صفحه 43 از 53 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

سلام خدمت دوستان .
    من مدیکال رو روز شنبه گرفتم در حالی که مصاحبه ام روز چهارشنبه اس . با توجه به اینکه یکشنبه هم تعطیله آیا دو شنبه وقت بگیرم و سه شنبه جواب مشکلی نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان .
    من مدیکال رو روز شنبه گرفتم در حالی که مصاحبه ام روز چهارشنبه اس . با توجه به اینکه یکشنبه هم تعطیله آیا دو شنبه وقت بگیرم و سه شنبه جواب مشکلی نیست؟
    سلام
    نه موردی نداره. دوشنبه وقت بگیرید

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

سلام
    دوستان لطفا از ارسال پست های نامرتبط به امور انجمن خودداری کنید، چند پست نامرتبط اخیر پاک شد.
    با تشکر

سلام دوستان, خوبین؟ میشه منو راهنمایی کنین؟ من و خانومم رو هم 15000 دلار بتونیم تو حساب بانکی داشته باشیم , واسه نامه تمکن مالی,

به نظرتون نشون دادن سند خونه که به نام خانومم هست و لاتاری به اسم ایشون هم هست مفید هست؟ یا باعث دردسر بیشتر میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    سلام دوستان, خوبین؟ میشه منو راهنمایی کنین؟ من و خانومم رو هم 15000 دلار بتونیم تو حساب بانکی داشته باشیم , واسه نامه تمکن مالی,

به نظرتون نشون دادن سند خونه که به نام خانومم هست و لاتاری به اسم ایشون هم هست مفید هست؟ یا باعث دردسر بیشتر میشه؟
    سلام
    راحت ترین و بهترین کار مبلغ ۸۰ میلیون برای دو روز بریزین به حساب و نامه تمکن از بانک بگیرین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    law

سلام کارنتی ماه دسامبر هم اعلام شد
    برید سایت نگاه کنید

Junior Member

دوستان من کیس نامبرم برای دسامبر کارنت شد٬ حالا از کجا می تونم اومدن نامه دوم که همه میگن رو چک کنم؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط hommam397 نمایش پست ها
    دوستان من کیس نامبرم برای دسامبر کارنت شد٬ حالا از کجا می تونم اومدن نامه دوم که همه میگن رو چک کنم؟

مرسی
    اصولا بین 2 هفته تا 40 روز بعد کارنتی نامه دوم سر جای نامه اولتون جایگزین میشه یعنی اولین سایتی که دیدین قبول شدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان
    معمولا چند روز بعد از نامه دوم وقت سفارت میدن؟
    من دانشجویه کارشناسی نرم افزار هستم و در حال تحصیلم(ترم ۵) و داخل فرم هم همینو نوشتم حالا چه نامه ای از دانشگاه باید بگیرم برای سفارت؟ ریز نمرات لازمه؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط Smolarek نمایش پست ها
    به نظر من درست میگن و اطلاعات غلط نیست. برای کسانی که در ایران هستن و لاتری برنده شده و باید "ویزای مهاجرتی" برای گرین کارت بگیرن الان نمیتونن بگیرن. کسی که تو آمریکا باشه و برنده شه خب فرق داره چون فقط شامل تغییر استاتوس میشه احتمالا. من خودم هم نمیدونم عاقبتشون چی میشه اون برندگانی که شامل بن میشن و آیا بعدا خواهند توانست ادامه بدن پروسه را یا اینکه کلا سوخت میشه. این مثلا برای بن ۹۰ روزه ترامپ بوده:‌
    Lottery winners who haven’t obtained their immigrant visas yet and don’t qualify for an exemption or waiver from the travel ban can’t get visas right now but may be eligible when the 90-day provision in the ban runs out Sept. 24. By law, diversity visas can be issued only through Sept. 30, meaning some people might have less than a week to get their visas.
    اینم لینک.
    بن دوم و جدید که قطعا از این هم بدتره و مدتش هم نا محدود هست. فعلا هیچ کسی هم اعتراضش قبول واقع نشده چون دیگه شامل بند های تبعیض مذهبی نیست و ظاهرا خیلی بهتر از دو ورژن قبلی نوشته شده.
    این موضوع فقط سخنان یک قاضی فدرال و خطرات احتمالی در تفسیر قضایی دستور ترامپ است .
    مرجع رسمی اخبار فقط سایت وزارت امور خارجه می باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)