صفحه 9 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 188

موضوع: نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالیا( میلان - رم - تورین...)

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

پیش فرض پاسخ : نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالیا( میلان - روم...)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderi_civil نمایش پست ها
    آدرس دقيق اينها كجاست؟ من آدرسي نتونستم پيدا كنم فقط تاريخشو ديدم.
    تمام مغازه های شهر! همه ی مارک ها بی مارک ها فروشگاه های بزرگ کوچک...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نکات مهم برای زندگی و آدرس های کاربردی در ایتالیا( میلان - روم...)

سلام و ممنون از اطلاعاتتون شما فرمودین مثلا فلان سیم کارتو بگیر خوبه ولی اصلا به اصل موضوع اشاره نکردین:
    سیم کارتو معمولا کجا میفروشن؟ تبکریا؟ برای خرید سیم کارت چه مدارکی لازمه؟همین گوشیهایی که داریم ساپورت میکنه؟ همون لحظه فعاله یا بعد فعال میشه؟ نیاز به آدرس داره؟ فک کنم اینا خیلی مهمه.
    امیدوارم این سوالم مثل سوالهای قبلیم بی جواب نمونه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ja1361 نمایش پست ها
    سلام و ممنون از اطلاعاتتون شما فرمودین مثلا فلان سیم کارتو بگیر خوبه ولی اصلا به اصل موضوع اشاره نکردین:
    سیم کارتو معمولا کجا میفروشن؟ تبکریا؟ برای خرید سیم کارت چه مدارکی لازمه؟همین گوشیهایی که داریم ساپورت میکنه؟ همون لحظه فعاله یا بعد فعال میشه؟ نیاز به آدرس داره؟ فک کنم اینا خیلی مهمه.
    امیدوارم این سوالم مثل سوالهای قبلیم بی جواب نمونه.
    اونم نوشتم از دفاتر خودشون یا نمایندگی هاشون... مثل همین دفاتر ایرانسل و اینا هستن.... پاسپورت باید همراهتون باشه خودش کپی میگیره اونجا. آره همون گوشی ها اینجا جواب میدن مگر اینکه حالا یه چیز عجیب و غریبی باشه... بعضی دفاتر ظرف چند دقیقه و چند ساعت فعال می کنن و بعضی ها تا ۲-۳ روز طول میکشه... تقریبا شانسی هست یا اگه تاکید کنید که حتما الان یا امروز باید راه بیفته شاید بی تاثیر نباشه. نه آدرس نیاز نیست شما که میاید پیش پرداخت شده می گیرید به عبارتی همین اعتباری ها و نیازی به آدرس نیست.

Junior Member

سلام و با تشکر:
    کسی اطلاعاتی از این موضوع که محلهایی در شهر وجود داره که میتونی وسایلتو به اونجا برای نگهداری تحویل بدی و مبلغ کمی هم میگیره داره؟ اگه میدونید لطفا اسمشو به ایتالیایی بگین.
    و دوم این که راسته که میگن توی هاستل فقط از ساعت 9 شب تا 9 صبح میشه موند و بقیه روز رو به همراه چمدونهات باید بیرون بگزرونی؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط ja1361 نمایش پست ها
    و دوم این که راسته که میگن توی هاستل فقط از ساعت 9 شب تا 9 صبح میشه موند و بقیه روز رو به همراه چمدونهات باید بیرون بگزرونی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    من اولین بار هست چنین چیزی رو می‌شنوم در مورد هاستل.
    این هاستل که شما میگی برای افراد بی بضاعت هستش که مشکل مالی دارن و هر شب میرن توی صف و برای یه شب جای خواب میگیرن و صبح هم باید برن! البته این نوع هاستل هم بیشتر توی امریکا مرسومه و من تا حالا توی اروپا نه دیدم نه شنیدم! به هر حال اگر هم باشن با این هاستل های مورد نظر ما کاملا متفاوت هستن.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها

این هاستل که شما میگی برای افراد بی بضاعت هستش که مشکل مالی دارن و هر شب میرن توی صف و برای یه شب جای خواب میگیرن و صبح هم باید برن! البته این نوع هاستل هم بیشتر توی امریکا مرسومه و من تا حالا توی اروپا نه دیدم نه شنیدم! به هر حال اگر هم باشن با این هاستل های مورد نظر ما کاملا متفاوت هستن.
    اطلاعات تکمیلی: بعضی از هاستل ها به مدت ۱-۲ ساعت می خوان در روز اتاق را ترک کنید تا به کار نظافت روزانه رسیدگی کنن. نه بیشتر.

[QUOTE=digipars;441600]اینم برای اون هایی که میلان میان... یه بنگاه (آژانس املاک) که وابسته به شهرداری هست و خونه برای دانشجوهای پیدا می کنه... معمولاْ قیمت ها مناسب تر از بقیه جاها هست و حسنش این هست که قرارداد رسمی می نویسه اما پول اضافی نمیگیره مثل بقیه بنگاه ها

http://www.agenziauni.comune.milano.it/[/QUOTE
    شما آدرس سایت برای اجاره خونه و هاستل در piacenza هم میشناسید؟

Junior Member

سلاممن 10 روز دیگه برای یک مسافرت کاری به ونیز مسافرت می کنم .می خوام ببینم که کت شلوار رسمی در ایتالیا به چه صورت هست (مدل کلاسیک با 3 چاک و 2 دکمه یا مدل جدید با 2چاک و 3 دکمه)همچنین چه رنگی بیشتر مورد پسند هست (شنیدم در امریکا رنگ مشکی رسمی هست و در اروپا سورمه ای)همچنین آیا عادت خاصی در برخورد اولیه ندارند ؟(دوست ندارم غافلگیر بشم)در ضمن برای من غذای حلال خیلی مهم هست ، آیا در مهمانی هایی که دعوت هستم ، بهشون برنمی خوره ؟ آیا می تونم راحت بهشون بگم یا اینکه باید بگم گیاه خوار هستم ؟ممنونم
    ویرایش توسط soheilsoal : August 25th, 2011 در ساعت 03:10 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilsoal نمایش پست ها
    سلاممن 10 روز دیگه برای یک مسافرت کاری به ونیز مسافرت می کنم .می خوام ببینم که کت شلوار رسمی در ایتالیا به چه صورت هست (مدل کلاسیک با 3 چاک و 2 دکمه یا مدل جدید با 2چاک و 3 دکمه)همچنین چه رنگی بیشتر مورد پسند هست (شنیدم در امریکا رنگ مشکی رسمی هست و در اروپا سورمه ای)همچنین آیا عادت خاصی در برخورد اولیه ندارند ؟(دوست ندارم غافلگیر بشم)در ضمن برای من غذای حلال خیلی مهم هست ، آیا در مهمانی هایی که دعوت هستم ، بهشون برنمی خوره ؟ آیا می تونم راحت بهشون بگم یا اینکه باید بگم گیاه خوار هستم ؟ممنونم
    سلام.۱ میتونی‌ با کت و شلوار و کتانی نایک بری.میتونی‌ یه تیپ اسپورت بزنی‌ با یه کفش با کلاس.از طرف وزارت کشور اومده بودن بازدید و سخنرانی‌ برای ما هماشون همین طوری تیپ زده بودن.کلا زیاد مهم نیست این مقوله.هرطور میخواهی‌ برو.ولی‌ اگه جلسه رسمی گزینهٔ ۱ رو انتخاب کن.

Junior Member

کت شلوار با کفش کتونی نایک !!! شوخی می کنی ؟در مورد رنگ پیشنهاد خاصی نداری ؟راستی ، آب و هوا اونجا چطوره ؟ تا یکی دو هفته ی دیگه . ون موقع معمولا بارون می یاد ؟ منظورم واسه آوردن پالتو هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)