صفحه 25 از 53 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط alief20 نمایش پست ها
    سلام و تبريك به همه دوستان
    شماره كيس نامبر من 2018AS00006xxx
    چند تا سوال داشتم
    1- من هم ميتونم اسپانسر معرفي كنم هم تمكن مالي به نظر شما كدام بهتر ميباشد
    2-پايپورت من 1سال و 6 ماه تاريخ داره آيا نياز به تعويض هست؟اگه خواستم تعويض بكنم با همين شماره پاسپورت فرم 260 پر بكنم يا صبر كنم پاسپورت جديد و بگيرم و ثبت كنم
    با تشكر
    پاسپورت جدید بگیر بعد پر کن . شما سال دیگه این موقع نوبت مصاحبتون هست.
    اگه پول داری به اندازه کافی فقط تمکن مالی ببر ... بیخود پروندتون رو شلوغ نکنید که گیر بیفتید ... فکر نکنید با پیچیده کردن پروندتون امتیاز خاصی بهتون میدن
    پس تا جایی که میتونید شلوغش نکنید

Junior Member

ممنونم از جوابتون من خريد خدمت هستم براي سال 78-79 اون زمان 20 روز آموزشي ميبردن
    بايد در موردش توضيح بدم يا فقط معافي بزنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    خواهشمندم به اين سول جواب بدين سوال من هم هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vah550 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهشمندم به اين سول جواب بدين سوال من هم هست
    همسر من هم مثل شما خريد خدمته ، من فرم DS-260 رو پر كردم و چون خونده بودم كه اگه سربازي رفته باشين پروسه AP طولاني تر ميشه اصلأ اون ٢٠ روز رو پر نكردم توي فرم اتفاقأ اون خانمي كه باهامون مصاحبه مي كرد از همسرم پرسيد كه حتي آموزشي هم نرفتي ؟ من از قبل بهش گفته بودم كه اگه ازت پرسيد بگو نه چون مي دونستم كه اينا به اطلاعات ايران دسترسي ندارن اونم گفت نه و اتفاقأ هم چون كار دولتي هم نداشت ( با اينكه رشتش ارشده هوافضا بود پايان نامش هم يه چيز خيلي امنيتي!!!) پروسش ٢ ماه طول كشيد و خيلي سريع clear شد ! حالا انتخاب با خودتونه مي تونيد نزنيد يا اينكه حقيقتو بنويسيد ولي اون خانمه ازتون مي پرسه كه آموزشي رفتين يا نه ! بهرحال ريسكه

Junior Member

سلام دوستان. من سربازیم امریه خاتم بودم تو پالایشگاه ستاره خلیج فارس. آموزشی هم نرفتم بخاطر کارت سبز. بنظرتون من چی بنویسم برای خدمت سربازی؟ ما بصورت رسمی سرباز نیروی زمینی سپاه بودیم رو کاغذ البته

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

با سلام خدمت دوستان

باورم نمیشه بعد اون همه تلاش برای اپلای سه روز پیش و البته دیر متوجه شدم که منم لاتاری برنده شدم فقط چند سوال دارم البته مطالعه کردم اینجا :

1. با توجه به اینکه بیست روزی میگذره و من دیر متوجه شدم چقدر زمان برای ثبت نام نیازه چون من درخواست تعویض گذرنامه دادم احتمالا یکشنبه اماده میشه نگرانی کلی ام درباره این تاخیره ...
    2. اینجا درباره اهمیت کیس نامبر بارها تاکید شده اما حدود خوب یا بد بودن کیس نامبر کسی نگفته می خواستم بدونم اگه منظور از این اعداد که می نویسن 4 رقم آخره وضعیت من با عدد **42 چطوریه ؟
    3. ایا مدرک خاصیو الان باید ترجمه کنیم براشون ارسال کنیم ؟

ممنون میشم نگرانی ام بایت دیر متوجه شدن برطرف کنید با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hrf1369 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

باورم نمیشه بعد اون همه تلاش برای اپلای سه روز پیش و البته دیر متوجه شدم که منم لاتاری برنده شدم فقط چند سوال دارم البته مطالعه کردم اینجا :

1. با توجه به اینکه بیست روزی میگذره و من دیر متوجه شدم چقدر زمان برای ثبت نام نیازه چون من درخواست تعویض گذرنامه دادم احتمالا یکشنبه اماده میشه نگرانی کلی ام درباره این تاخیره ...
    2. اینجا درباره اهمیت کیس نامبر بارها تاکید شده اما حدود خوب یا بد بودن کیس نامبر کسی نگفته می خواستم بدونم اگه منظور از این اعداد که می نویسن 4 رقم آخره وضعیت من با عدد **42 چطوریه ؟
    3. ایا مدرک خاصیو الان باید ترجمه کنیم براشون ارسال کنیم ؟

ممنون میشم نگرانی ام بایت دیر متوجه شدن برطرف کنید با تشکر

سلام دوست عزیز
    1-خیلیا هنوز فرم رو سابمیت نکردن و شما تا اونجایی که مطالعه کردم و تجربیات اونایی که رفتن استفاده کردم شما تا 30سپتامبر مهلت دارید
    2-اهمیت کیس نامبر چیز خاصی نیست و فقط نشان دهنده زمان مصاحبه شماست همین که شما چه زمانی واسه مصاحبه دعوت میشید
    3-شما مدارکتو ترجمه کن نیاز به ارسال نیست فقط روز مصاحبت ببر با خودت
    واسه اینکه بهتر راهنماییت کنم توی پی وی بهم پیام بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dsama نمایش پست ها
    همسر من هم مثل شما خريد خدمته ، من فرم DS-260 رو پر كردم و چون خونده بودم كه اگه سربازي رفته باشين پروسه AP طولاني تر ميشه اصلأ اون ٢٠ روز رو پر نكردم توي فرم اتفاقأ اون خانمي كه باهامون مصاحبه مي كرد از همسرم پرسيد كه حتي آموزشي هم نرفتي ؟ من از قبل بهش گفته بودم كه اگه ازت پرسيد بگو نه چون مي دونستم كه اينا به اطلاعات ايران دسترسي ندارن اونم گفت نه و اتفاقأ هم چون كار دولتي هم نداشت ( با اينكه رشتش ارشده هوافضا بود پايان نامش هم يه چيز خيلي امنيتي!!!) پروسش ٢ ماه طول كشيد و خيلي سريع clear شد ! حالا انتخاب با خودتونه مي تونيد نزنيد يا اينكه حقيقتو بنويسيد ولي اون خانمه ازتون مي پرسه كه آموزشي رفتين يا نه ! بهرحال ريسكه
    ممنون از پاسختون
    فقط تو فرم 260 معاف بزنم و توضيح بدم خريد خدمت يا هيچي ننويسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alief20 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    فقط تو فرم 260 معاف بزنم و توضيح بدم خريد خدمت يا هيچي ننويسم؟
    توضيح خاصي نداره اگه نمي خواي بزنين كه آموزش نظامي ديدين فقط بزنين No توضيحي نداره ولي بازم مي گم ما اينكارو كرديم ولي ريسكه ديگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان . خواستم بپرسم ترجمه مدارک به چه صورت است؟ میگن استعلام آموزش و پرورش و وزارت علوم و این چیزها میخواد به چه صورت هست؟ من اصل همه مدارک رو دارم .باتشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)