صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: اعتبار کمپس های مختلف یک دانشگاه

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اعتبار campus های فرعی یک دانشگاه

یه سری مطالب از pdf بالا اینجا میذارم ، فقط اگه وقت کردید pdf رو هم بگیرید:
    the teaching staff of Politecnico di Milano is one and professors teach the same courses in the various campuses of the University;
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    The Como Campus is the first and largest regional campus of the
    University. Founded in 1989, in collaboration with the Chamber of
    Commerce and the Confedereation of Industries of Como, it has
    been working for more than fifteen years educating operators,
    middle managers and executives and promoting innovation and
    technology transfer through research activities and laboratories
    offered to companies and public institutions.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    it has promoted the first Italian Online Degree, ranked by the
    European Community as one of the best eight eLearning courses
    in Europe;
    its IT research team produced the first patent in the history of
    Politecnico purchased by a company interested in its commercial
    exploitation;
    it hosts one of the most advanced nanotechnology laboratories
    in Italy, the L-NESS laboratory, which includes a "clean room" avai-
    lable also to companies in the territory.;
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

در لینک زیر اصلا اسمی از کومو برده نشده ! :
    http://www.topuniversities.com/grads...tecnicomilano/
    ضمنا رتبه ی این دانشگاه در IT درسال 2008 ، 63 هست که سه رتبه صعود نسبت به سال قبلش داشته .
    در قسمت Programs هم دو تا program جداگانه داره (قابل توجه بابک جان) که من فکر میکنم کلا online program این دانشگاه با program عادی اون فرق کنه (این تقسیم بندی در قسمت undergraduate فقط هست) :
    Computing/Information Technology

* Computer Engineering - Full Time
    * Computer Engineering Online - Full Time

اگر دوستان هر مطلب یا نکته ای به نظرشون میرسه ، چه مثبت ، چه منفی ، لطف کنند بگن
    ویرایش توسط rm_cpu : October 3rd, 2009 در ساعت 02:06 PM
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

جواب یکی از اعضاء thegradcafe.com :
    The university is considered to be Top 100 in the world, so you should be fine.

I can't really figure out what the different campuses mean. It really seems like the university didn't have enough space in one location for all of their facilities during expansion so they started new campuses.
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

دو تا نکته :
    -یه مقایسه ای بین تعداد اساتید و درجه ی اونها انجام دادم ، لطفا در این مورد نظر بدید (در مورد تفاوت titleها در این جدول اگه لطف کنید لینکی بدید تا در مورد هر کدوم بیشتر بدونم ممنون میشم) :

- رشته هایی که دو تا کمپوس ارائه دادند متفاوت هست .
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    goodbye forever

ApplyAbroad Champion

استادان دانشگاه معمولا با درجه Assistant Professor شروع به کار می‌کنند. بعد از چند سال که تعداد نسبتا زیادی مقاله چاپ می‌کنند، دانشجویان دکترا فارغ‌التحصیل می‌کنند و ... ارتقا پیدا می‌کنند و Associate Professor می‌شن و مجددا بعد از چند سال با بدست آوردن موفقیت‌های بیشتر Full Professor می‌شن. Contract Professor هم احتمالا منظورشون استادهایی هستند که هیات علمی دانشگاه نیستند و به صورتی قراردادی با دانشگاه کار می‌کنند. Researcher هم استاد نیست. معمولا Reseacher ها تدریس نمی‌کنند و فقط کارهای تحقیقاتی انجام می‌دهند.
    چیزی که مهمه اینه که تعداد Full Professor ها و همچنین Associate Professor ها در Milano Campus بسیار بیشتره که نشون دهنده اعتبار بیشتر این campus هست.

ApplyAbroad Hero

با تشكر از دوستان عزيزي كه نظر دادند (بويژه بابك) ، خواهشا بقيه دوستان هم هر نظري دارند بدهند (حتي اگر در حد نظر شخصي و حدس و گمان هست ) چون يه نظر كوچيك هم كمك بزرگي به من ميكنه ، مخصوصا در مورد ادامه تحصيل با اين مدرك در مقطع دكترا .
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

یه چیزی که به نظر من مهمه و روی تصمیم شخص من تاثیر زیادی داشت رتبه کلی خود دانشگاهه !!
    از MIT , Stanford , Caltech بگذریم که همه میشناسنش بقیه دانشگاهها (بخصوص غیر آمریکایی) معمولا بر اساس رنکینگ هم (درست یا غلط) مورد قضاوت قرار میگیرن. اگه campus رو مینویسن به این نکته هم دقت کن. مثلا دانشگاه Wollongong استرالیا یه شعبه در دبی هم داره ... اما به نظر میرسه مثلا یه استاد در آمریکا که میخواد یه دانشجوی دکترا یا فوق لیسانس واسه تحقیقش بگیره حداقل از لحاظ ذهنی بیشتر رو شعبه استرالیا زوم کنه تا دبی ....

توجه مهم :
    انتخاب دانشگاه بینهایت بستگی به این داره که بعد از فارغ التحصیلی میخواید چکار کنی ؟ اگه میخوای وارد بازار کار بشی به نظر من زیاد فرقی نمیکنه دانشگاه درجه یک باشی یا دو (صد البته درجه یک کمک میکنه با اعتماد به نفس بالاتری وارد کار بشی) .
    مثالی که میتونم بزنم و ازش اطلاع دارم همین رشته کامپیوتره . به جز در مواردی که خیلی تخصصیه زیاد مهم نیست از دانشگاهی مثل استنفورد فارغ التحصیل شده باشید یا نه . کارفرما میخواد پروژه ای رو تحویل بده و نیاز به کسی داره که این کار رو انجام بده . اگه توانایی دارید کار مال شماست و اگه مسلط نیستد خیر. به خصوص در غرب این به شدت صادقه . کلا این متد تمام اقتصاد های آزاده .....

اما اگه هدف رفتن به دکترا و بخصوص ادامه زندگی از طریق ورود به دنیای آکادمیک هست اگه بین چند دانشگاه مجبور شدی یکیشون رو انتخاب کنی (به نظر من) مهمتره که به فاکتور دانشگاه بیشتر دقت کنی.
    چون تا اونجا که من اطلاع پیدا کردم واسه استخدام به عنوان Assistant Profاولین چیزی که نگاه میکنن اعتبار دانشگاه دکتراست و بعد تعداد مقالات و استاد سوپروایزر پروژه و ....

حالا مورد شما که مقطع لیسانس هست بهترین راه اینه که ببینی فارغ التحصیلان لیسانس این شعبه که میخواید اپلای کنید الآن کجا هستن ؟؟
    آیا این دانشگاه بیشتر یه دانشگاه صنعت محوره یا تحقیق محور ؟ با سرچ در گوگل میتونید رزومه فارغ التحصیلاشو پیدا کنید .... ببینید فارغ التحصیلاش الآن مثلا در کدوم دانشگاهها دارن تحصیلی تکمیلی میگذرونن ؟؟
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

ApplyAbroad Hero

ممنون آقا وحید ، البته این مورد مقطع فوق لیسانس هست ، من هم مدرکم از دانشگاه آزاد هست و شاید انتظار دانشگاه رده ی خیلی بالا دور از ذهن باشه ، من هدفم در مرحله اول ادامه تحصیل در دکترا هست و بعد از اون ورود به بازار کار ، ضمنا متاسفانه به نظر خودم مهارت کافی برای ورود به بازار کار رو ندارم و امیدوارم بتونم در دانشگاه این مهارتم رو تکمیل کنم تا بتونم در آینده وارد بازار کار بشم.
    در مورد قسمت آخر هم سعی خودم رو میکنم یه سری اطلاعات جمع کنم و نتیجه بررسی رو در همین جا اعلام میکنم ، فکر کنم باید از طریق بخش فارغ التحصیلان سایت این مورد رو پیدا کنم ، اگه شما روش دیگه ای به ذهنتون میرسه بفرمائید ، به هر حال خیلی ممنون.
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

دوستان من در هر دو انتخابم در دو کمپوس میلان و کومو قبول شدم . خواهشا هر کسی نظری داره بگه چون باید یکیشون رو انتخاب کنم.در مورد کومو قبلا زیاد گفتم اما خلاصه اش اینجا هست :
    http://www.english.polimi.it/english...=-290&apri=-13
    این هم یه سری اطلاعات در مورد رشته ای که در کمپوس میلان قبول شدم :
    http://www.english.polimi.it/english...=-283&apri=-13

من از یه نفر از دانشجویان اونجا پرسیدم به من گفت خوبی کومو این هستش که هزینه ها در اونجا کمتره (نسبتا) و استادا صمیمی تر هستند با دانشجویان .اما مهمترین چیز برای خود من کیفیت آموزشی ، علاقه به درسی که میخونم و از همه مهمتر ادامه تحصیل در مقطع phd در یک دانشگاه بسیار معتبر هست .

قبل از هر چیز از تمام دوستانی که نظر میدهند صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم بتون لطفتون رو جبران کنم.
    ویرایش توسط rm_cpu : November 18th, 2009 در ساعت 03:12 PM
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    دوستان من در هر دو انتخابم در دو کمپوس میلان و کومو قبول شدم . خواهشا هر کسی نظری داره بگه چون باید یکیشون رو انتخاب کنم.در مورد کومو قبلا زیاد گفتم اما خلاصه اش اینجا هست :
    http://www.english.polimi.it/english...=-290&apri=-13
    این هم یه سری اطلاعات در مورد رشته ای که در کمپوس میلان قبول شدم :
    http://www.english.polimi.it/english...=-283&apri=-13

من از یه نفر از دانشجویان اونجا پرسیدم به من گفت خوبی کومو این هستش که هزینه ها در اونجا کمتره (نسبتا) و استادا صمیمی تر هستند با دانشجویان .اما مهمترین چیز برای خود من کیفیت آموزشی ، علاقه به درسی که میخونم و از همه مهمتر ادامه تحصیل در مقطع phd در یک دانشگاه بسیار معتبر هست .

قبل از هر چیز از تمام دوستانی که نظر میدهند صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم بتون لطفتون رو جبران کنم.
    با تبریک فروان به شما دوست عزیز...
    من کوچکتر از اونی هستم که در میان این جمع نظر بدم...
    حالا که در هر دو انتخابتون قبول شدید به نظرم با توجه به اینکه خودتون ادامه تحصیل در یه دانشگاه معتبر مد نظرتون هست پس انتخاب کمپ میلان بهتره...فکر کنم خودتونم این رو انتخاب کنید...درسته هزینه ها بیشتر میشه ولی مسلما در آینده افسوس چیزی رو نمی خورید...
    پیروز باشید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)