صفحه 51 از 53 نخستنخست ... 41424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط Dsama نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    آيا مي دونيد كه كسي امسال ويزا گرفته يا نه؟
    از بعد 8 دسامبر خیر کسی نگرفته ولی قبلش حدود 250 تا گرقتن که آمار خیلی کمیه نسبت به سالهای قبل خیلی کم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط darabi1360 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    کوتاه عرض میکنم که بنده از پست مونترال با کارت اقامت دایم کانادا ،بدون کار دولتی و یا خدمت سربازی، 7 دسامبر مصاحبه رفتم و آفیسر در پایان مصاحبه کوتاه ما گفت که میرید برای AP و اطلاعات ایمیل ها و صفحات اجتماعی و مسافرتها و... را با ایمیل از من و اعضای خانواده ام درخواست کرد و دیروز هم نامه ای برام فرستاده که طبق همون دستور ترامپ امکان دادن ویزا رو ندارن و باید آفیسر تشخیص بده که شرایط ویور را دارم. الان هم مشغول مشاوره با یک وکیلم که پکیج ویور رو آماده کنم. ولی بعید میدونم که آفیسر اصلا وقتی بزاره برای ما و خیلی راحت فرمان رو اجرا میکنن و با دادن ویزا برای خودشون دردسر درست نمیکنن. به هر حال با اینکه زیاد به این اقامت نیازی ندارم ولی تمام تلاشم رو میکنم در این مسیر و توصیه میکنم که شما هم تلاشتون رو بکنید و اگه نشد دیگه شما مقصر نیستید و قسمت اینگونه بوده !
    وکیل من هم توصیه میکنه که پرونده هاتون رو پیش ببرید و ویور را روز مصاحبه یا قبل از تصمیم گیری آفیسر به دستش برسونید و بعدش دیگه باید منتظر دادگاه ها باشیم.
    با سپاس از شما خوبان و به امید روزهای بهتر و خبرهای خوش!
    دوست عزیز من 9 ژانویه مصاحبه شدم شما خودت میگی افیسر باس تشخیص بده بعد میگی ویور ببرید به افیسر بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا اصلا اصلا پول خرج ویور نکنین من سفارتم ارمنستان بود افیسرمم همون اقای کچل معروف !! من ویور همراهم بود و آفیسر به صراحت گفت خانوم تشخیص این موضوع و تهیه ویور به عهده شما نیست و شرایط پذیرش از این طریق خیلی سخته و حتی شاید برگه ها رو بگیرن ولی گفت بررسی نمیشه پس لطفا لطفا به وکیلا پول بیخود ندین و منتظر تغییر قوانین باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susuhadi نمایش پست ها
    از بعد 8 دسامبر خیر کسی نگرفته ولی قبلش حدود 250 تا گرقتن که آمار خیلی کمیه نسبت به سالهای قبل خیلی کم
    ممنون از پاسختون، آيا اطلاع داريد كه به كساني كه درخواست مهاجرت خانوادگي مثل f2b ويزا مي دن يا به اونا هم نميدن؟

Junior Member

سلام دوستان
    با این که حدودا 10 روزی از اعلام کارنتی های این ماه میگذره هیچ نامه ای دریافت نکردم. معمولا چند روز طول می کشه؟ و نامه مون رو در کجا میشه دید؟ همان سایت dv.lottery ؟ و اینکه موقعی که وضعیت ویزا رو در سایت ceac.state.gov چک میکنم می نویسد
    At NVC
    یعنی چه؟
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی

سلام دوستان من نامه دوم برام رسیده و برای عید وقت دادن که تو اون روز اصلا نمیتونم برسم اونجا کسی میدونه چطور میتونم وقت مصاحبه رو عقب بندازم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق قضایی

گفته درخواست ویزایذشما رد شد

Junior Member

سلام
    من امروز مصاحبه داشتم و گفتن که شما واجد شرایطی هستین ولی بنا بر قانون مهاجرتی ترامپ نمیشه بهتون ویزا داد و پروندتون باز میمونه اگر قانون عوض شد بهتون ایمیل می کنیم. همین حرفو به سه نفر که قبل من تو بودن هم زدن. از افسر پرسیدم تا به حال به کسی ویزا دادین گفت از زمان شروع قانون به هیچ کس. این الان یعنی اینکه ما تو مصاحبه قبول شدیم؟ زمان دادگاه تجدید نظر کی هستش؟ یعنی کسایی هم بودن که بهشون گفته شده باشه شما واجد شرایط ویزا نیستین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anadoluy نمایش پست ها
    سلام
    من امروز مصاحبه داشتم و گفتن که شما واجد شرایطی هستین ولی بنا بر قانون مهاجرتی ترامپ نمیشه بهتون ویزا داد و پروندتون باز میمونه اگر قانون عوض شد بهتون ایمیل می کنیم. همین حرفو به سه نفر که قبل من تو بودن هم زدن. از افسر پرسیدم تا به حال به کسی ویزا دادین گفت از زمان شروع قانون به هیچ کس. این الان یعنی اینکه ما تو مصاحبه قبول شدیم؟ زمان دادگاه تجدید نظر کی هستش؟ یعنی کسایی هم بودن که بهشون گفته شده باشه شما واجد شرایط ویزا نیستین؟
    با درود
    من شرایط شما رو نمیدونم وگرنه طبق سالهای قبل حدودا میتونستم بگم این حرف آفیسر یعنی ویزا یکضرب یا AP
    جلسه استماع پرونده در دادگاه دیوان عالی کمتر از 20 روز دیگه اس.
    مدارک و قوانین ویزای DV شفافه.اگر واجد شرایط نباشه شخصی کاملا مشخص هست واسه خود شخص حتی قبل از مصاحبه
    امیدوارم خبرهای خوبی در راه باشه.

Junior Member

دقیقا همین حرفو گفت ول همین حرفو به همه گفته یعنی من نشنیدم به کسی گفته باشه که شما واجد شرایط نیستین! و در آخر پرسیدم که رزومه ی منو نمیگیرید؟ گفت بده بزارم کنار مدارکت اگر قانون عوض شد موقع تصمیم گیری اونم بخونیم. این حرفشم یکم عجیب بود

Junior Member

سلام
    در ادامه مطلبی که گفتم در مورد مصاحبه و اینکه آفیسر گفت پروندت باز می مونه تا وقتی قوانین عوض بشه وقتی ویزامو در
    https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...KjMWCuebHqOw==
    چک می کنم نوشته شده رد شده
    آیا برای همه کسایی که آفیسر همین حرف رو زده موقع چک تو سایت بالا همین رد شده نوشته میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)