صفحه 33 از 53 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

سلام به همه اعضا
    كسي ميدونه با قانون جديد مشكلي ايجاد شده يا نه ؟؟؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط vah550 نمایش پست ها
    سلام به همه اعضا
    كسي ميدونه با قانون جديد مشكلي ايجاد شده يا نه ؟؟؟
    ممنون
    مشکل که بله ایجاد شده و فعلا از بچه های 2017 فقط اونایی که خانواده درجه یک تو آمریکا دارن میتونن برن باید صبر کنیم ببینم بعد پایان 90 روز چه سرنوشتی در انتظارمونه فعلا هیچی قطعی نیست البته یه نکته (حتی بچهای 2017 هم بودن که بدون داشتن خانواده درجه 1 با حسن نیت سفارت ویزا گرفتن )با این شرایط یکم معلوم نیست قرار چه اتفاقی بیفته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان عزیز
    خیلی ببخشید
    من تویه مرحله اول گیج شدم اخه ننوشته کجا مصاحبه دارم بعد کلمه in چیزی ننوشته و ادامه جمله رو شروع کرده ؟!!
    پست من هم تویه نامه اول انکارا خورده

Junior Member

سلام. قانون جدید فعلا برای 90 روز اجرا شده تا زمانی که دادگاه عالی امریکا در موردش تصمیم گیری کنه. در حال حاضر تا جایی که من اطلاع دارم از برندگان سال 2017 خواسته شده تا مدارکی جهت اثبات داشتن حویشاوند درجه در امریکا یا ارتباط حقوقی با یک شرکت یا نهاد رو ارایه یدن. با توجه به ترکیب فعلی قضات دادگاه عالی حیلی بعیده قوانین لاتاری به سمت تسهیل شدن پیش بره. دوستانی که لاتاری برنده شدن بهتره دنبال اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه های امریکا باشن. نکته حائز اهمیت اینه که این رابطه نباید ساختگی یا مشکوک باشه به این معنی که پذیرش برای دوره های زبان از دانشگاه شامل این موارد شناخته میشه. الان قانونی هم برای دانشجویان خارجی ساکن امریکا در حال تدوینه که در صورت تصویب همه اونهارو ملزم به ارسال درخواست مجوز برای ماندن در امریکا برای هر سال از تحصیلشون می کنه (منبع : https://www.washingtonpost.com/local...=.2e1dd636d3dd). متاسفانه رویکرد دولت حاضر بر خارج کردن هرچه بیشتر افراد با ملیت های دیگر از امریکاست.

Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام دوستان
    اول تبریک به همه که برنده لاتاری شدن دوم برادرمن هم برنده شده و البته ما دوروز هست متوجه شدیم کیس نامبرش هم 3000 شروع میشه
    من میخواستم فرمهاش رو پر کنم چندتا مشکل دارم سوالم رو می پرسم و البته برمیگردم مطالب رو میخونم شاید کمک باشه ولی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    1- محل اقامت در امریکا معنیش چیه ؟ باید حتما کسی رو داشته باشیم تو امریکا اگر نه چی باید بنویسیم
    2- ایا مدارک تحصیلی و کار را الان باید اپلود کنیم اخه من چون تو محل اقامت گیر کردم نمیتونم برم صفحه بعد

یه سوال دیگه هم داشتم نزدیک شش ماه همسر برادرم خانه رو ترک کرده و متاسفانه وضعیتشون نامشخص هست ما نمیدونیم تو قسمت وضعیت تاهل چی باید بنویسیم و اگه همسرشون حاضر نشن که بیاد برای مصاحبه یا بقیه مراحل چکار باید کرد کسی میتونه کمک کنه

بازهم ممنون
    ورود به تورنتو : 15 آگوست 2013

Junior Member

سلام دوستان
    من یه هفته هست که فهمیدم برنده شدم بعد از اینکه باهاشون ( KCC ) تماس تلفنی گرفتم برای اطلاعات گرفتن بهم گفتن تاریخ تولدم رو اشتباه نوشتم. هنوز فرم DS- 260 رو پر نکردم ,کیس نامبر من هم **15 هست. خیلی استرس دارم نمیدونم بهشون ایمیل بدم و مشکل رو بگم (یکی از دوستام گفت ممکنه موضوع رو حساس کنی با ایمیل زدن).
    به نظر شما آیا درخواست آنلاک بدم. اگر آنلاک کنم چقدر زمان از دست میدم؟و اگر باید آنلاک کنم چطور میتونم اینکارو بکنم.
    با توجه به کیس نامبر پایین من فکر میکنید وقت مصاحبه ام کی میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Orimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه هفته هست که فهمیدم برنده شدم بعد از اینکه باهاشون ( KCC ) تماس تلفنی گرفتم برای اطلاعات گرفتن بهم گفتن تاریخ تولدم رو اشتباه نوشتم. هنوز فرم DS- 260 رو پر نکردم ,کیس نامبر من هم **15 هست. خیلی استرس دارم نمیدونم بهشون ایمیل بدم و مشکل رو بگم (یکی از دوستام گفت ممکنه موضوع رو حساس کنی با ایمیل زدن).
    به نظر شما آیا درخواست آنلاک بدم. اگر آنلاک کنم چقدر زمان از دست میدم؟و اگر باید آنلاک کنم چطور میتونم اینکارو بکنم.
    با توجه به کیس نامبر پایین من فکر میکنید وقت مصاحبه ام کی میشه؟
    سلام
    شما هرچه زودتر پرکنید چون جز نفرات اولین برای مصاحبه و کیستون 15 مرداد به بعد کارنت میشه
    شما میگید فرم رو پر نکردید پس چیرو میخواین آنلاک کنید نمیفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در هر صورت برای اینگونه اشتبا هات نیاز به انلاک ندارین روز مصاحبه قبل از قسم خوردن اشکالات رو توضیح بدین کفایت میکنه مگر اینکه اشکالات در قسمت تحصیلات باشه انو باید انلاک کرد چون خیلی مهمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

آقا کوروش عزیز در قسمت is this interview location corret?شما گزینه دوم رو بزن no i want to be interviewed in بعد مکان مصاحبتو انتخاب کن مثلا yeravan
    بزای همه ما از آنکارا خورده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parmares نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اول تبریک به همه که برنده لاتاری شدن دوم برادرمن هم برنده شده و البته ما دوروز هست متوجه شدیم کیس نامبرش هم 3000 شروع میشه
    من میخواستم فرمهاش رو پر کنم چندتا مشکل دارم سوالم رو می پرسم و البته برمیگردم مطالب رو میخونم شاید کمک باشه ولی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    1- محل اقامت در امریکا معنیش چیه ؟ باید حتما کسی رو داشته باشیم تو امریکا اگر نه چی باید بنویسیم
    2- ایا مدارک تحصیلی و کار را الان باید اپلود کنیم اخه من چون تو محل اقامت گیر کردم نمیتونم برم صفحه بعد

یه سوال دیگه هم داشتم نزدیک شش ماه همسر برادرم خانه رو ترک کرده و متاسفانه وضعیتشون نامشخص هست ما نمیدونیم تو قسمت وضعیت تاهل چی باید بنویسیم و اگه همسرشون حاضر نشن که بیاد برای مصاحبه یا بقیه مراحل چکار باید کرد کسی میتونه کمک کنه

بازهم ممنون
    سوال اول:محل اقامتتون برای زمانی که وارد امریکا شدین میتونید به طور موقت تو هتل بمونید (حداقل دو ماه تو ایالتی که دوست دارید)برای ارسال گرین کارت و ادرس اون هتل رو بدید (چون کسی رو ندارید که گرین کارتتون به اونجا ارسال بشه )
    2-آپلود خیر باید دونه دونه از اخر به اول یعنی اگه لیسانس هستین اول لیسانس بعد پیش دانشگاهی بعد دیپلم
    حواستون باشه حتما حتما حتما این بخش با دقت پر بشه و تاریخ دیپلمتون باید 12ساله باشه اگر فنی هستین و دیپلم 11 ساله دارید باید مقاطع بعدی رو طی کرده باشیذ مثل کاردانی و لیسانس
    3-اطلاعات همسر رو وارد کنید و متاهل بزنید اگر برگشتن که هیچ اگر جدا شدن طلاق نامه یا نامه متارکه رو ببرن مصاحبه و به افسیر بدن و توضیح بدن
    4-توی صفحات اول همین فروم برندگان 2018 یه فایل راهنما گذاشتن پی دی اف هست اون کمکتون میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان . از زمانی که ایمیل مصاحبه میاد چه قدر زمان داریم تا مصاحبه ؟ چون من مدارک گذاشتم اون موقع ترجمه کنم که اعتبار ترجمه اش تموم نشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)