صفحه 44 از 53 نخستنخست ... 3435363738394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh211 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معمولا چند روز بعد از نامه دوم وقت سفارت میدن؟
    من دانشجویه کارشناسی نرم افزار هستم و در حال تحصیلم(ترم ۵) و داخل فرم هم همینو نوشتم حالا چه نامه ای از دانشگاه باید بگیرم برای سفارت؟ ریز نمرات لازمه؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
    40تا 50 روز جالت درستشه
    سوال دوم بله ریز نمرات بهمراه دیپلم و پیش دانشگاهی

Junior Member

سلام به همه دوستان نهم اکتبر وقت سفارت ابوظبی داشتم سه روز قبلش به دبی رفتم مدیکال رو یه روز قبل مصاحبه گرفتم با کلی مدارک رفتیم سفارت مدارکم کامل بود و ایرادی نتونستن بگیرن خودم هم سربازی نرفتم همه قبلش میگفتند خانواده سه نفره ما حتما ویزا میگیرن اونم یه ضرب اما منو به ای پی چک فرستادند که خود افسر گفت بین سه تا نه ماه دیگه شاید جوابش بیاد که البته پس از تحقیق فراوان متوجه شدم احتمالا هرگز جوابی نمی آید برای همسرم هم که برنده اصلی بود قرارداد کاری خواستند گفتم فردا میارم افسر هم گفت اگه بیاری به خانمم و دخترم ویزا میدن فردا قرارداد معتبر که از امریکا رسیده بود بردم با پاسپورت خانم و همسرم گرفتند گفتند پنج روز دیگه برید پست پاسهاتونو بگیرید وقتی رفتیم پاسپورت گرفتیم بی ویزا
    اینهارو گفتم بدونید از ویزا خبری نیست دوستان در تمام مدتی که من انجا بودم به هیچکس ویزا ندادند به غیر از یه خانم که اونم به همسرش ندادند در هر صورت لاتاری یا غیر از اون فرقی نداره برای ایرانیها ویزا نمیدهند حتی اونهایی که قوم خویش درجه یک دارند . این تجربه من بود دوستان . زیاد دل نبندید که بعد مثل من اوضاع روحیتون بهم نخوره امیدوارم هر چی که خیر و خوشبختی هست خداوند همونو براتون درست کنه من که بوسیدم گذاشتم کنار رفتم دنبال زندگیم

Junior Member

سلام به همه دوستان
    خواهشا هر كي تجربه مصاحبه امسال رو داره به اطلاع همه برسونه
    اين بنده خدا قبلي كه خيلي نا اميده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjm نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان نهم اکتبر وقت سفارت ابوظبی داشتم سه روز قبلش به دبی رفتم مدیکال رو یه روز قبل مصاحبه گرفتم با کلی مدارک رفتیم سفارت مدارکم کامل بود و ایرادی نتونستن بگیرن خودم هم سربازی نرفتم همه قبلش میگفتند خانواده سه نفره ما حتما ویزا میگیرن اونم یه ضرب اما منو به ای پی چک فرستادند که خود افسر گفت بین سه تا نه ماه دیگه شاید جوابش بیاد که البته پس از تحقیق فراوان متوجه شدم احتمالا هرگز جوابی نمی آید برای همسرم هم که برنده اصلی بود قرارداد کاری خواستند گفتم فردا میارم افسر هم گفت اگه بیاری به خانمم و دخترم ویزا میدن فردا قرارداد معتبر که از امریکا رسیده بود بردم با پاسپورت خانم و همسرم گرفتند گفتند پنج روز دیگه برید پست پاسهاتونو بگیرید وقتی رفتیم پاسپورت گرفتیم بی ویزا
    اینهارو گفتم بدونید از ویزا خبری نیست دوستان در تمام مدتی که من انجا بودم به هیچکس ویزا ندادند به غیر از یه خانم که اونم به همسرش ندادند در هر صورت لاتاری یا غیر از اون فرقی نداره برای ایرانیها ویزا نمیدهند حتی اونهایی که قوم خویش درجه یک دارند . این تجربه من بود دوستان . زیاد دل نبندید که بعد مثل من اوضاع روحیتون بهم نخوره امیدوارم هر چی که خیر و خوشبختی هست خداوند همونو براتون درست کنه من که بوسیدم گذاشتم کنار رفتم دنبال زندگیم
    دوست عزیز ما الان چندتا از دوستانمون رفتن و با بنوفاید هم تونستن ویزا بگیرن و برن پس شرایط شما با هر کیسی دیگه ایی فرق داره دوما دلیل نمیشه چون شما سربازی نرفتی بهت ای پی نخوره چون بارها توی اکثر موارد میگن مدارک ۳۰ درصد و ۷۰ درصد روز مصاحبس که شما بتونی خوب پرزنت کنی
    حال شما رو کاملا درک میکنم چون خودمم تو این پروسه هستم هر لحظه یسری خبر میاد که خیلی خوشایند نیست اصلا امکان داره که همین 18 اکتبر دادگا دوباره محدودیت جدید بزاره ولی ماها تا ۳۰ سپتامبر سال 2018 وقت داریم پس حتی کورسو امیدی برامون مونده باشه باس امید داشته باشیم من از دوستانم که تو جریانات ۲۰۱۷ بودن ۹ ماه تو ای پی بودن درصورتی که خانومش و بچه شون یکضرب شدن و الان امریکان و همچنین یکی دیگه از دوستانمون که دقیقا جریانات مصاحبش با روز تحلیف ترامپ یکی بود کلی مصاحبش کنسل شد کلی دردسر کشید ولی الان نزدیک دو ماه که اونجان و با پی گیری تونست که بره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

در ادامه پست قبلم :
    دوستان تصمیمتونو بگیرید که واقعا دوست دارید مهاجرت کنید یا نه ؟این موضوع رو میزان امید شما تاثیر گذاره منم مثل شما همینطور بودم ناراحت بودم ولی با خودم کنار اومدم تصمیم قطعی رو گرفتم که حالا که شانس در خونمو زده ازش استقبال کنم و تا جایی که متونمم تلاش میکنم حالا فرق نداره اروپا باشه امریکا باشه من قصد مهاجرت دارم و تلاشمو میکنم تمام این صحبتام بخاطر اینه که میگم امیدوار باشید که بتونید خوب تصمیم بگیرید از خدا میخوام که اگر واقعا به صلاحمونه کمکمون که که جور بشه اگر هم که نیست مصلحتشو شکر
    و اینکه یه خانواده ۴ نفره سه یا چهار روز پیش یکضرب شدن تو انکارا و یکی از دوستانمون که فامیل داشتنم هم الان در حال جمع اوری وسایلشونن و در حال رفتن
    موفق باشید پر امید باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان کسی از این تصمیم ‏دادگاه فدرال هاوايى خبری داره؟

باز هم توقف اجرای فرمان منع ورود به آمریکا:
    ‏دادگاه فدرال هاوايى جلوی اجرای این نسخه سوم دستور ترامپ برای محدودیت ورود را گرفت. قرار بود از فردا اجرا شود. حالا باز کار به ديوان عالى افتاد.

@HadiNili0

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان خبر خوش تا دو هفته دستورات لغو شده هم بن 3 و هم بن 2 که تاریخ اعتبارش فردا تمام میشه پس دوستانی که در این دو هفته مصاحبه دارن شانس در خونتونو زده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

فقط تا دو هفتس این دستور؟ بعدش چی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh211 نمایش پست ها
    فقط تا دو هفتس این دستور؟ بعدش چی؟
    باید ببینم نتیجه رای گیری چی میشه امیدوارم لغو کامل بشه

Junior Member

سلام
    اونایی که سال پیش تو لاتاری برنده شدن و منتظر مصاحبه هستن امسال هم میتونن ثبت نام کنن؟ مشکلی تو روند ویزا براشون پیش نمیاد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)