صفحه 29 از 53 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanadab نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من برنده لاتاری 2018 شدم. یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره بهم کمک کنه.
    1- آخرین مدرک من لیسانسه ولی فوق دیپلم رو هم دارم و دیپلم کاردانی آیا لازمه هر سه مدرک رو تو فرم ds-260 ثبت کنم یا همون مدرک کارشناسی و کاردانی کافیه ؟
    2- کیس نامبر من سه رقمی **2 به نظرتون بعد از ارسال فرم ds-260 چقدر زمان میبره برای مصاحبه؟
    3- آیا پر کردن فرم ds-5535 برای برندگان لاتاری ضروریه و اگر ضرورت داره فقط برنده اصلی بایستی پر کنه یا تمام کسانی که همراهش هستند؟
    ١-همه ي مداركتونو جداگانه بايد بنويسيد ، از ليسانس شروع مي كنيد و هر كدوم رو جداگانه مي نويسيد ! مي دونيد كه شرط لاتاري داشتن مدرك ١٢ ساله مدرسه است اگر هنرستاني بوديد(چون نوشتيد ديپلم و كارداني استنباط كردم كه هنرستاني هستيد)حتمأ راجع به اينكه مدرك ١١ ساله داريد از كسي سوال كنيد كه خدايي نكرده مشكل براتون پيش نياد
    ٢-به شما مهر ماه براي مصاحبه نوبت مي دن
    ٣- نه لازم نيست تا پارسال كه نبوده بعيد مي دونم تغييري كرده باشه همون فرم DS-260 كافيه

نقل قول نوشته اصلی توسط Dsama نمایش پست ها
    ١-همه ي مداركتونو جداگانه بايد بنويسيد ، از ليسانس شروع مي كنيد و هر كدوم رو جداگانه مي نويسيد ! مي دونيد كه شرط لاتاري داشتن مدرك ١٢ ساله مدرسه است اگر هنرستاني بوديد(چون نوشتيد ديپلم و كارداني استنباط كردم كه هنرستاني هستيد)حتمأ راجع به اينكه مدرك ١١ ساله داريد از كسي سوال كنيد كه خدايي نكرده مشكل براتون پيش نياد
    ٢-به شما مهر ماه براي مصاحبه نوبت مي دن
    ٣- نه لازم نيست تا پارسال كه نبوده بعيد مي دونم تغييري كرده باشه همون فرم DS-260 كافيه
    با سلام
    ممنون از راهنمایتون فقط واسی دیپلم مگر ملاکشون آخرین مدرک تحصیلی نیست؟ چون آخرین مدرک من کارشناسیه..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanadab نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون از راهنمایتون فقط واسی دیپلم مگر ملاکشون آخرین مدرک تحصیلی نیست؟ چون آخرین مدرک من کارشناسیه..
    نه ! بايد مدرك ١٢ ساله ديپلم داشته باشين تا اونجايي كه من اطلاع دارم ولي بازم بپرسين

Junior Member

سلام دوستان.نامزد من از برندگان امسال هست و ما بخاطر اینکه بتونه اسم من رو هم وارد کیسش بکنه سریع اقدام به عقد کردیم.الان که میخایم وارد فرم شیم برای اضافه کردن فرذ جدید نیاز هست عکس عقدنامه رو هم آپلود کنیم.کسی میدونه ترجمه باید باشه یا اصلش؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasser60 نمایش پست ها
    سلام دوستان.نامزد من از برندگان امسال هست و ما بخاطر اینکه بتونه اسم من رو هم وارد کیسش بکنه سریع اقدام به عقد کردیم.الان که میخایم وارد فرم شیم برای اضافه کردن فرذ جدید نیاز هست عکس عقدنامه رو هم آپلود کنیم.کسی میدونه ترجمه باید باشه یا اصلش؟
    ممنونم
    الان فقط ادد كنيد و اطلاعات رو وارد كنيد. من كه فرم رو پر كردم جايي براي آپلود نبود. ولي قطعا اگر هم قرار باشه مدركي ارايه بديد بايد ترجمه كنيد.

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

ممنونم
    نامزد شما هنگام ثبت نام خودشون رو single معرفی کردن یا married ?
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    نامزد شما هنگام ثبت نام خودشون رو single معرفی کردن یا married ?
    singl
    single

Junior Member

سلام من برنده ی لاتاری 2018 هستم و دانشجوی پزشکی هستم و شهریور فارغ التحصیل میشم. بعدش حدود ابان یا اذر باید برم طرح پزشکی. با توجه به کیس نامبرم تاریخ مصاحبم میفته یهمن یا اسفند. و از اونجایی که کار توی مراکز دولتی باعث میشه تک ضرب ویرا نگیرین میخواستم بپرسم میشه من دی ماه برم طرح ولی به سفارت روز مصاحبه بگم بیکارم یا بگم توی کلینیکای خصوصی کار میکنم؟ یا اینکه کلن طرحو بی خیال شم. ممنون میشم جواب بدین اگه میدونین یا تجربه اشو داشتین..
    یه سوال دیگه هم داشتم اگر ویزا بگیرم چه مدت وقت دارم وارد خاک امریکا شم واسه دریافت گرین کارد؟

Junior Member

سلام دوستان من برنده لاتاري ٢٠١٨ هستم فرم ٢٦٠ هم در هشتم مي ارسال كردم شماره پرونده ام هم ٤٩٠ است در سايت CEAC قسمت پيگيري پرونده چك كردم ميگه كيس نامبرتون invalid هست هر جور هم وارد كردم همينه ميگه (قسمت check my visa application status ) آيا سايت ديگه اي بايد برم يا مشكلي هست لطفا راهنمايي كنيد ممنون

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

singl
    single
    این قضیه ممکنه براشون مشکل ساز بشه
    چون قدیما خیلیا وقتی برنده میشدن یه پولی میگرفتن و با یکی ازدواج میکردن و ....
    ممکنه در رابطه با شما هم افیسر همین فکر رو بکنه چرا که عقدنامتون تاریخش بعد از اعلام نتایج خورده
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)