صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 188 , از مجموع 188

موضوع: نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالیا( میلان - رم - تورین...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالی

سلام من واسه يه دوره سه ماهه دارم ميرم ايتاليا
    مي خواستم بدونم احتياجي هست واسه پرمسو اقدام كنم؟ اگر نه با همين ويزام مي تونم كه به بقيه كشوراي شينگن برم درسته؟
    ممنونم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط elmirrraaa نمایش پست ها
    سلام من واسه يه دوره سه ماهه دارم ميرم ايتاليا
    مي خواستم بدونم احتياجي هست واسه پرمسو اقدام كنم؟ اگر نه با همين ويزام مي تونم كه به بقيه كشوراي شينگن برم درسته؟
    ممنونم
    درود
    نوع ویزاتون رو باید بگید و برای چه دوره ای میرید؟
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

ويزا تايپ c شينگن study
    يه فرصت مطالعاتي تو دانشكده دامپزشكي بلونيا
    ممنونم ازتون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط elmirrraaa نمایش پست ها
    ويزا تايپ c شينگن study
    يه فرصت مطالعاتي تو دانشكده دامپزشكي بلونيا
    ممنونم ازتون
    شما میتونید با این ویزا بدون داشتن پرمسو به کلیه کشور های عضو شینگن سفر کنید.
    ولی باید برای پرمسو هم اقدام کنید چون بعد ورود شما باید این کار را انجام بدید حتی اگر ویزای ولید داشته باشید یه موقع پلیس گرفت یا خواست مدارک را چک کنه بهتره که رسید اقدام برای پرمسو باشه تا مشکلی پیش نیاد.(شما میتوانید موقعی که رسیدید بولونیا برید ایمیگریشن پلیس و ازشون راجب این موضوع سوال کنید تا مطمئن بشید و اگر یه موقع گفتن نمیخوان پول الکی ندید اکثر کسانی که برای فرصت میان ۶ماه تا یه سال میان که برای اونها اجباری هست ولی زمان شما کم هست.)
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالیا( میلان - رم - تورین...)

سلام دوستان
    من برای ۲۰ روز میخوام برم روم
    لطفا من رو راهنمایی کنید که چه سیم کارتی بخرم
    فقط از اینترنتش میخوام استفاده کنم و با جایی نمیخام تماس بگیرم
    ارزونترین و به صرفه ترین سیم کارت چیه؟
    ممنون

Moderator

پیش فرض پاسخ : نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالیا( میلان - رم - تورین...)

نقل قول نوشته اصلی توسط emadf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ۲۰ روز میخوام برم روم
    لطفا من رو راهنمایی کنید که چه سیم کارتی بخرم
    فقط از اینترنتش میخوام استفاده کنم و با جایی نمیخام تماس بگیرم
    ارزونترین و به صرفه ترین سیم کارت چیه؟
    ممنون
    درود
    باید برید به شعبه هر اپراتور و ببینید چه تعرفه هایی دارند نمیشه گفت کدوم تعرفه خوبی داره چون تعرفه ها عوض میشه.
    اپراتورهای ایتالیا هم شامل
    Wind
    Tim
    3
    Vodafon

دوستان گرامی یه مشورتی میخاستم بکنم

من میخاستم با توجه به موضوع بلیط گرونیش و نیاز به یک وسیله شخصی ببینیم به نظرتون بهتره ک یک دوچرخه بخرم یا یک اسکوتر؟
    بعلاوه دانشگاه میذاره ک اسکوتر رو داخل کلاس ببری؟ من در یک کشور دیگه یک دانشگاه دیگه میدیدم ک میبردن!

ازونجایی ک میخوندم دزدی دوچرخه زیاده، و البته قیمتش به نظرم اومد یه چیزی مثل اسکوتر برقی هم بهینه تر و هم کم دردسر تر!
    چون من تو خوابگاه هستم و نمیشه ااورد تو دوچرخه رو و جلو در میبندن و از طرفی من زیاد ندیدم چلو در دوچرخه بذارن جز دو سه تا! ولی اسکوتر رو میشه ببری تو اتاقت.
    ولی خوب رفتن به دانشگاهم اسکگوتر دردسر داره، خلاصه نمیدونم نظرتون چیه!
    بلیط اتوبوس هم من زیر 26 نیستم ک ارزون در بیاد. بعلاوه مسیرای دیگه هم برو بیا دارم.
    خاستم در مورد جابجایی اسکوتر اگر ک کسی تجربه ای داره بگه.
    دوچرخه اگر ک دزدیش نبود، میشد ولی ... شنیدم ک جلو در دانشگاه خیلی پرو با انبر میان قفلو میشکنن و میبرن چرخ رو .

Junior Member

سلام دوستان، همسر بنده در استان پیمونته مشغول به تحصیل هست و پرونده ویزای الحاقی خانواده در جریانه و در این مرحله، اداره پرفتورا کیس ما(که تمام شرایط مورد نیاز رو از قبیل درامد و مسکن و بورس و ... داریم) رو اکسپت کرده و فرستاده برای بررسی کوئستورا، مسئول اداره پرفتورا به ما گفته بررسی کوئستورا حداکثر دو ماه طول می کشه و الان تقریبا دو ماه شده و هنوز خبری نیست. خواستم بپرسم وقتی پرفتورا اکسپت کرده، ممکنه کوئستورا کاملا کیس رو ریجکت کنه؟ به نظرتون لازمه از پرفتورا یا کوئستورا دوباره پیگیر شیم یا سر بزنیم یا ایمیل؟
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)