صفحه 48 از 50 نخستنخست ... 38394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط darabi1360 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    کوتاه عرض میکنم که بنده از پست مونترال با کارت اقامت دایم کانادا ،بدون کار دولتی و یا خدمت سربازی، 7 دسامبر مصاحبه رفتم و آفیسر در پایان مصاحبه کوتاه ما گفت که میرید برای AP و اطلاعات ایمیل ها و صفحات اجتماعی و مسافرتها و... را با ایمیل از من و اعضای خانواده ام درخواست کرد و دیروز هم نامه ای برام فرستاده که طبق همون دستور ترامپ امکان دادن ویزا رو ندارن و باید آفیسر تشخیص بده که شرایط ویور را دارم. الان هم مشغول مشاوره با یک وکیلم که پکیج ویور رو آماده کنم. ولی بعید میدونم که آفیسر اصلا وقتی بزاره برای ما و خیلی راحت فرمان رو اجرا میکنن و با دادن ویزا برای خودشون دردسر درست نمیکنن. به هر حال با اینکه زیاد به این اقامت نیازی ندارم ولی تمام تلاشم رو میکنم در این مسیر و توصیه میکنم که شما هم تلاشتون رو بکنید و اگه نشد دیگه شما مقصر نیستید و قسمت اینگونه بوده !
    وکیل من هم توصیه میکنه که پرونده هاتون رو پیش ببرید و ویور را روز مصاحبه یا قبل از تصمیم گیری آفیسر به دستش برسونید و بعدش دیگه باید منتظر دادگاه ها باشیم.
    با سپاس از شما خوبان و به امید روزهای بهتر و خبرهای خوش!
    دوست عزیز من 9 ژانویه مصاحبه شدم شما خودت میگی افیسر باس تشخیص بده بعد میگی ویور ببرید به افیسر بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا اصلا اصلا پول خرج ویور نکنین من سفارتم ارمنستان بود افیسرمم همون اقای کچل معروف !! من ویور همراهم بود و آفیسر به صراحت گفت خانوم تشخیص این موضوع و تهیه ویور به عهده شما نیست و شرایط پذیرش از این طریق خیلی سخته و حتی شاید برگه ها رو بگیرن ولی گفت بررسی نمیشه پس لطفا لطفا به وکیلا پول بیخود ندین و منتظر تغییر قوانین باشید

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    آيا مي دونيد كه كسي امسال ويزا گرفته يا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Dsama نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    آيا مي دونيد كه كسي امسال ويزا گرفته يا نه؟
    از بعد 8 دسامبر خیر کسی نگرفته ولی قبلش حدود 250 تا گرقتن که آمار خیلی کمیه نسبت به سالهای قبل خیلی کم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susuhadi نمایش پست ها
    از بعد 8 دسامبر خیر کسی نگرفته ولی قبلش حدود 250 تا گرقتن که آمار خیلی کمیه نسبت به سالهای قبل خیلی کم
    ممنون از پاسختون، آيا اطلاع داريد كه به كساني كه درخواست مهاجرت خانوادگي مثل f2b ويزا مي دن يا به اونا هم نميدن؟

Junior Member

سلام دوستان، این ایمیل وقتی دریافت کردیم میشه بگید بعدش باید چیکار کنیم؟
    Dear DV Applicant,

This is the official notice for you to pursue your application for a DV-2018 visa. An appointment has been scheduled for you at the U.S. Embassy or Consulate stated below. You and all members of your family who wish to apply for a Diversity Visa must appear at the appointed date and time for your interview. Please notify the office listed if you cannot keep the appointment.

You and any eligible family members will be required to submit sufficient proof of identity upon arrival. If you fail to obtain a DV-2018 visa by September 30, 2018, your registration will expire. Your family members must also obtain their visas prior to September 30, 2018, or they will not be permitted to join you in the United States under the DV-2018 program.

Please follow all of the instructions provided at http://www.dvselectee.state.gov to prepare for your interview. It is very important that you follow the instructions carefully and completely. The Diversity Lottery Fee for each applicant and each member of the family must be paid in full at the Consulate or Embassy at the time of your interview. There is only one fee and you should only make a payment at the Embassy or Consulate when instructed to do so at the time of your interview. The fee is non-refundable, even if the visa is refused for any reason.

Interview Appointment

YEREVAN
    U.S. Embassy
    Consular Section
    1 American Avenue
    YEREVAN

March , 2018 AM

The Kentucky Consular Center has completed the processing of your case and forwarded it to the interviewing office. Further inquiries should be addressed to the interviewing office. When communicating with the Embassy/Consulate, always refer to your name and case number exactly as they appear below. Contact information for the consular section in YEREVAN can be found on usembassy.gov.

Junior Member

سلام دوستان
    قانون جدید مهاجرتی ترامپ در مورد رفع محدودیت برای یازده کشور تاثیری در نتیجه ویزای ما داره؟
    خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anadoluy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قانون جدید مهاجرتی ترامپ در مورد رفع محدودیت برای یازده کشور تاثیری در نتیجه ویزای ما داره؟
    خیلی ممنون
    رفع محدودیت فقط در مورد پناهندگان اعمال میشه و اونهم با کلیرنس طولانی تر از قبل. به بقیه پرونده ها ارتباطی نداره.

Junior Member

سلام دوستان
    با این که حدودا 10 روزی از اعلام کارنتی های این ماه میگذره هیچ نامه ای دریافت نکردم. معمولا چند روز طول می کشه؟ و نامه مون رو در کجا میشه دید؟ همان سایت dv.lottery ؟ و اینکه موقعی که وضعیت ویزا رو در سایت ceac.state.gov چک میکنم می نویسد
    At NVC
    یعنی چه؟
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام کارنتی های هر ماه ، ابتدای هر ماه اعلام میشه؟ یا مثلا در سپتامبر کارنتیهای ماههای مختلف یکجا اعلام میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی

سلام دوستان من نامه دوم برام رسیده و برای عید وقت دادن که تو اون روز اصلا نمیتونم برسم اونجا کسی میدونه چطور میتونم وقت مصاحبه رو عقب بندازم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)