صفحه 28 از 53 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

اگر قبلا خارج از ايران زندگي مي كرديد حتمأ بنويسيد حتي اگر آدرس دقيق نداريد حدودي بنويسيد ولي حتمأ ذكر كنيد ! به اطلاعات ايران دسترسي ندارن ولي به اطلاعات كشورهاي ديگه دسترسي دارن و اگر ap بخوريد حتمأ سوابقتون بررسي مي شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susuhadi نمایش پست ها
    کدوم ادرس رو میگید؟ ادرسی که الان سکونت دارید؟ یا ادرسی که میخواهید گرین کارت بهش ارسال بشه ؟
    سپاس
    از پاسخ دوستان منظور آدرس محل اقامت قبلی هست، در طول چند سال بیشتر از ۲۰ تا آدرس عوض شده در کشورهای مختلف ، پلیس چک رو دارم از همه آدرس ها ، والی فکر کردم ممکنه پیچیده تر بشه قضیه اگر همرو وارد کنم. شما اطلاع دارین که مهره ورود و خروج ا پاسپورت و چک میکنن یا نه؟ یا پاسپورته قبلیرو چک میکنن؟

Junior Member

سلام دوستان!سوال اول اینکه کیس نامبر 5000 کی تقریبا نوبتش میشه؟
    و اینکه اگه قبول شدم تا کی میشه رفتن به آمریکا رو لفتش داد؟ میخوام ارشدم رو تموم کنم و اینکه میشه پایان نامه رو به یکی از دانشگاههای آمریکا انتقالی گرفت؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anadoluy نمایش پست ها
    سلام دوستان!سوال اول اینکه کیس نامبر 5000 کی تقریبا نوبتش میشه؟
    و اینکه اگه قبول شدم تا کی میشه رفتن به آمریکا رو لفتش داد؟ میخوام ارشدم رو تموم کنم و اینکه میشه پایان نامه رو به یکی از دانشگاههای آمریکا انتقالی گرفت؟
    ممنون
    حدودا فروردین نوبتت میشه ... بعد از اینکه مصاحبه اوکی دادن و ویزا گرفتید ۶ ماه فرصت دارید وارد آمریکا بشید.
    پایان نامه ؟؟ آمریکا ؟؟ نه نمیشه

Junior Member

سلام دوستان..
    تبریک میگم به همه برندگان لاتاری..
    دوستان اگه به سوالات من پاسخ بدید .ممنون میشم
    1.من یه اشتباهی کردم و مدرک پیش دانشگاهی ام رو وارد نکردم.. ایمیل زدم به KCC که برام آنلاک کنن..پیش دانشگاهی به انگلیسی چی میشه؟
    2. من دانشجوی دکتری هستم و بورسیه یکی از دانشگاههای علوم پزشکی هستم که بعدش به هیئت علمی تبدیل میشه. در مورد occupation، من هم دانشجو زدم هم education. منظورم این بوده که در اون دانشگاه تدریس میکنم چون واقعا نمیدونم بورسیه در این مورد چی میشه و شغل دیگه ای هم نمیخورد به نظرم که وارد کنم...به نظرتون درست گفتم یا اصلا بهتره حذفش کنم؟
    ممنون از توجهتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pFahimeh نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    تبریک میگم به همه برندگان لاتاری..
    دوستان اگه به سوالات من پاسخ بدید .ممنون میشم
    1.من یه اشتباهی کردم و مدرک پیش دانشگاهی ام رو وارد نکردم.. ایمیل زدم به KCC که برام آنلاک کنن..پیش دانشگاهی به انگلیسی چی میشه؟
    2. من دانشجوی دکتری هستم و بورسیه یکی از دانشگاههای علوم پزشکی هستم که بعدش به هیئت علمی تبدیل میشه. در مورد occupation، من هم دانشجو زدم هم education. منظورم این بوده که در اون دانشگاه تدریس میکنم چون واقعا نمیدونم بورسیه در این مورد چی میشه و شغل دیگه ای هم نمیخورد به نظرم که وارد کنم...به نظرتون درست گفتم یا اصلا بهتره حذفش کنم؟
    ممنون از توجهتون
    پیش دانشگاهی pre university
    سوال دومتون اطلاع ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansour8 نمایش پست ها
    پیش دانشگاهی pre university
    سوال دومتون اطلاع ندارم
    خیلی ممنونم..
    دوستان دیگه اطلاع ندارن؟؟ من واقعا موندم در مورد شغلم چی بنویسم..

دوستان موسسه ای رو میشناسید که در زمینه فرم های لاتاری خبره باشه؟ شاید بتونن کمکم کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط pFahimeh نمایش پست ها
    خیلی ممنونم..
    دوستان دیگه اطلاع ندارن؟؟ من واقعا موندم در مورد شغلم چی بنویسم..

دوستان موسسه ای رو میشناسید که در زمینه فرم های لاتاری خبره باشه؟ شاید بتونن کمکم کنن

شما سعی کنید که پاسخ هاتون شفاف باشه و الکی پیچیده نشه قضیه

اگر شغل شما رسمیه یعنی بابتش حقوق میگیرید و کسی که شما رو استخدام کرده میتونه به شما گواهی اشتغال بده اونموقه شغل رو هم اضافه کنید
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    شما سعی کنید که پاسخ هاتون شفاف باشه و الکی پیچیده نشه قضیه

اگر شغل شما رسمیه یعنی بابتش حقوق میگیرید و کسی که شما رو استخدام کرده میتونه به شما گواهی اشتغال بده اونموقه شغل رو هم اضافه کنید
    من هم برای شفاف پاسخ دادن این سوال رو اینجا پرسیدم..شغل رسمیه ولی عنوانش چی میشه...چون در تعریف اون چند مورد occupation که دیفالت فرم هست نمیگنجه.

سلام خدمت دوستان
    من برنده لاتاری 2018 شدم. یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره بهم کمک کنه.
    1- آخرین مدرک من لیسانسه ولی فوق دیپلم رو هم دارم و دیپلم کاردانی آیا لازمه هر سه مدرک رو تو فرم ds-260 ثبت کنم یا همون مدرک کارشناسی و کاردانی کافیه ؟
    2- کیس نامبر من سه رقمی **2 به نظرتون بعد از ارسال فرم ds-260 چقدر زمان میبره برای مصاحبه؟
    3- آیا پر کردن فرم ds-5535 برای برندگان لاتاری ضروریه و اگر ضرورت داره فقط برنده اصلی بایستی پر کنه یا تمام کسانی که همراهش هستند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)