای اینگونه اشتبا هات نیاز به انلاک ندارین روز مصاحبه قبل از قسم خوردن اشکالات رو توضیح بدین کفایت میکنه مگر اینکه اشکالات در قسمت تحصیلات باشه انو باید انلاک کرد چون خیلی مهمه

سلام
    وقت مصاحبه من 11مهر آنکاراست.
    نیاز به همسفر دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)