صفحه 37 از 53 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam2250 نمایش پست ها
    سلام، يه سوالي داشتم بعد از تكميل فرم ٢٦٠ بايد ايميل تاييد ميومده؟ براي من و همسرم ايميلي نيومد !!!!
    خیلی مهم نیست جهت اطمینان خاطر به صفحه اخر فرمتون برید یه قسمتی به عنوان چک ایمیل داره اونجا ایمیلتون رو وارد کنید ظرف 3 روز اینده بعد از تایید ایمیلتون براتون ایمیل میاد ولی اگر هم نیومد نگران نباشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nightraven_m نمایش پست ها
    من تو بولتن هم چک کردم نوشته ایران 750

حالا الان کیس نامبرهای ما که برای آسیا است ؟ درسته
    از کجا بدونیم چند ایران هستیم ؟
    یا کیس نامبرهای ما برای ایرانه ؟
    من دقیق متوجه سوال شما نشدم ولی کلا برای این ماه ایران تا کیس نامبر 750 کارنت شدن باید تا ماه بعد صبر کرد و دید تا چند رو کارنت میکنند مثلا من کیس نامبرم 2100 هست امکان داره ماه بعد بزنن ایران 2200 یعنی کیس من که 2100 هست کارنت شده و باید منتظر نامه دعوت باشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1362 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، علتش رو تو این سایت تقریبا توضیح داده
    http://britsimonsays.com/possible-ea...visa-bulletin/
    به نظر من خیلی مقول تر رفتار کردند امسال که تا 750 اعلام کردن چون سالهای پیش با حجم عظیمی از مصاحبه روبرو بودن و اصولا دو ماهی طول میکشید تا کیس های یک ماه کارنت شده رو بررسی کنند ولی امسال وقتی 750 نفر کارنت کردن در عرض یک ماه 750 نفر رو با خیالت راحت بررسی میکنند و مقولتر بنظر میاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی

من این کیس نامبر ایران 750 رو متوجه نمیشم

کیس نامبر که یک شماره است و تا جایی که میدونم کیس نامبرهای ما آسیایی است ؟

پس این 750 که بلتن اعلام کرده چیه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjm نمایش پست ها
    سلام دوستان یه مسیله مهم برام پیش آمده ممنون میشم کمکم کنید خیلی برا پیچیده شده . من پس از نامه قبولی فرمم رو پر کردم و لوکیشنم رو آنکارا زدم و ارسال کردم نامه تاییدیه هم بلافاصله برام اومد. هفته پیش وقت سفارتم تعیین شد در مهر ماه ابوظبی امروز یه ایمیل اومد که شما فرمتون کامل نکردید و فورا بروید به سایت و فرمتون رو کامل کنید . من به سایت مراجعه کردم نوشته بود همه چیز کامله با کسیکه فرمم رو با کمکش پر کرده بودم مشورت کردم گفت چون آنکارا انتخاب کرده بودی و حالا ابوظبی شده باید دوباره پر کنی و بفرستی اما در فرمی که دوباره پر کردم اصلا پنجره انتخاب لوکیشن نبود و عکس هم نخواست میگن چون ابوظبی برات مشخص شده دیگه نیازی به انتخاب لوکیشن نبوده خیلی نگرانم کرده از کسانی که اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنند ممنونم منتظر
    سلام دوست عزیز اجازه بدید من یه مشورتی با دوستانم انجام بدم نتیجه رو براتون میفرستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من این کیس نامبر ایران 750 رو متوجه نمیشم

کیس نامبر که یک شماره است و تا جایی که میدونم کیس نامبرهای ما آسیایی است ؟

پس این 750 که بلتن اعلام کرده چیه ؟
    بله اسیا فکر کنم کلا تا 1200 اعلام شده که ایران جزی از اسیاست درسته؟حالا واسه ایران تا 750 اعلام شده
    متوجه شدید دوست عزیز؟یا توضیح بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط susuhadi نمایش پست ها
    من دقیق متوجه سوال شما نشدم ولی کلا برای این ماه ایران تا کیس نامبر 750 کارنت شدن باید تا ماه بعد صبر کرد و دید تا چند رو کارنت میکنند مثلا من کیس نامبرم 2100 هست امکان داره ماه بعد بزنن ایران 2200 یعنی کیس من که 2100 هست کارنت شده و باید منتظر نامه دعوت باشم
    ببین سوالم اینه الان شما 2100 اسیا هستی ؟ یا 2100 ایران

چون کیس نامبر یک عدد مشخص قاره ای است نه کشوری

Junior Member

كيس نامبر كشوري نيست بلكه قاره اي است و ايني كه ميزنه ايران ٧٥٠ يعني ايراني هاي با كيس نامبر اسيايي زير ٧٥٠ براشون دعوتنامه مياد

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ببین سوالم اینه الان شما 2100 اسیا هستی ؟ یا 2100 ایران

چون کیس نامبر یک عدد مشخص قاره ای است نه کشوری
    کیس نامبر برای کل آسیا هست حالا آسیا شامل چند کشور میشه که برای ایران فعلا تا 750 اعلام شده ما حتی تو ایران کیس نامبر 7000 هم داریم
    حالا میزان سهمیه ای که از ایران میتونن ویزا بگیرن 4000 هست که تا به الان تو این سالها فقط 2500 تا ویزا گرفتن اونم دلایل متفاوتی داره مثلا یکسری بدون اینکه شرایط لاتاری رو بدونن اسم نوشتن یکسری هزینهاشو ندارن یکسری اطلاعات اشتباه وارد میکنن
    در مورد بولتن: ببند شما زیاد درگیر این موضوع نشید الان اعلام کردن کیس تا 750 یعنی برای ایران تمامی کسانی که کیس نامبر زیر 750 دارند کارنت شدن و دعوت به مصاحبه
    حالا به فرض مثال ماه بعد اعلام کنند تا 2500 یعنی تمامی کسانی که کیس زیر 2500 دارند باید اماده گرفتن نامه دوم و وقت مدیکال و بقیه کارها باشند
    AS201800002200 فقط چهار شماره اخر شامل شما میشه و اگر دقت کنید اول کیس نوشته ASیعنی آسیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjm نمایش پست ها
    سلام دوستان یه مسیله مهم برام پیش آمده ممنون میشم کمکم کنید خیلی برا پیچیده شده . من پس از نامه قبولی فرمم رو پر کردم و لوکیشنم رو آنکارا زدم و ارسال کردم نامه تاییدیه هم بلافاصله برام اومد. هفته پیش وقت سفارتم تعیین شد در مهر ماه ابوظبی امروز یه ایمیل اومد که شما فرمتون کامل نکردید و فورا بروید به سایت و فرمتون رو کامل کنید . من به سایت مراجعه کردم نوشته بود همه چیز کامله با کسیکه فرمم رو با کمکش پر کرده بودم مشورت کردم گفت چون آنکارا انتخاب کرده بودی و حالا ابوظبی شده باید دوباره پر کنی و بفرستی اما در فرمی که دوباره پر کردم اصلا پنجره انتخاب لوکیشن نبود و عکس هم نخواست میگن چون ابوظبی برات مشخص شده دیگه نیازی به انتخاب لوکیشن نبوده خیلی نگرانم کرده از کسانی که اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنند ممنونم منتظر
    دوست عزیزم طبق مشورتی که با دوستانم که در این زمینه فعالیت دارند انجام شد به اتفاق گفتند که شما همین مشکل رو به KCC ایمیل بزنید و مشکلتون رو بیان کنید چون ماها تا به الان به این مشکل بر نخوردیم و لطف کنید اگر ایمیل زدید نتیجه رو برای ماهم بزارید که بتونیم بدها به دوستانمون که به این مشکل برخوردن کمک کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)