صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 188

موضوع: نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالیا( میلان - رم - تورین...)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالیا( میلان - روم...)

سلام اگه میشه راهنمایی کنید.

میشه مواد خوراکی پست بشه به ایتالیا؟ مثلا کشمش و زرشک.
    کلا از چند کیلو به بالا پست ایتالیا گمرکی میگیره؟ از دانشجو ها هم گمرکی میگیرن؟
    با چه پستی بفرستیم بهتره؟ پست ایران یا آرامکس یا دی اچ ال؟
    ممنون میشم از راهنمتییتون.
    ویرایش توسط jullien : September 20th, 2012 در ساعت 07:59 PM

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

پیش فرض پاسخ : نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالیا( میلان - روم...)

سلام دوستان

در کتابخانه بخش منابع مرتبط با مهاجرت 2 کتاب از نشر Lonely Planet گذاشتم که مربوط به ایتالیا هست.
    یک دید کامل از زندگی و جاهای دیدنی و .... بهتون میده.

italy.jpg*********000bfeed_medium.jpeg

منابع مربوط به مهاجرت به ایتالیا (کتابخانه)

امیدوارم که مورد استفادتون قرار بگیره.

شاد باشید
    میلاد،
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

سلام دوستان
    نمي دونم جاي درستي دارم پست ميذارم يا نه؟؟ ولي ميگم بهرحال:
    لينك يا جايي سراغ داريد كه بشه فروشگاههايي رو كه حراج دارن اواخر سپتامبر و اوايل اكتبر پيدا كرد كلا توي اروپا و دقيقا توي ميلان، فلورانس، و همچنين رم و آتن! ( بيشتر فروشگاههاي لباس و كيف و كفش.. اگه جاي مناسبي واسه خريد نقره هم باشه كه ديگه خيلي خوبه!)
    ممنون اگه كسي اطلاع داره لطفا راهنمايي كنيد.
    ... و چه زود دير ميشود!

Junior Member

دوستان کسی وکیل مهاجرت در میلان می شناسه به من معرفی کنه ترجیحا ایرانی یا اشنا با پروندهای مهاجرت ایرانی , من زیاد گشتم ولی تا حالا وکیل مناسب پیدا نکردم عجله دارم لطفا به من کمک کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نقل قول نوشته اصلی توسط iner_eye نمایش پست ها
    دوستان کسی وکیل مهاجرت در میلان می شناسه به من معرفی کنه ترجیحا ایرانی یا اشنا با پروندهای مهاجرت ایرانی , من زیاد گشتم ولی تا حالا وکیل مناسب پیدا نکردم عجله دارم لطفا به من کمک کنید
    ایرانی بعید میدونم پیدا کنید اما احتیاط کنید که اگر ارجاعتون دادن به آقایی به نام Dario Scatena که ایتالیایی الاصل هستن اما فارسی مثل بلبل صحبت میکنن، از ایشون دوری کنید. وکیل بی عرضه و بی خاصیتی هستن. در اولین ملاقات و تا زمانی که دارید پول خرج میکنید و پول مشاوره میدین، خیلی محکم و درست و جدی برخورد میکنن و امیدوارتون میکنن اما بعدش میبینید که انگار نه انگار و همون چیزایی که خودتون میدونستین را علیرغم شعار های اولیشون بهتون تحویل مدن و میسپارنتون به دست خودتون و خدا!

پیش فرض پاسخ : سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    از ایتالیا به ایران و به عکس, رفت و برگشت, به شرطی که کشور میانی, ترکیه باشه هیچ اشکالی نداره
    مطمین باشین
    فقط زمان خروح از ایتالیا, حتما بدین رسید پستی رو هم آفیسر فرودگاه زمان مهر زدن گذرنامه, مهر بزنه. در زمان بازگشت از ایران به ایتالیا, در فرودگاه حتما این مهر رو کنترل می کنن
    شاد باشید
    این رسید پستی که میگید چی هست ؟ موقع برگشتن به ایران این رسید رو از کجا باید بگیریم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    این رسید پستی که میگید چی هست ؟ موقع برگشتن به ایران این رسید رو از کجا باید بگیریم ؟
    البته ربطی به بلیط نداره ولی جهت اطلاع، رسیدی هست که بعد از ارسال مدارک به اداره پلیس برای دریافت کارت اقامت بهتون میدن و تا زمانی که کارت رو دریافت نکردید میتونید ازش برای ورود و خروج به ایتالیا استفاده کنید.

Junior Member

سلام.دو سوال:1- آیا با رسید پستی که برای کارت اقامت گرفتیم میشه به کشورهای اطراف رفت یا باید صبر کنیم تا اصل کارت اقامت بیاد؟2- من برای فرصت مطالعاتی میام و به من گفتن بعد از رسیدن به ایتالیا میتونی بری پلیس محلی و الحاقیه بگیری برای گرفتن ویزای خانوادت تا اونا هم بتونن بیان. کسی اگه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

سلام دوستان
    من از فروم همسایه هستم.پروازم تورنتو-رم-تهران با 13 ساعت استاپ در روم. چیکار کنم حوصلم سر نره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_j نمایش پست ها
    سلام.دو سوال:1- آیا با رسید پستی که برای کارت اقامت گرفتیم میشه به کشورهای اطراف رفت یا باید صبر کنیم تا اصل کارت اقامت بیاد؟2- من برای فرصت مطالعاتی میام و به من گفتن بعد از رسیدن به ایتالیا میتونی بری پلیس محلی و الحاقیه بگیری برای گرفتن ویزای خانوادت تا اونا هم بتونن بیان. کسی اگه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    درود،
    خیر با اون رسید نمیتونید سایر کشورهای شنگن رو برید و باید صبر کنید تا کارت بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از فروم همسایه هستم.پروازم تورنتو-رم-تهران با 13 ساعت استاپ در روم. چیکار کنم حوصلم سر نره؟
    درود و خوش‌آمد،
    اگه ویزای ایتالیا دارید و هنوز رم رو ندیدید من پیشنهاد میکنم با توجه به شلوغی رم و زمان کم صرفن برای یکجا برنامه‌ریزی کنید که همانا مهم‌ترینش کو‌لوسئوم باشه و میتونید با ترکیب قطار-مترو بهش برسید. اگر باید در فرودگاه بمونید هم نگران نباشید چون فرودگاه رم اینقدر بزرگ و پر زرق و برق هست که میتونید به راحتی اون زمان رو اونجا سپری کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)