نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تجربه انتقال حیوان خانگی به استرالیا

Junior Member

پیش فرض تجربه انتقال حیوان خانگی به استرالیا

سلام دوستان
    لطفا تجربیات خودتون و روشی که برای انتقال حیوانات خانگی از ایران به استرالیا استفاده کردید را به اشتراک بگذارید

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربه انتقال حیوان خانگی به استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا تجربیات خودتون و روشی که برای انتقال حیوانات خانگی از ایران به استرالیا استفاده کردید را به اشتراک بگذارید
    واردات هرگونه حیوان خانگی از ایران به استرالیا مستقیمن ممنوعه، تنها راهش اینه که حیوان به یک کشور دیگه منتقل بشه، از اونجا پروسه انتقال ارائه بشه. شما چجور حیوان خانگی دارید؟
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    واردات هرگونه حیوان خانگی از ایران به استرالیا مستقیمن ممنوعه، تنها راهش اینه که حیوان به یک کشور دیگه منتقل بشه، از اونجا پروسه انتقال ارائه بشه. شما چجور حیوان خانگی دارید؟
    من یک سگ دارم. هشت سالشه و نژادش تریر میکسه. میتونید گام های مربوط به این کار را شرح بدید. ممنون میشم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

من یک سگ دارم. هشت سالشه و نژادش تریر میکسه. میتونید گام های مربوط به این کار را شرح بدید. ممنون میشم
    با توجه به اینکه دولت استرالیا به شدت بر روی وارد کردن هرگونه حیوان و گیاه به دلیل افات و بیماری های احتمالی حساسیت داره توصیه میکنم از طریق سایت دولت استرالیا روند کار رو بطور کامل پیگیری کنید و احتمال بدید که شاید سگ شما تا یک مدت مجبور باشه در قرنطینه زمانی رو سپری کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    با توجه به اینکه دولت استرالیا به شدت بر روی وارد کردن هرگونه حیوان و گیاه به دلیل افات و بیماری های احتمالی حساسیت داره توصیه میکنم از طریق سایت دولت استرالیا روند کار رو بطور کامل پیگیری کنید و احتمال بدید که شاید سگ شما تا یک مدت مجبور باشه در قرنطینه زمانی رو سپری کنه
    بله مطلع هستم. در مورد جزییات بی اطلاع هستم. مثلا اینکه چه کشور ثالثی برای اینکار مناسب تره؟ یا مشکلات محتمل چیه؟

Junior Member

من سگم را بردم دامپزشکی و میکروچیپ بهش وصل کردن و واکسن هاری هم زد. مرحله بعدی باید ببرمش برای تست خون و فرستادن نمونه به آزمایشگاه خارجی. تصمیم گرفتم از یک کشور ثالث ببرمش. اونجا دوباره باید تست بده. هنوز قوانینش را کامل نخوندم. اینجا آپدیت مینویسم.

Junior Member

این صفحه گام به گام ارسال سگ از کشوری مثل ایران که کشور غیر قابل قبوله به استرالیاست. وبسایت مربوط به وزارت کشاورزی استرالیاست. توضیح اینکه کشورهای اولیه سه دسته هستند از لحاظ کنترل هاری که به لطف خدا کشور ما جزو هیچکدوم از این دسته بندی ها نیست و در واقع non approved country محسوب میشه
    http://www.agriculture.gov.au/cats-d...l-to-australia
    ویرایش توسط Babakx : July 13th, 2017 در ساعت 12:44 PM

Junior Member

این هم لیست آزمایشگاه های مجاز برای تست rabies neutralizing antibody titre test که باید یک بار از ایران انجام بشه

http://www.oie.int/our-scientific-ex...-laboratories/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسي

Lightbulb پاسخ : تجربه انتقال حیوان خانگی به استرالیا

سلام دوستان
    سلام ميخواستم بدونم شما موفق شديد سگتونو به استراليا ببريد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)