صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: تجربه ی گرفتن ویزای آمریکا برای ایرانیان دو تابعیتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ی گرفتن ویزای آمریکا برای ایرانیان دو تابعیتی

و اینکع اشاره کنم به مادرم یا اصلا هیچی نگم درباره ش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    دوست من باپاسپورت آلمانی اقدام کرد. شغل دائم داره و فامیلی هم در آمریکا نداره. ویزای مولتی ۱۰ ساله گرفت و الان نیویورک هست.
    خود من هم ۶ ماه پیش گرفتم. اول فرم ds-160 رو پر کردم، بعدش یک وقت مصاحبه گرفتم و رفتم برای مصاحبه. کل مصاحبه هم ۳۰ ثانیه بیشتر طول نکشید. ازم پرسید که چند وقت هست آلمان هستم؟ خدمت رفتم یا نه و اینکه شغلم چی هست.
    وای توروخدا منو ببخشید فقط یه سوال دیگه اونم اینکه ویزای توریستی رو اقدام کنم دیگه؟ با توریستی برم اونجا پیش مامانم بعد از همونجا کار پیدا کنم تغییر بدم به کاری هوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jalali1900 نمایش پست ها
    پس منم اول وقت سفارت بگیرم از این فرم شروع کنم؟ ممنون که وقت گذاشتید پاسخ دادید آیا تجربه ای از روند ویزا گرفتنتون دارید که برای من مفید باشه؟ از اینکه مثلن به چه چیزی اصلن اشاره نکنم یا چی رو حتما بگم؟
    و اینکع اشاره کنم به مادرم یا اصلا هیچی نگم درباره ش؟
    سلام،
    اول برید فرم ds-160 رو پر کنید، بعد از اون اقدام کنید برای گرفتن وقت مصاحبه. برای روز مصاحبه اگر پسر هستید حتما مدارکی مبنی بر وضعیت خدمتتون به همراه ترجمه همراهتون باشه. در مورد مادر هم به هر حال باید توی فرم ثبت نام در مورد اقوام مقیم آمریکا بنویسید. اصلا نگران نباشید. بنظر من ویزاتون رو به راحتی خواهید گرفت.

وای توروخدا منو ببخشید فقط یه سوال دیگه اونم اینکه ویزای توریستی رو اقدام کنم دیگه؟ با توریستی برم اونجا پیش مامانم بعد از همونجا کار پیدا کنم تغییر بدم به کاری هوم؟

در این مورد خیلی اطلاع ندارم، ولی فکر کنم اگه بخواهید در آمریکا مثلا مصاحبه کاری داشته باشید باید برای ویزای B1/B2 اپلای کنید.

جناب اگر اپلای کردید لطفا این فروم را در مورد وضعیتتان آپدیت کنید.... متاسفانه یک مورد ریجکشن دیگه از سیتیزن اروپا شنیده ام که میخواست خواهرش رو ویزیت کنه. البته نمی دونم چرا ریجکت شده ....با تشکر

ویرایش توسط sahandfb : January 9th, 2018 در ساعت 02:12 PM دلیل: تصحیح فرمت نقل قول

دوستان کسی با تابعیت دوم خودش جدیدا اپلای کرده ؟
    من شنیده ام بعضی ها راحت گرفته اند. عده ای هم میگن اگر در سال های اخیر به ایران رفته باشید, ریجکت می کنند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Grand_maester نمایش پست ها
    دوستان کسی با تابعیت دوم خودش جدیدا اپلای کرده ؟
    من شنیده ام بعضی ها راحت گرفته اند. عده ای هم میگن اگر در سال های اخیر به ایران رفته باشید, ریجکت می کنند!
    با سلام.
    شما اطلاعات جدیدی دارید در این مورد؟ من هم میخوام با پاسپورت استرالیایی اقدام کنم و میخوام وضعیت اخیر برای افراد دو تابعیتی رو بدونم.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZS نمایش پست ها
    با سلام.
    شما اطلاعات جدیدی دارید در این مورد؟ من هم میخوام با پاسپورت استرالیایی اقدام کنم و میخوام وضعیت اخیر برای افراد دو تابعیتی رو بدونم.
    ممنون
    وضعیت مثبت هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    وضعیت مثبت هست
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZS نمایش پست ها
    با سلام.
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    وضعیت مثبت هست
    من هم تایید میکنم. تقریبا بالای 90% دوستان من که اقدام کردن، همه ویزای 10 ساله مولتی گرفتن. تنها یک نفرشون ویزای 1 ساله گرفت.
    l
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)