صفحه 30 از 53 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط nasser60 نمایش پست ها
    singl
    single
    در اینگونه موارد شما باید یه سری مدرک ارائه بدید که قبل از لاتاری هم اشنایی داشتید با هم

و عموما هم AP میشید
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.
    دوستان اینو که دیدیم کلا بیخیال شیم یا اینکه ممکنه بازم تو اینده جز لیست انتخاب شده های احتمالی بشیم؟
    وطنم پاره تنم زمین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3z4 نمایش پست ها
    دوستان اینو که دیدیم کلا بیخیال شیم یا اینکه ممکنه بازم تو اینده جز لیست انتخاب شده های احتمالی بشیم؟
    ان شالله برای سال آینده شرکت کنید ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjm نمایش پست ها
    سلام دوستان من برنده لاتاري ٢٠١٨ هستم فرم ٢٦٠ هم در هشتم مي ارسال كردم شماره پرونده ام هم ٤٩٠ است در سايت CEAC قسمت پيگيري پرونده چك كردم ميگه كيس نامبرتون invalid هست هر جور هم وارد كردم همينه ميگه (قسمت check my visa application status ) آيا سايت ديگه اي بايد برم يا مشكلي هست لطفا راهنمايي كنيد ممنون
    هنوز زوده واسه پیگیری توی سایت سیس ...
    بعد از مصاحبه میتونید وضعیتتون رو اونجا مشاهده کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط edliss87 نمایش پست ها
    سلام من برنده ی لاتاری 2018 هستم و دانشجوی پزشکی هستم و شهریور فارغ التحصیل میشم. بعدش حدود ابان یا اذر باید برم طرح پزشکی. با توجه به کیس نامبرم تاریخ مصاحبم میفته یهمن یا اسفند. و از اونجایی که کار توی مراکز دولتی باعث میشه تک ضرب ویرا نگیرین میخواستم بپرسم میشه من دی ماه برم طرح ولی به سفارت روز مصاحبه بگم بیکارم یا بگم توی کلینیکای خصوصی کار میکنم؟ یا اینکه کلن طرحو بی خیال شم. ممنون میشم جواب بدین اگه میدونین یا تجربه اشو داشتین..
    یه سوال دیگه هم داشتم اگر ویزا بگیرم چه مدت وقت دارم وارد خاک امریکا شم واسه دریافت گرین کارد؟
    1-اینکه شما کار دولتی داشته باشید و در روز مصاحبه بگید APمیخورید و انشاالله که کلیر بشید ولی چندتا موضوع مهم:
    1-دوروغ نگید به هیچ وحه
    2-برای اونها مهمه که شما بعد از فارغ التحصیلی بیکار نبوده باشین
    3-اکه نیاز مدرکتون گذروندن طرح هست باید برید
    سوال دومتون:6ماه از زمان صدور ویزا

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nasser60 نمایش پست ها
    سلام دوستان.نامزد من از برندگان امسال هست و ما بخاطر اینکه بتونه اسم من رو هم وارد کیسش بکنه سریع اقدام به عقد کردیم.الان که میخایم وارد فرم شیم برای اضافه کردن فرذ جدید نیاز هست عکس عقدنامه رو هم آپلود کنیم.کسی میدونه ترجمه باید باشه یا اصلش؟
    ممنونم
    باید ترجمه بشه دوست عزیز اونا که به زبان ما تسلط ندارن ترجمه کنید بعد اپلود این قسمت برای برندگان 2018 هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    در اینگونه موارد شما باید یه سری مدرک ارائه بدید که قبل از لاتاری هم اشنایی داشتید با هم

و عموما هم AP میشید
    این مواردم باید ببرید

Junior Member

سلام تاپیک های شمارو دنبال میکردم واقعا ممنون که پاسخ همه رو به درستی میدید من هم نیاز به کمک داشتم
    1. در هنگام فرم 260 من معاینات رو no زدم ولی در توضیحاتش گفتم که در روز سفارت اراءه میدم به نظرتون مشکل ساز میشه؟ الا 2 هفته از submit میگذره یک ایمیل هم در راستای تاییدی فرم شما برام اومده
    2.شماره کیس نامبر من هم 1156 میباشد کی نامه جایگزین داده میش؟ هنوز هم کارت نشدم
    3.برای واکسینه ها بهتر است که به انستیو پاستور تهران برم یا مرکز هلال احمر استان؟
    4.برای هزینه سفارت 330 دلار هر نفر باید بپردازند یا فقط برای خانواده ؟
    سپاس گذارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bmw2011 نمایش پست ها
    سلام تاپیک های شمارو دنبال میکردم واقعا ممنون که پاسخ همه رو به درستی میدید من هم نیاز به کمک داشتم
    1. در هنگام فرم 260 من معاینات رو no زدم ولی در توضیحاتش گفتم که در روز سفارت اراءه میدم به نظرتون مشکل ساز میشه؟ الا 2 هفته از submit میگذره یک ایمیل هم در راستای تاییدی فرم شما برام اومده
    2.شماره کیس نامبر من هم 1156 میباشد کی نامه جایگزین داده میش؟ هنوز هم کارت نشدم
    3.برای واکسینه ها بهتر است که به انستیو پاستور تهران برم یا مرکز هلال احمر استان؟
    4.برای هزینه سفارت 330 دلار هر نفر باید بپردازند یا فقط برای خانواده ؟
    سپاس گذارم
    جواب ۱ . بین علما اختلافه من خودم زدم بله به توصیه دوستان برنده لاتاری سالهای قبل که آلان آمریکان...
    ولی شما هم کار اشتباهی نکردی و فکر نمیکنم مشکل پیش بیاد.
    جواب ۲ . شما اوایل شهریور چک کنید نامتون جایگزین میشه و داخلش تاریخ و محل مصاحبه نوشته
    جواب ۳ . اگه تهرانید میتونید برید پاستور
    هلال احمر و بهداشت رایگان میزنن البته
    جواب ۴ .
    برای هر نفر ۳۳۰ دلار

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون
    یعنی اگه شهریور من نامه دوم را جایگزین ببینم چه مقدار وقت برای مصاحبه دارم؟ (کیس نامبر 1156)
    به نظرتون واکسینه ها و مراحل جمع مدارک رو از الان شروع کنم؟
    بعد داستان اینکه میگن بعد از submit فرم 260 دو هفته تا 40 روز بعد نامه دوم جایگزین میشه چی هست؟
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)