صفحه 52 از 53 نخستنخست ... 2424344454647484950515253 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 527

موضوع: برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری- EDV Selection 2018

دوستان خواستم بدونم با شرایط موجود توصیه میکنید وقت سفا رت رو عقب بندازیم برای یغد از دادگاه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

سلام
    پزشکهایی که مورد تایید سفارت انکارا هستند رو از کجا میشه پیدا کرد؟ وقت ویزیت رو باید چجور گرفت؟
    سوال دومم اینه که توی سایت 8 می ساعت 9:30 برای مصاحبه نوشته شده، نیاز به هماهنگی هست یا مستقیم برم سفارت مشکلی نیست؟

Junior Member

سلام
    چهارشنبه 25 آپریل دادگاهی در مورد قانون مهاجرتی ترامپ تشکیل خواهد شد و تا آخر جون دادگاه نتیجه نهایی را باید اعلام کند.
    جهت اطلاع دوستان

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون می‌شم در صورت امکان من را در مورد چند سوال زیر راهنمائی کنید.
    من برنده سال 2018 با کیس نامبر 314 هستم و قرار مصاحبه‌ام هم 11 خرداد یعنی 1 ژوئن تعیین شده. من هنوز وقت مدیکال را نگرفتم لطفا بفرمائید از کجا باید وقت مدیکال را تعیین کنم و بعد این زمان باید چند روز قبل از مصاحبه من باشد. در مورد هزینه مدیکال آنکارا هم ممنون می‌شم اگر اطلاع دارید بفرمائید.
    یک نکته مهم که در حال حاضر ذهنم را مشغول کرده و با نامه‌نگاری هم هنوز جوابی برایم ارسال نشده این است که در سایت dvlottery زمان یکم ژوئن فیکس شده و گفته شده که خودم به همراه همسرم باید در این تاریخ در سفارت حضور داشته باشیم اما در پی یک نامه‌نگاری که با KCC داشتم گفته شده که طی 10 روز ایمیلی ارسال خواهد شد که در آن باید ظرف 3 تا 5 روز حضورم در سفارت را تأیید کنم. از این ایمیل بیش از 10 روز گذشته و هنوز من ایمیلی دریافت نکردم. آیا زمان حضور من فیکس است یا اینکه باید آن را تأیید کنم؟
    تو یکی از سایت‌های دیگه دیدم که برای وقت مدیکال باید از سایت doctorun اقدام کرد تو این سایت موقع گرفتن وقت تو یکی از بندهاش اومده :‌
    Have you taken any kind of medical examination regarding your visa application? If yes, please tell us when and where you have taken a medical examination before.
    این یعنی اینکه واکسیناسیون توی ایران را هم باید توی اون ثبت کرد یا نه؟
    ویرایش توسط ssasan : May 7th, 2018 در ساعت 08:16 PM

Junior Member

ظاهرا کسی پاسخگو نیست به هر حال من سوالم را با توجه به اتفاقاتی که توی 24 ساعت گذشته افتاده آپدیت می‌کنم اگر کسی از دوستان تونست پاسخ من را بدهد لطفا
    امروز ایمیل از خود سفارت آمد و روز و ساعت دقیق مصاحبه رو اعلام کرد. در این میان دو تا سوال جدید برام پیش اومده. یکی اینکه یکی از بندهای این ایمیل این بود :‌
    PTT registration receipt, Each passport holder applying for a visa must register their passport pickup location with Turkish Post (PTT) before coming to the Embassy by using the provided link or calling +90-850 390 2884 (or 703-520-2490 from inside the United States). Failure to register your appointment at this web site will delay your entry at the Embassy gate on the day of your interview.
    این داستان پاسپورت پیک‌آب را اگه یکی از دوستان توضیح بده ممنون می‌شم.
    دوم اینکه تو این ایمیل گفته شده که می‌شه فرم 5535 یعنی همون فرم جدید رو آنلاین پر کرد و به آدرس سفارت فرستاد ولی لینکی از این فرم توی ایمیل نیست اگه دوستان می‌دونن که این فرم را از کجا می‌شه پیدا کرد ممنون می‌شم اطلاع بدم. سوال قبلی‌م در مورد مدیکال هم که تو پست قبلی گفتم هنوز سرجاشه. ممنون می‌شم زحمت اون رو هم بکشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت پروژه و ساخت-دانشگاه هنر تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ssasan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون می‌شم در صورت امکان من را در مورد چند سوال زیر راهنمائی کنید.
    من برنده سال 2018 با کیس نامبر 314 هستم و قرار مصاحبه‌ام هم 11 خرداد یعنی 1 ژوئن تعیین شده. من هنوز وقت مدیکال را نگرفتم لطفا بفرمائید از کجا باید وقت مدیکال را تعیین کنم و بعد این زمان باید چند روز قبل از مصاحبه من باشد. در مورد هزینه مدیکال آنکارا هم ممنون می‌شم اگر اطلاع دارید بفرمائید.
    یک نکته مهم که در حال حاضر ذهنم را مشغول کرده و با نامه‌نگاری هم هنوز جوابی برایم ارسال نشده این است که در سایت dvlottery زمان یکم ژوئن فیکس شده و گفته شده که خودم به همراه همسرم باید در این تاریخ در سفارت حضور داشته باشیم اما در پی یک نامه‌نگاری که با KCC داشتم گفته شده که طی 10 روز ایمیلی ارسال خواهد شد که در آن باید ظرف 3 تا 5 روز حضورم در سفارت را تأیید کنم. از این ایمیل بیش از 10 روز گذشته و هنوز من ایمیلی دریافت نکردم. آیا زمان حضور من فیکس است یا اینکه باید آن را تأیید کنم؟
    تو یکی از سایت‌های دیگه دیدم که برای وقت مدیکال باید از سایت doctorun اقدام کرد تو این سایت موقع گرفتن وقت تو یکی از بندهاش اومده :‌
    Have you taken any kind of medical examination regarding your visa application? If yes, please tell us when and where you have taken a medical examination before.
    این یعنی اینکه واکسیناسیون توی ایران را هم باید توی اون ثبت کرد یا نه؟
    سلام شما باید به ایمیل یا طی یک تماس تلفنی یا از طریق سایت که فکر کنم آنکارا باید سایتی باشه با دکترای مورد تایید سفارت آنکارا وقت مدیکال بگیرید خود منشی دکتر با توجه به وقت سفارت شما وقت مدیکال میده البته من سفارتم ارمنستان بود دوم اینکه شما باید تو سایت پست ثبت نام کنید و درواقع یجورایی زمان سفارتتونو رو تایید میکنه بازم دوستانی که آنکارا رفتن بهتر میتونن کمک کنند واکسیناسیونتونو تو ایران انجام میدین و کارت زرد بین المللتونو میبرید بهمراه یک کپی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Barron نمایش پست ها
    دوستان خواستم بدونم با شرایط موجود توصیه میکنید وقت سفا رت رو عقب بندازیم برای یغد از دادگاه؟
    ترجیحا عقب نندازین ولی اگر از لحاظ شرایط مالی با توجه به نرخ ارز در حاحاضر براتون سخته عوض کنید وقت سفارت رو ولی پیشنهاد نمیکنم چون ممکن بهتون وقت ندن باری بار دوم بخصوص که تا چند روز دیگه پروسه لاتاری 2019 شروع میشه و پرونده ما 2018 باید تا اخر شهریور بسته بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط anadoluy نمایش پست ها
    سلام
    در ادامه مطلبی که گفتم در مورد مصاحبه و اینکه آفیسر گفت پروندت باز می مونه تا وقتی قوانین عوض بشه وقتی ویزامو در
    https://ceac.state.gov/CEACStatTrack...KjMWCuebHqOw==
    چک می کنم نوشته شده رد شده
    آیا برای همه کسایی که آفیسر همین حرف رو زده موقع چک تو سایت بالا همین رد شده نوشته میشه؟
    بله برای همه همینطوره

نقل قول نوشته اصلی توسط samadsaba نمایش پست ها
    سلام
    1- فقط مدرک کافیه
    2-خیر-ریزنمرات نیاز نیست ولی اگه میبرید تایید کنید
    3-؟؟؟؟؟
    این لینک گفته:
    https://travel.state.gov/content/tra...documents.html

Education: Submit to the U.S. Embassy or Consulate at your interview, a certificate of completion equivalent to a U.S. diploma, school transcripts, or other evidence issued by the person or organization responsible for maintaining records, which specifies the completed course of study.

آیا سفارت می تونه ویزا را عقب بندازه که دوره تحصیلیم تموم بشه؟ آیا اگر 6 ماه مهلت ویزا تموم بشه، می تونم تا قبل از سپتامبر 2019 دوباره تقاضای مصاحبه بدم، 330 دلار اپلی کنم و ویزای مجدد بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zagros59 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با کیس نامبر زیر سه هزار واسه ۲۰۱۹ قبول شدم خواستم بدونم با قوانین موجود و رای دادگه اواخر ماه اینده ایا واقعا شانس یا راهی هستش من نه فامیل درجه یک دارم نه شغلی در امریکا.من قطعا فرم رو ارسال میکنم ممنون میشم اگه کسی راهکاری معرفی کنه که از الان اقدامی بکنم. هرچند دیدم دوستان گفتن جاب افر هم جواب نمیده
    باتوجه به دوستانم که در ۲۰۱۸ ویزا ندادن بهشون پاسخ سوال شما بعید میدونم مثبت باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)