صفحه 45 از 53 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

دختر من تازه 17 سالشه و برنده 2018 شده سابقه چند سال تدریس پیانو هم داره البته ما تازه داریم اقدام میکنیم بنطرتون امیدی هست؟

Junior Member

متوجه سوالتون نشدم. شما که برنده شدین و تو نوبت مصاحبه هستین. دیگه چه نیازی به اپلای مجدد هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anadoluy نمایش پست ها
    سلام
    اونایی که سال پیش تو لاتاری برنده شدن و منتظر مصاحبه هستن امسال هم میتونن ثبت نام کنن؟ مشکلی تو روند ویزا براشون پیش نمیاد؟
    ممنون

Junior Member

دخترتون مدرک دیپلم نداشته موقعی که ثبت نام کرده؟ این ممکنه یکم دردسر ایجاد کنه از نظر آفیسر چون شرط اولیه ثبت نام بوده. حتما در این مورد بهشون ایمیل بزنین و ازشون بپرسین. چون در دستورالعمل اولیه نوشته شده :

Do not submit an entry to the DV program unless you meet both of these requirements

امید که بهرحال به امتحان همچین شانسی می ارزه فارغ از نتیجه نهایی. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط marji202 نمایش پست ها
    دختر من تازه 17 سالشه و برنده 2018 شده سابقه چند سال تدریس پیانو هم داره البته ما تازه داریم اقدام میکنیم بنطرتون امیدی هست؟

Junior Member

منظورم اینه که با این قوانینی که ترامپ میزاره شاید امسال با اینکه تو لاتاری برنده شدیم ولی نتونیم ویزا بگیریم واسه خاطر همین امسال هم باز تو لاتاری ثبت نام کنیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط omaran نمایش پست ها
    متوجه سوالتون نشدم. شما که برنده شدین و تو نوبت مصاحبه هستین. دیگه چه نیازی به اپلای مجدد هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان . من تا چند روز دگ مصاحبه ام هستدر آنکارا . بیشتر فروم رو هم خوندم . خواستم ببینم تاپیکی هست که راهنمایی کرده باشه برای روز مصاحبه . چون من خیلی استرس میگیرم تو این جور مواقع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    سلام دوستان . من تا چند روز دگ مصاحبه ام هستدر آنکارا . بیشتر فروم رو هم خوندم . خواستم ببینم تاپیکی هست که راهنمایی کرده باشه برای روز مصاحبه . چون من خیلی استرس میگیرم تو این جور مواقع
    با سلام دوست عزیز ما هم خردادماه امسال مصاحبه داشتیم از تنها چیزی که خبری نبود فقط استرس ، در واقع مصاحبه نیست یه پرسش پاسخ معمولی هست . میپرسن سربازی رفتی .هدف و برنامه ات چیه ...در امریکا.فقط مدارکت کامل باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghalam1 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز ما هم خردادماه امسال مصاحبه داشتیم از تنها چیزی که خبری نبود فقط استرس ، در واقع مصاحبه نیست یه پرسش پاسخ معمولی هست . میپرسن سربازی رفتی .هدف و برنامه ات چیه ...در امریکا.فقط مدارکت کامل باشه.
    ممنون دوست عزیز . خواستم بپرسم برای وضعیت اشتغال من گواهی اشتغال و سابقه بیمه مرتبط دادم ترجمه . آیا برای ترجمه نیاز به مهر وزارت امور خارجه و دادگستری هم هست یا ترجمه معمولی کافیه؟

Junior Member

دوستان من موقع پر کردن فرم آنکارا رو برای وقت انتخاب کردم ولی الآن وقت رو بهم ابوظبی دادن و می خواستم بپرسم که وقت مدیکال ابوظبی رو چجوری بگیرم؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز . خواستم بپرسم برای وضعیت اشتغال من گواهی اشتغال و سابقه بیمه مرتبط دادم ترجمه . آیا برای ترجمه نیاز به مهر وزارت امور خارجه و دادگستری هم هست یا ترجمه معمولی کافیه؟
    معمولی کافیه .جهت اطمینان سایت سفارت چک کنید

Junior Member

The Diversity Immigrant Visa (DV) Program requires the principal DV applicant to have a high school education, or its equivalent, or two years of qualifying work experience as defined under provisions of U.S. law
    ما میخواهیم براساس تدریس خصوصی پیانو بریم جلو. کسی راهنمایی یا کمک میتونه بکنه. یا کسی تجربه ای داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)