صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: تجربه ی گرفتن ویزای آمریکا برای ایرانیان دو تابعیتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ی گرفتن ویزای آمریکا برای ایرانیان دو تابعیتی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    من هم تایید میکنم. تقریبا بالای 90% دوستان من که اقدام کردن، همه ویزای 10 ساله مولتی گرفتن. تنها یک نفرشون ویزای 1 ساله گرفت.
    l
    ممنون از اطلاعات شما.
    یعنی من الان دارم درخواست ویزای حدود 2 هفته ای میدم، امکان گرفتن ویزای طولانی مدت هست؟
    و اینکه حدودی زمان پروسه گرفتن ویزا رو میدونید؟
    حقیقتش من همین الان زمان مصاحبه رو گرفتم که برای 14 ژانویه هست و سفرم برای 23 فوریه. نمیدونم کلا امکان پذیر هست تو فاصله حدود 5 هفته این بین زمان مصاحبه و سفر، ویزا رو بگیرم یا خیر.
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی در مورد زمان پروسه ویزا هم دارید، به اشتراک بذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZS نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعات شما.
    یعنی من الان دارم درخواست ویزای حدود 2 هفته ای میدم، امکان گرفتن ویزای طولانی مدت هست؟
    و اینکه حدودی زمان پروسه گرفتن ویزا رو میدونید؟
    حقیقتش من همین الان زمان مصاحبه رو گرفتم که برای 14 ژانویه هست و سفرم برای 23 فوریه. نمیدونم کلا امکان پذیر هست تو فاصله حدود 5 هفته این بین زمان مصاحبه و سفر، ویزا رو بگیرم یا خیر.
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی در مورد زمان پروسه ویزا هم دارید، به اشتراک بذارید.
    من خودم که ویزا گرفتم جایی درحواست ویزای طولانی مدت نداده بودم. فقط نوشته بودم که از فلان تاریخ تا فلان تاریخ (مجموعا 20 روز) برای سفر توریستی و دیدار اقوام میخوام برم. پروسش هم به اینصورت بود که فرم DS-160 رو پر کردم و سابمیت کردم، بعدش وقت مصاحبه گرفتم و مبلغش رو واریز کردم. روز مصاحبه سر ساعت سفارت بودم. کل مصاحبه 1 دقیقه هم طول نکشید و فقط 2-3 تا سوال کلی ازم پرسیدن. یکی از سوالهایی که هم تو سفارت ازم پرسیدن و هم موقع ورود به آمریکا این بود که چرا درخواست ویزا دادم و ESTA نگرفتم. منم گفتم که چون دو تابعیتی هستم ویزا ویور طبق قانون جدید شامل حالم نمیشه.
    آخر همون مصاحبه تقریبا 1 دقیقه ای بهم گفت که ویزام اپروو شده و پاسپورتمو ازم گرفت. 2 روز بعدش پاسپورتم با ویزای 10 ساله داخلش با پست برام اومد. تابحال هم 3 بار باهاش رفتم امریکا بدون هیچ مشکلی.
    یک از دوستام هم همین 1 ماه یش دقیقا به همین کیفیتی که نوشتم ویزا گرفت.
    در کل بنظرم اگه کیستون خیلی نکته خاصی نداشته باشه به راحتی ویزا میگیرید
    موفق باشید
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member

من خودم که ویزا گرفتم جایی درحواست ویزای طولانی مدت نداده بودم. فقط نوشته بودم که از فلان تاریخ تا فلان تاریخ (مجموعا 20 روز) برای سفر توریستی و دیدار اقوام میخوام برم. پروسش هم به اینصورت بود که فرم DS-160 رو پر کردم و سابمیت کردم، بعدش وقت مصاحبه گرفتم و مبلغش رو واریز کردم. روز مصاحبه سر ساعت سفارت بودم. کل مصاحبه 1 دقیقه هم طول نکشید و فقط 2-3 تا سوال کلی ازم پرسیدن. یکی از سوالهایی که هم تو سفارت ازم پرسیدن و هم موقع ورود به آمریکا این بود که چرا درخواست ویزا دادم و ESTA نگرفتم. منم گفتم که چون دو تابعیتی هستم ویزا ویور طبق قانون جدید شامل حالم نمیشه.
    آخر همون مصاحبه تقریبا 1 دقیقه ای بهم گفت که ویزام اپروو شده و پاسپورتمو ازم گرفت. 2 روز بعدش پاسپورتم با ویزای 10 ساله داخلش با پست برام اومد. تابحال هم 3 بار باهاش رفتم امریکا بدون هیچ مشکلی.
    موفق باشید
    با سلام. خواستم تجربه چند روز پیش خودم رو اینجا بذارم.
    دقیقا همه مراحل مثل شما پیش رفت و مصاحبه بسیار کوتاه بود و در انتها هم ویزا اپروو شد و پاسپورت به من پست شد. فقط با این تفاوت که به من ویزای 5 ساله دادن.

Junior Member

با سلامٖ ببخشید می تونم شرایطتون رو بدونمٖ سربازی رفته بودید? اخیرا ایران سفر داشتید?

موفق باشید
    مرا عهدی ست با شادی که شادی آن من باشد........مرا قولی ست با جانان که جانان جان من باشد

Junior Member

با سلامٖ ببخشید می تونم شرایطتون رو بدونمٖ سربازی رفته بودید? اخیرا ایران سفر داشتید?

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZS نمایش پست ها
    با سلام. خواستم تجربه چند روز پیش خودم رو اینجا بذارم.
    دقیقا همه مراحل مثل شما پیش رفت و مصاحبه بسیار کوتاه بود و در انتها هم ویزا اپروو شد و پاسپورت به من پست شد. فقط با این تفاوت که به من ویزای 5 ساله دادن.
    مرا عهدی ست با شادی که شادی آن من باشد........مرا قولی ست با جانان که جانان جان من باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasiejeah نمایش پست ها
    سلام
    من سربازی نرفتم و الان غیبت دارم. در مورد سربازی از من چیزی نپرسید
    آخرین سفر به ایران هم 2 سال پیش بوده.

Junior Member

من به جز پاسپورتِ ایرانی‌ پاسپورتِ یک کشور دیگه رو هم دارم. برای پر کردن فرمِ دث-۱۶۰ باید کدوم ملیت رو بزنم و با کدوم پاسپورت اقدام کنم؟ کسی‌ تجربه مشابه داره؟ آیا بهتره کلا خودم رو با مللیت دوم معرفی‌ کنم و اقدام کنم و بگم پاسپورتِ ایرانی‌ هم دارم؟ یا از همون اول با پاسپورتِ ایرانی‌ اقدام کنم و بگم مللیت دوم هم دارم؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)